Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0
Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Korvid ja mahutid – teie kodu praktilised ja stiilsed lisandid

Otsite praktilisi ja stiilseid hoiukorve? Pepcos leiate laia valiku eri mõõtmetes, kujulisi ning värvi korve, mis on teie vajadustele sobivad. Pakume erinevates stiilides, alates kaasaegsetest kuni traditsioonilisteni, erinevatest materjalidest, nagu plastik, metall, puit ja vitstest korve ning mahuteid, tänu millele leiate hõlpsasti oma interjöörile ideaalse.

Korvid ja mahutid on igasse interjööri erakordselt praktilised lahendused. Saate neid kasutada pesu, prügi, mänguasjade, aluspesu, puuviljade ja paljude muude asjade hoiustamiseks. Pesukorv aitab teil vannitoas korda hoida ja prügikastid tagavad hügieeni köögis ning muudes ruumides. Punutud korv lisab teie interjöörile hubasust, samas kui mänguasjakorv aitab teil lastetoas valitsevat segadust hallata.

Korvid ja mahutid vannitoale

Neile, kes soovivad oma vannituba või pesuruumi puhtana hoida, pakume funktsionaalseid pesukorve, mis aitavad määrdunud riideid sorteerida. Need on saadaval erinevate mõõtmete ja kujuga, ning võimaldavad erinevaid esemeid, näiteks kasutatud rätikuid, tühje kosmeetikapakendeid või mähkmekotte hoiustada.

Lisaks pakume õrnade kangaste hoiustamiseks ideaalseid aluspesu korve. Saadaval on nii minimalistliku disainiga korvid, mis sobivad kaasaegsetesse vannitubadesse, kui ka traditsioonilise sisustusega hästi ühilduvad klassikalisemad mudelid. Mõnedele korvidele on mugavuseks lisatud näiteks sisemine jaotus eri sektsioonidesse, mis hõlbustab eri liiki riiete sorteerimist.

Köögi prügikastid

Köögi prügikastid on iga kodu oluline osa, mis aitab seda tähtsat ruumi korras ja puhtana hoida. Need on saadaval erinevates suurustes ja mahutavusega ning võimaldavad jäätmete tõhusat sorteerimist, mis on oluline nii keskkonna kui ka koduse hügieeni seisukohast. Erinevat värvi kaante või märgistustega mudelid lihtsustavad jäätmete tuvastamist ja sorteerimist ning innustavad prügi nõuetekohasele eraldamisele. Praktiliste sangadega varustatud prügikastid hõlbustavad nende tühjendamist ja sisemuse puhtana hoidmist. Mõnel prügikastil on lisafunktsioonid, näiteks automaatne avanemine käe lähendamisel või ebameeldivate lõhnade vältimise süsteemid.

Säilituskorvid ja mahutid

Mänguasjade hoiustamise praktilisi lahendusi otsivatele lapsevanematele on meil lai valik mänguasjakorve. Valige teie vajadustele kõige paremini sobivad ja sobitage need ruumi sisustusega. Kangast korvid on ideaalsed kaisukarude ja maskottide jaoks, samas kui kaanega plastmahutid aitavad klotse ning muid väikesi mänguasju korrastada. Nende abil on teie lapsel lemmik mänguasjad alati käepärast ja te võite kindel olla, et toas valitseb kord.

Hoiukorvid ei ole mitte ainult praktiline lahendus, vaid ka igale interjöörile stiilne täiendus. Valige toale hubasust lisavad punutud korvid või moodsad metallkorvid, mis sobivad suurepäraselt minimalistlikesse kujundustesse. Pidage meeles, et hoiukorvid on kasutatavad ka muudel eesmärkidel. Magamistoas võivad need aidata teil oma aluspesu ja riideid korras hoida.

Pepcos me panustame funktsionaalsuse ja esteetika ühendamisele. Meie korvid ja mahutid ei aita mitte ainult korda säilitada, vaid lisavad interjöörile ka ilu. Saadaval erinevates kujundustes ja värvides, on iga kodu sisekujunduse suurepäraseks täienduseks. Olenemata sellest, kas otsite pesukorvi, mänguasjakorvi või elegantset puuviljakorvi, Pepcos leiate kõik, mida vajate.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus