Lemmikud

Minu kauplus

0

Potid ja lillekarbid

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €
Sordi tooteid:

Lillepotid ja lillepotiümbrised

Tere tulemast lillepottide ja -potiümbriste maailma – siit leiad kõik, mida vajad, et muuta oma taimed veelgi kaunimaks ja tervemaks. Pottide ja lillepotiümbriste sektsioonis on lai valik tooteid, mis ei paku mitte ainult sobivaid tingimusi taimedele, vaid on ka stiilseks kaunistuseks igas interjööris.

Lillepotid ja potiümbrised ei täida mitte ainult praktilist, vaid ka dekoratiivset funktsiooni. Tänu saadaval olevatele erinevatele mudelitele, materjalidele ja mustritele leiab iga taimesõber oma sisekujundusele sobiva toote.

PEPCO’st leiate laias valikus lillepotte ja lillepotiümbriseid, mis rahuldavad nii algajaid kui ka edasijõudnuid taimesõpru. Saadaval olevate toodete hulgast tasub tähelepanu pöörata erinevatest materjalidest, näiteks plastikust, keraamikast või metallist, valmistatud lillepottidele-potiümbristele. Tänu sellele saab iga klient valida oma interjööri esteetikaga kokku sobiva poti või potiümbrise.

PEPCO pakkumis olevate lillepottide hulgas võib eristada mõningaid populaarseid tüüpe, näiteks:

  • plastpotid – kerged, praktilised ja kergesti puhastatavad. Saadaval erinevates kujudes, värvitoonides ja suurustes;
  • keraamilised potid – stiilsed, vastupidavad ja kulumiskindlad. Sobivab ideaalselt klassikalisesse sisekujundustesse;
  • metallpotid – kaasaegsed, vastupidavad ja stiilsed. Sobivad industriaalse iseloomuga sisemustesse.

PEPCO kaasaegsed lillepotid

PEPCO’st leiad ka kaasaegseid lillepotte, mis sobivad suurepäraselt erinevatesse sisekujundustesse. Tähelepanu tasub pöörata kaasaegsetelelillepotümbristele, mis ei täida mitte ainult praktilist rolli, vaid on ka huvitavaks dekoratiivseks lisandiks.

Terrakotast lillepott on klassikaline valik, mis sobib paljudesse interjööridesse. Selle eelised on püsivus, kulumiskindlus ja esteetilisus. Keraamilised lillepotid on ideaalne lahendus neile, kes hindavad elegantsust ja klassikalist välimust. Betoonist lillepotid on kaasaegne ja originaalne lahendus, mis on saamas üha suuremat populaarsust. Nende eelised on püsivus, kulumiskindlus ja ainulaadne välimus.

Keskkonnasõbralik tsementist lillepott on suurepärane alternatiiv neile, kes otsivad kaasaegseid ja ühtlasi keskkonnasõbralikke lahendusi. Epifüütidele mõeldudpotid on spetsiaalsed potid, mis on mõeldud taimede jaoks, mis ei vaja kasvamiseks mulda.

Klaasist potid on sellist tüüpi taimedele ideaalsed, kuna tagavad taimede kasvuks vajalikud tingimused. Põimitud materjalidest, näiteks rotangist või vitstest valmistatud lillepotid on ideaalne lahendus neile, kes soovivad anda oma taimedele loodusliku, rustikaalse välimuse.

Kaasaegsed lillepotiümbrised

PEPCO’s saadaval olevad lillepotiümbrised eristuvad ka erinevate mustrite, värvide ja materjalide poolest. Kaasaegsed potiümbrised on suurepärane lahendus neile, kes soovivad anda oma potitaimedele ainulaadse iseloomu. Sõltuvalt materjalist, millest nad on valmistatud, võivad lillepotiümbrised mõjutada sisustuse välimust ja taimede enesetunnet.

Beež looduslikust terrakotast potiümbris on suurepärane valik neile, kes hindavad lihtsust ja loomulikkust. Sellised katted sobivad suurepäraselt kokku roheliste lehttaimedega, luues ühtse ja harmoonilise kujunduse. Kaasaegsete lillepotiümbriste hulgasttasub tähelepanu pöörata keraamilistele ja metallist potiümbristele. Keraamilisi potiümbriseid iseloomustab elegantsus ja klassikaline välimus, samas kui metallist ümbrised lisavad sisustusele kaasaegsust ja originaalsust.

Boho stiilis potiümbrised sobivad ideaalselt kokku selle sisekujundusstiiliga, lisades sisustusele soojust ja õdusust. Kõigil pottide ja potiümbriste liikidel on oma ainulaadsed omadused, mis mõjutavad interjööri esteetikat ja taimede enesetunnet. Sobiva lillepoti või potiümbrise valikul tasub arvestada vastupidavust, esteetilisust ja hooldamise mugavust.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus