Lemmikud

Minu kauplus

0

Meist

Pepco tähendab pidevat arengut

Oleme Euroopa kauplustekett, mis pakub soodsate hindadega rõivaid ja kodukaupu kogu perele.

Pepco on üks populaarseimaid kauplustekette Euroopas, pakkudes oma klientidele kõike vajalikku perede riietamiseks ja kodu kaunistamiseks. Oleme Poolas järjepidevalt suuremaks kasvanud juba üle tosina aasta. Pepco-st on saanud Poola populaarseim lasteriiete müüja ning juhtiv dekoratiivtoodete pakkuja. Meie edu saladus on meie inimesed ja nende panus.

Tahame jõuda igaüheni

Igal aastal avame keskmiselt 300 uut kauplust ja siseneme vähemalt kahele uuele Euroopa turule. Ainuüksi viimase kümnendi jooksul on Pepco töötajate arv kümnekordistunud.
Keskendume mitte ainult rahaliselt atraktiivsete toodete võimalikult heale kättesaadavusele, vaid ka keti laiale geograafilisele ulatusele.

Kaupluste arv eri riikides:

Poola
1302
Tšehhi
297
Slovakkia
148
Rumeenia
449
Ungari
250
Sloveenia
39
Horvaatia
126
Leedu
85
Läti
60
Eesti
37
Bulgaaria
159
Itaalia
178
Serbia
131
Hispaania
214
Saksamaa
57
Kreeka
27
Portugal
14
Bosnia ja Hertsegoviina
26

 

 

Pepco kui jaemüügibränd kuulub äriühingusse Pepco Group. Ettevõte pakub oma klientidele – peamiselt hinnatundlikele peredele – kõike vajalikku kodu sisustamiseks ja kaunistamiseks, sealhulgas (üld)tarbekaupu ja riideid.

 

Nii nagu Poundlandi või Dealzi kauplused, on ka Pepco Groupi kauplused väikese- või keskmise suurusega kohalikud poed. Meil on kauplused üle 4000 kohalikus kaubanduskeskuses ning peatänavatel ja müügialadel 20 Euroopa turul.

Pepco Groupi aktsiad on Varssavi börsil kaubeldavad alates maist 2021.

Saa juba täna osaks meie eduloost!

Töötajate soodustused
Ametialased väljakutsed
Arenguvõimalus
Koolituste süsteem
Rahvusvaheline töökeskkond
Sõbralik õhkkond
Lisaväärtused
… ja palju muud!