Plastkarbid – teine toode 50% soodsamalt / Kampaania kehtib 16.07.–29.07.2024 / Lisateave

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Kodu hoiustamine ja korraldamine

Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele

Hind

0 €
150 €

Dekoratiivsed karbid – ideaalsed hoiustamiseks ja kingitusteks!

Ilusad ja praktilised dekoratiivsed karbid on igale kodule vajalik element. Võimaldavad teil pisiasju korrastada, mälestusesemeid ja kingitusi hoiustada ning on ka interjööri kaunistuseks. Pepcos leiate laia valiku iga kingituse erakordsuse rõhutamiseks ideaalseid dekoratiivseid karpe. Dekoratiivne karp ei ole mitte ainult praktiliseks, aga ka kauniks lisandiks, mis muudab iga kingituse unustamatuks üllatuseks.

Meie dekoratiivsed karbid ei ole mitte ainult suurepärane kingituste pakkimise viis, vaid ka mitmesuguste esemete hoiustamise stiilne lahendus. Alates pisiasjadest kuni oluliste mälestusesemeteni – Pepco dekoratiivne hoiukarp on elegantselt korra säilitamise viisiks. Ja enama ruumi vajaduse korral mahutab meie suur dekoratiivne karp kõik, mida te iganes maailma eest varjata soovite, seda samal ajal käeulatuses hoides.

Dekoratiivsed karbid – praktilised hoiulahendused

Dekoratiivne karp on magamistoas, lastetoas, kontoris või vannitoas pisiasjade korraldamise ideaalseks viisiks. Pepcos leiate ehteid, kosmeetikat, mänguasju, dokumente ja paljusid muid esemeid mahutavaid eri mõõtmetega karpe.

Dekoratiivsed karbid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest:

  • Dekoratiivne pappkarp – kerge ja odav karp, ideaalne kergete esemete hoidmiseks.
  • Dekoratiivne puidust karp – vastupidav ja elegantne karp, ideaalne mälestus- ja väärisesemete hoidmiseks.
  • Dekoratiivne metallkarp – tugev ja kahjustuste suhtes vastupidav karp, ideaalne tööriistade ning muude raskete esemete hoidmiseks.

Pepco ei ole ainult kauplus, vaid ka funktsionaalsuse ja esteetika kohtumispaik. Meie dekoratiivsed pappkarbid on tõestuseks, et praktilised esemed võivad olla samal ajal ka ilusad. Meie pakkumise dekoratiivne pappkarp on igasse interjööri sobivaks kvaliteedi ja disaini garantiiks. Suur dekoratiivne karp võimaldab hoiustada suuremaid esemeid, samal ajal säilitades teie ruumi esteetilist välimust.

Kinkekarbid – ilusad ja praktilised pakendid

Valige dekoratiivne kinkekarp ja vaadake, kuidas teie kingitus enamat väärtust omandab, kas siis lähedase inimese silmis või teie enda kodus, kus dekoratiivsed kinkekarbid võivad originaalseteks kaunistusteks saada. Pepcos leiate erinevates suurustes ja kujuga dekoratiivseid kinkekarpe, mis sobivad igale kingitusele.

Dekoratiivseteks kinkekarpideks võivad olla:

  • Dekoratiivne karp rosetiga – klassikaline ja elegantne
  • Trükisega dekoratiivne karp – naljaka või isikupärase trükisega karp, ideaalne kingituseks sõbrale.
  • Aknakesega dekoratiivne karp – karp, mis võimaldab sisu näha, ideaalne kingitus lapsele.

Dekoratiivsed karbid on elegantsi ja eksklusiivsuse kvintessents, mis annavad kingitusele täiesti uue mõõtme. Valides konkreetsele kingitusele kohandatud karbi, ei kaitse te mitte ainult selle sisu, vaid lisate ka võlu ja salapära, mis võimendab selles peituva kingi avastamise ootust. Dekoratiivne karp kingituse pakendina ütleb rohkem kui tuhat sõna ja muudab iga kingituse unustamatuks.

Kõik Pepco dekoratiivsed karbid on loodud vastupidavust ja esteetikat silmas pidades, tänu millele on pika kasutuseaga.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus