Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Koristamine - kodukaubad

Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €
Sordi tooteid:

Puhastustarvikud

Tänapäeval on koristamisest saanud meie igapäevaelu lahutamatu osa. Selleks, et hoida kodust korda, tasub end varustada sobivate puhastustarvikutega, mis muudavad selle tegevuse lihtsamaks.

Koristamine on oluline element kodu puhtuse ja hügieeni säilitamisel. See hõlmab mitmesuguseid toiminguid, nagu tolmuimemine, pesemine, pühkimine ja tolmuvõtmine, mis aitavad hoida värsket ja hügieenilist kodust keskkonda. Tõhusa koristamise oluline element on õiged tarvikud, mis hõlbustavad seda tunduvalt.

Koristusvahendid

PEPCO pakkumisest leiate laia valiku koristustarbeid. Nende hulgast leiate kaasaegsed tarvikud ja väikeseadmed, mis lihtsustavad koduse korra hoidmist.

Põhiliste koristustarvikute hulka kuuluvad mopid, lapid, harjad ja kühvlid, mis on hädavajalikud puhtuse hoidmiseks erinevatel pindadel . Mopid, eriti sellised, millel on ämber koos väänamiskorviga, on ideaalsed põrandate pesemiseks, samas kui lapid ja käsnad on mõeldud tööpindade, mööbli ja muude pindade puhastamiseks. Harjad ja kühvlid sobivadväiksema prahi ja tolmu kiireks koristamiseks.

PEPCO pakub statsionaarsetes kauplustes erinevaid koristustarvikuid, mis hõlbustavad kodu korrastamist ja puhtana hoidmist.

  • Mopid, ämbrid ja harjad, mis on vajalikud põrandate puhtamiseks.
  • Prügi- ja sorteerimiskastid, mis aitavad säilitada korda ja on keskkonnasõ
  • Karbid ja korvid, mis lihtsustavad väikeste esemete hoiustamist ja maja korrashoidu.
  • Riidepuud on kasulikud rõivaste ja muude riietuse elementide korrastamiseks.
  • Koristuskomplektid sisaldavad sageli kombinatsiooni erinevatest tarvikutest, nagu ämber, luud, tolmulapp.

Koristamisel on äärmiselt oluline tarvikute ja puhastusvahendite õige hoiustamine. Tähelepanu tasub pöörata koristamiseks vajalikele kinnastele, puhastusvahendite doseerimisvahenditele, pesemiseks mõeldud lappidele ja käsnadele, erinevat tüüpi koristamiseks mõeldud harjadele, sealhulgas kühvlitele ja põrandaharjadele. Koristustarvikud, näiteks nõrutusmatid, on hädavajalikud iga köögi varustuses. Hari ja kühvel võimaldavad kiiret ja täpset mustuse eemaldamist põrandalt.

Koristuskomplekt

Õige koristuskomplekti valimisel tasub tähelepanu pöörata erinevatele moppidele ja lappidele, mis lihtsustavad puhtuse hoidmist kodus. Koristuskomplekt sobib ideaalselt erinevate pindade puhastamiseks tänu oma pehmusele ja tõhususele mustuse eemaldamisel.

Oluliseks varustuseks koristamisel on ka koristuskindad, mis kaitsevad käsi kemikaalide ja kokkupuute eest mustusega. Need on saadaval erinevates suurustes ja mitmetest materjalidest, näiteks lateksist, vinüülist või nitriilist.

Tähelepanu tasub pöörata ka eritarvikutele, mis hõlbustavad igapäevaseid puhastustöid. Nende hulka kuuluvad spetsiaalsed lapid, mis imavad kiiresti vett, lapid, mis koguvad hästi tolmu ning spetsiaalsed tööriistad raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks.

Sõltuvalt vajadustest ja puhastatava pinna tüübist tasub valida sobivad koristustarvikud, mis mitte ainult ei tee töid lihtsamaks, vaid suurendavad ka koristamise tõhusust. Kõik need leiate PEPCO kauplustest.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus