Lemmikud

Minu kauplus

0

Voodipesu

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Tekid ja voodikatted

Meie tekid ja voodikatted ei ole mitte ainult praktilised lisandid, vaid ka kaunistavad elemendid, mis võivad täielikult muuta toa välimuse, andes sellele hubasust ja sooja, kodust atmosfääri. Ootame Sind avastama PEPCO pakkumist ja valima tooteid, mis muudavad Sinu kodu veelgi mugavamaks ja stiilsemaks.

Sobivate tekkide ja voodikatete  valimine võib olla Sinu kodu mugavuse ja välimuse seisukohalt väga oluline. Sõltuvalt vajadustest võite valida pehmed ja soojad tekid, mis tagavad jahedatel õhtutel hubasuse, või elegantsed voodikatted , mis lisavad magamistoale stiili.

Pehmed, soojad tekid

PEPCO’s on saadaval erinevat tüüpi tekke, mis erinevad materjalide poolest, millest nad on valmistatud. Tekki valides tasub tähelepanu pöörata selle mõõtmetele, materjalile, millest see on valmistatud, ja otstarbele. Tekkidel on erinev kasutusotstarve, seega tasub valida selline, mis vastab kõige paremini teie ootustele.

Sõltumata sellest, kas otsite kerget tekki, millega saaksite end raamatut lugedes katta, või sooja, paksu tekki, mis tagaks mugavuse jahedatel õhtutel, PEPCO pakub laias valikus tooteid, mis vastavad erinevatele vajadustele.

  • Puuvillased tekid on looduslikud, hingavad ja imavad hästi niiskust. Need on suurepärased tekid lastele ja täiskasvanutele ning neid saab hõlpsasti pesta ja puhtana hoida.
  • Mikrokiust tekid on kerged, pehmed ja kiiresti kuivavad. Need on praktilised tekid, mida saab kasutada diivani-, voodikatte või sooja kattena õues.
  • Flanelltekid on pehmed, soojad ja puudutusel meeldivad, sobivad suurepäraselt sügisteks tekkideks või soojaks katteks jahedate õhtute korral.
  • Soojad villased tekid on valmistatud looduslikest materjalidest, näiteks lamba- või alpakavillast. Need on tekid, mis tagavad soojuse ja mugavuse ning on samas hingavad ja imavad hästi niiskust.
  • Fliistekid on kerged, soojad ja kiiresti kuivavad. Neid saab hõlpsasti pesta ja puhtana hoida. Nende hulgast tasub välja otsida huvitavate mustrite ja värvidega litsentsitud lastetekke.

Erinevate tekkide värvid ja mustrid teevad neist huvitava dekoratiivse elemendi Sinu interjööris. Tekke on saadaval erinevates suurustes, tänu millele saab neid kasutada nii kattena külmadel õhtutel kui ka voodi- või diivanikatetena. Tähelepanu tasub pöörata sellele, et valida tekstiilide õige suurus, mis oleks praktiline ja funktsionaalne.

Hubased voodikatted

Magamistoa voodikatetel on nii dekoratiivne kui ka kaitsev funktsioon. Sõltuvalt vajadustest võib valida paksud voodikatted külmemateks päevadeks või õhukesed ja kerged voodikatted soojemateks aastaaegadeks. Selleks, et valida endale sobiv voodikate, tasub tähelepanu pöörata voodikatte suurusele, kujule ja pesemisvõimalustele.

Võrreldes erinevaid voodikatete mudeleid, tasub tähele panna nende eeliseid ja puudusi. Paksud katted võivad pakkuda paremat kaitset külma eest, kuid võivad olla kaalukamad ja raskemini hoiustatavad. Õhukesed katted on kergemad ja neid on lihtsam hoiustada, kuid nad ei pruugi pakkuda piisavat kaitset külma eest.

Voodikatet saab kasutada dekoratiivse elemendina, mis rõhutab interjööri stiili, aga ka kaitseks tolmu, lemmikloomakarvade või mustuse eest. Soovitav on valida mudel, mis täidab mõlemat funktsiooni, et nautida nii voodikatte ilu kui ka praktilisust.

Tekk või voodikate? Tasub pöörata tähelepanu erinevustele nende kahe katte tüübi vahel. Tekid on tavaliselt valmistatud kvaliteetsest polüesterkangast, mis on pehme, soe ja puudutusel meeldiv. Katted seevastu on tavaliselt valmistatud muudest kvaliteetsetest materjalidest ja neil on pigem dekoratiivne kasutusotstarve.

PEPCO tekkide ja katete kollektsioon pakub mitte ainult mugavust ja soojust, vaid ka stiili ja elegantsust, mis sobib ideaalselt igasse sisekujundusse. Hoolikalt valitud tootevalik tagab laia valiku tooteid, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele, lisades igale kodule hubasust ja iseloomu. Sõltumata sellest, kas otsid sooja tekki talveõhtuteks või stiilset voodikatet, et muuta oma magamistoa kujundust, leiate PEPCO’st täiuslikud lahendused, mis ühendavad funktsionaalsuse ja esteetika.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus