Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud

Minu kauplus

0

Klaasid, veiniklaasid ja kannud

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Klaasid, veiniklaasid ja kannud

Klaasid, veiniklaasid ja kannud on oluline element iga köögi ja söögitoa varustuses. Neid kasutatakse selliste jookide nagu vesi, tee, kohv, mahl, vein ja alkohol serveerimiseks. PEPCO’st leiad erinevaid nõusid, alates lihtsatest, minimalistlikest mudelitest, mis sobivad suurepäraselt moodsasse interjööri, kuni dekoratiivsemate ja klassikaliste mudeliteni, mis lisavad võlu traditsioonilistele interjööridele.

PEPCO tootevalikus olevad klaasid ja veiniklaasid on valmistatud kvaliteetsest klaasist, mis mitte ainult ei näe ilus välja, vaid on ka purunemis- ja kriimustuskindel. Kannud, nii need, mis on mõeldud külmade või kuumade jookide serveerimiseks, on disainitud igapäevast kasutamist silmas pidades, ühendades funktsionaalsuse ja stiili.

Klaaside, veiniklaaside ja kannude liigid

Klaasid ja veiniklaasid on iga koduse nõudekollektsiooni oluline osa. PEPCO statsionaarsetes kauplustes on saadaval mitmesuguste suuruste, kujude ja materjalidest klaasid, nii et leiate kindlasti oma vajadustele sobiva nõudekomplekti.

  • Klaasid on universaalsed nõud, mida saab kasutada mitmesuguste jookide serveerimiseks. Neid on saadaval erinevates suurustes, alates väikestest veeklaasidest kuni suurte mahlaklaasideni.
  • Veiniklaasid on spetsiaalsed nõud, mida kasutatakse konkreetsete jookide, näiteks veini, viina, viski ja kokteilide serveerimiseks. Neid on saadaval mitmesuguse kuju ja suurusega, et rõhutada joogi maitset ja aroomi.
  • Kannud on suuremate koguste jookide serveerimiseks mõeldud nõud. Neid on saadaval mitmesugustes suurustes ja kujuga, mis sobivad igal sündmusel kasutamiseks.

Kristallkannud on tuntud oma elegantsuse ja erakordse sära poolest. Kristallil on võime eraldada valgust, mis annab talle iseloomuliku läike. Nad võivad lisada luksust ja elegantsust igale lauale, eriti eriliste sündmuste ajal.

Klaasist valmistatud läbipaistvad kannud on seevastu kergemad ja vastupidavamad kui kristallkannud. Nad on universaalsemad ja sobivad kokku erinevate lauakujunduse stiilidega, nii igapäevaste söögikordade kui ka suuremate pidude puhul.

Millised klaasid ja veiniklaasid valida?

Klaaside ja pokaalide valikul lauanõudena tuleks arvestada mitme aspektiga.

  • Stiil ja muster: klaasid ja pokaalid peaksid kokku sobima ülejäänud lauanõudega ja -komplektiga. Hea mõte on valida klaasid ja pokaalid samast lauanõudekomplektist või sarnase mustriga.
  • Otstarve: klaasid ja veiniklaasid peaksid sobima söögi ajal serveeritava joogi tüü Näiteks veini puhul on soovitav valida sobiva kujuga klaasid, et alkoholi aroom täielikult välja tuua.
  • Tootmiskvaliteet: klaasid ja pokaalid peaksid olema valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et tagada vastupidavus ja kulumiskindlus. Tähelepanu tasub pöörata klaasi paksusele ja kaunistuste kvaliteedile.

Samuti peaksite kaaluma klaaside ja pokaalide valimist erinevatest nõudekomplektidest, mis pakuvad erinevaid mustreid ja iseloomulikke omadusi.

Õigete klaaside valimine erinevate jookide, näiteks šampuste, valgete veinide, punaste veinide ja alkohoolsete kokteilide jaoks on degusteerimisel võtmetähendusega täieliku maitse- ja visuaalse elamuse saamiseks.

  • Šampus: šampuse jaoks sobivad kõige paremini kõrged, kitsad flute tüüpi pokaalid. Nende sihvakas kuju võimaldab mullidel kauem püsida ja rõhutab joogi elegantsust. Alternatiiviks võivad olla coupe tüüpi klaasid, mis on laiad ja madalad, kuid mis võivad siiski šampuse korral põhjustada mullide kiiremat kadumist.
  • Valged veinid: valgeveini klaasid peaksid olema väiksemadkui punase veini klaasid, mis võimaldab paremini hoida madalat temperatuuri ja kontsentreerida veini aroomi. Pokaali kuju peaks kitsenema ülespoole, mis võimaldab kontsentreerida veini aroomi .
  • Punased veinid: punase veini pokaalid peaksid olema suuremad, mis võimaldab veinil paremini hingata ja toob esile aroomide täiuse. Pokaali kuju peaks olema altpoolt lai ja kitsem ülalt, mis võimaldab veini aroomil kontsentreeruda ja lihtsustab selle pööramist pokaalis.

PEPCO klaaside, veiniklaaside ja kannude kollektsioon on täiuslik kombinatsioon funktsionaalsusest, stiilist ja kvaliteedist. Tänu laiale tootevalikule, alates elegantsetest veinipokaalidest läbi igapäevaseks kasutamiseks mõeldud praktiliste klaaside ja lõpetades stiilsete kannudega, mis sobivad ideaalselt pere ja sõpradega kohtumiseks – leiab igaüks midagi endale sobivat. Meie tooted mitte ainult ei lihtsusta jookide serveerimist kõikvõimalikel üritustel, vaid on ka Sinu laua kauniks lisandiks. PEPCO hoolitseb selle eest, et meie klaasid, veiniklaasid ja kannud ei oleks mitte ainult esteetiliselt valmistatud, vaid ka vastupidavad ja praktilised. Kutsume Sind tutvuma meie pakkumisega, mis võimaldab Sul nautida ilu ja funktsionaalsust nii igapäevaselt kui ka erilistel hetkedel.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus