Plastkarbid – teine toode 50% soodsamalt / Kampaania kehtib 16.07.–29.07.2024 / Lisateave

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Köögitarvikud

Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele

Hind

0 €
150 €

Köögitarvikud

Igas köögis on olulised sobivad köögitarvikud, mis lihtsustavad toiduvalmistamist ja korrashoidu. Tasub investeerida kvaliteetsetesse toodetesse, mis teenivad teid pikka aega. PEPCO’s pakutavad erinevad köögitarvikud muudavad igapäevase toiduvalmistamise lihtsamaks. Statsionaarsetes kauplustes on saadaval lai valik toiduvalmistustarvikuid, mis tagavad soodsa hinna koos korraliku kvaliteediga.

Toiduvalmistustarvikud

Köögiriistad, nagu näiteks kurnlusikas ja pastalusikas, on keetmisel hädavajalikud. Kurnlusika abil saab hõlpsasti kurnata vett köögiviljadest või makaronidest, samas kui pastalusikas lihtsustab nende roogade serveerimist. Keetmise ja küpsetamise käigus on kindlasti kasulik  pannilabidas. PEPCO pakkumises on erinevatest materjalidest, näiteks plastist, silikoonist või metallist valmistatud labidaid.

Supi- ja kastmekulp on järgmine oluline köögitarvik. Seda valides tasub tähelepanu pöörata kulbi suurusele ja kujule, mis peaks hõlbustama vedelike võtmist. Vahustusriistad, näiteks vispel, on hädavajalikud kookide, magustoitude või kastmete valmistamisel. PEPCO pakkumisest leiate erinevaid vispleid, mis on valmistatud metallist, plastist või silikoonist.

Küpsetustarvikud

Küpsetusplaat on iga köögi hädavajalik tarvik, mida kasutatakse erinevate roogade valmistamiseks. PEPCO’st leiate küpsetuskomplekte, mis sisaldavad erinevatest materjalidest, näiteks roostevabast terasest, alumiiniumist või malmist, valmistatud plaate.

Küpsetusvorm on järgmine kööginõu, mis võimaldab erinevate küpsetiste, näiteks kookide, muffinite või tortide valmistamist. Tasub valida küpsetusvormid, mis sobivad kokku Sinu köögi stiiliga ja toiduhoiustamise tarvikutega.

Funktsionaalsed köögitarvikud

PEPCO’st leiate erinevaid stiilseid söögiriistade kuivatusreste ning mitmesuguseid muid puhastusvahendeid, näiteks nõudepesukäsnu, mitmeotstarbelisi lappe ja puuvillaseid  lappe. Köögirätikud on olulised köögitarvikud, mis aitavad hoida korda ja hügieeni toiduvalmistamise ajal. Köögipõll on järgmine oluline köögitarvik, mis kaitseb riideid plekkide eest keetmise ajal. Köögikindad on samuti olulised köögitarvikud, kaitstes käsi põletuste eest toiduvalmistamise ajal.

Köögikaalud, nii mehaanilised kui ka elektroonilised, on oluline osa köögi varustusest. Kaalude valimisel tasub arvestada nende maksimaalset mahutavust, mõõtmise täpsust ja kasutusmugavust.

Serveerimislauad on järjekordne kasulik tarvik, mille võite PEPCO’st leida. Saadaval on erinevaid serveerimislaudade mudeleid, mis on valmistatud sellistest materjalidest nagu puit, plastik või klaas. PEPCO’stleiate ka erinevaid kausse, söögiriistu ja jäätisevorme. Tasub valida  vormid, mis sobivad kokku Sinu köögi stiiliga ja muude aksessuaaridega.

PEPCO funktsionaalsed köögitarvikud hõlmavad laias valikus aksessuaare, mis muudavad igapäevase toiduvalmistamise lihtsamaks. Sobivaid tarvikuid valides tasub arvesse võtta nende kvaliteeti, funktsionaalsust ja sobivust Sinu köögiga. Tänu sellele saad nautida mugavust ja tõhusust kokkamisel ja serveerimisel.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus