Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Seinakaunistused

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Seinakaunistused – lisage oma interjöörile iseloomu!

Otsite inspiratsiooni, kuidas oma korterit ümber kujundada? Seinakaunistused Pepcos on lihtne viis igale ruumile ainulaadset iseloomu anda. Pakume laias valikus seinakaunistusi, mis sobivad iga stiiliga – alates kaasaegsest minimalismist kuni klassikalise elegantsini. Meie seinakaunistused on hoolikalt välja valitud, vastamaks ka kõige nõudlikumate sisekujundajate ootustele.

Milline kaunistus seinale valida?

Seinakaunistused võivad olla erinevatest materjalidest:

  • Puit – looduslik ja ökoloogiline materjal, ideaalne skandinaavia ning rustikaalses stiilis interjööridesse.
  • Metall – kaasaegne ja minimalistlik materjal, ideaalne tööstuslikesse ning katusekambri interjööridesse.
  • Plastik – kerge ja odav materjal, ideaalne lastekaunistusteks.
  • Kangas – hubane ja soe materjal, ideaalne magamis- ning elutubadesse.

Seinakaunistus on element, mis paelub pilku ja rõhutab korteri individuaalsust. Pepco seinakaunistustega saate luua teie isiklikku maitset ja huve peegeldava kunstigalerii. Abstraktsed maalid, stiilsed plakatid või kolmemõõtmelised seinakaunistused – igaüks leiab endale midagi. Toakaunistused ei ole mitte ainult kaunistusteks, vaid ka eneseväljendusviisiks.

Seinakaunistused – stiilide ja kujunduste mitmekülgsus

Seinakaunistused on igale ruumile iseloomu ja isikupärast aktsenti lisades sisekujunduse lahutamatuks osaks. Nende seas ei ole seinakellad mitte ainult praktiliseks sisustuselemendiks, vaid võivad ka väljendusrikkaks dekoratiivseks aktsendiks osutuda. Eksklusiivsed, mustade aktsentidega glamuur stiilis kellad toovad interjööri elegantsi, samas kui vintage- või retromudelid lisavad soojust ja nostalgiat.

Kaasaegsed valgustusega peeglid võivad luua ainulaadse atmosfääri ja optiliselt ruumi suurendada. Erineva kuju ja stiiliga suured seinapeeglid võimaldavad kas siis minimalistlikus vormis või rikkalikult kaunistatud korteri stiiliga individuaalset kohandamist.

Veel üheks populaarseks seinakaunistuste vormiks on lõuendimaalid. Need võivad peegeldada isiklikke huvisid, värvi lisada või olla kogu interjööri kompositsiooniliseks sideelemendiks. Soovitatav on valida motiivid, mis ühtse visuaalse narratiivi luues ülejäänud keskkonnaga harmoneeruvad. Saadaval olevate kujunduste mitmekesisus võimaldab teil eksperimenteerida ja igasse ruumi, köögist kuni elutoani, pilte sobitada.

Ärge unustage oluliste hetkede ja inimeste esitlemiseks suurepäraseid pildiraame. Pildigaleriideks rühmitatud raamidest võib saada lugu jutustav või koduste elu olulisi sündmusi rõhutav toa keskpunkt. Raamide valik tuleb kohandada vastavalt interjööri stiilile ning neis esitletavate fotode formaadile ja iseloomule.

Pepcos leiate seinakaunistused igasse interjööri:

  • Elutuppa: maalid, plakatid, kellad, peeglid, makramee, seinariiulid.
  • Magamistuppa: maalid, plakatid, makramee, unepüüdjad, peeglid.
  • Kööki: maalid, plakatid, kriiditahvlid, kellad, rätikuhoidjad.
  • Lastetuppa: maalid, plakatid, seinakleebised, kriiditahvlid, seinariiulid.

Need kaunistused võivad ruumi optiliselt suurendada, harmooniat ja ühtsust luua ning elutoa või magamistoa väljendusrikkaks keskpunktiks saada. Interjöörile kordumatut iseloomu ning atmosfääri lisades on Pepco kvaliteetsed seinakaunistused investeering aastaid kestvasse vastupidavusse ja esteetikasse.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus