Suvised sooduspakkumised / Pakkumised kehtivad al 18.06, kuni kaupa jätkub / Leia lähim kauplus

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Ettevõtte kohta

Pepco tähendab pidevat arengut

Meie kliendid armastavad Pepcot, kus nad saavad oma kõrge kvaliteediga lemmiktooteid väga madalate hindadega osta. Ja meie, Pepco, armastame oma kliente.

Tarnime tooteid, tänu millele saab kogu pere oma stiili väljendada ja oma ruumi kaunimaks muuta. Pärast üle 20 aasta kestnud rasket tööd on Pepco muutunud kõige populaarsemaks lasterõivaste jaemüüjaks ja juhtivaks kodukaunistustoodete tarnijaks enamikus Euroopa riikides, kus me tegutseme. Seetõttu külastavad meie kauplusi iga kuu kümned miljonid kliendid.

Soovime jõuda iga kliendini

Meie eesmärk on avada tegevuskohti kogu Euroopas, et paljud inimesed saaksid meie kauplustesse pääseda. Saage selle missiooni osaks.
Keskendume mitte ainult rahaliselt atraktiivsete toodete võimalikult heale kättesaadavusele, vaid ka keti laiale geograafilisele ulatusele.

Kaupluste arv eri riikides:

Poola
1335
Tšehhi
301
Slovakkia
151
Rumeenia
460
Ungari
252
Sloveenia
40
Horvaatia
126
Leedu
87
Läti
60
Eesti
37
Bulgaaria
165
Itaalia
192
Serbia
133
Hispaania
231
Saksamaa
63
Kreeka
31
Portugal
14
Bosnia ja Hertsegoviina
32

 

 

Pepco on Pepco Groupile kuuluv jaemüügi kaubamärk. Ettevõte püüab alati tagada oma klientidele – eelkõige piiratud eelarvega peredele – kõike, mida nad oma kodu viimistluseks ja kaunistamiseks peamistes kodutarvete, rõivaste ning tarbekaupade kategooriates vajavad.

 

Olenemata sellest, kas see on Pepco, Poundland või Dealz, võib kontserni väikeseid ja keskmise suurusega kauplusi leida üle kogu Euroopa rohkem kui 4000 kohalikus kaubanduskeskuses, peatänavatel ning jaemüügiparkides.
Pepco Group on alates 2021. aasta maist noteeritud Varssavi väärtpaberibörsil.

Saa juba täna osaks meie eduloost!

Töötajate soodustused
Ametialased väljakutsed
Arenguvõimalus
Koolituste süsteem
Rahvusvaheline töökeskkond
Sõbralik õhkkond
Lisaväärtused
… ja palju muud!