Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Valgustid - kodukaubad

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Dekoratiivne valgustus

Dekoratiivsed valgustid ja lambid ei ole ainult praktiline lahendus, vaid ka võimalus rõhutada interjööri iseloomu ja luua hubane atmosfäär. Pepco kauplustes on saadaval värvilised ja silmatorkavad valgustid, moodsad ja disainvalgustid, samuti LED-valgustid, mis on energiatõhusad ja kauakestvad.

Iga toode, alates peentest, atmosfäärilistest voodivalgustitest kuni elegantsete põrandavalgustite ja moodsate, loominguliste valgusinstallatsioonideni, on loodud nii praktiliseks valgusallikaks kui ka ainulaadseks dekoratiivseks elemendiks. Avastage koos meiega, kuidas õige valgustuselement võib muuta interjööri, lisades sellele stiili, soojust ja isikupärast puudutust.

Dekoratiivne valgustus

Dekoratiivne valgustus ei ole ainult praktiline valgusallikas, vaid ka oluline sisekujunduselement, mis lisab ruumile iseloomu ja atmosfääri. Tänu laiale valikule stiilidele, materjalidele ja värvidele võib dekoratiivvalgustus olla elutoa, magamistoa, söögitoa või koridori kaunistamise keskpunktiks.

Üks dekoratiivse valgustuse peamisi aspekte on selle võime luua meeleolu. Soe, hajutatud valgus võib luua hubase ja lõõgastava atmosfääri, samas kui heledam, kontsentreeritud valgus võib rõhutada konkreetset dekoratiivset elementi või tööpiirkonda. Lisaks saab valgustust kasutada ruumide esiletõstmiseks, rõhutades seinatekstuure, kunstiteoseid või mööblit.

Elutoa valgustus on üks sisekujunduse põhielemente. Hea mõte on kasutada elutoas mitut valgusallikat, näiteks laelampe, seinaküünlaid või põrandalampe. See tagab tõhusa ja hubase valgustuse lõõgastumiseks ja vaba aja veetmiseks. Lauavalgustus on söögitoa kujunduse oluline osa. Hästi valitud rippvalgustus laua kohal võimaldab meil mugavalt oma sööki nautida, lisades samal ajal sisustusele elegantsust ja stiili.

Õige dekoratiivse valgustuse valimisel tuleb arvesse võtta nii funktsionaalsust kui ka esteetikat. Tasub kaaluda, kuidas valgus mõjutab ruumi värvi ja tooni ning kuidas see harmoneerub ülejäänud sisustusega. Dekoratiivne valgustus peab sobima harmooniliselt interjööri stiiliga, rõhutades selle parimaid omadusi ja täites samal ajal oma praktilist rolli. Hästi kavandatud valgustus on ühtse ja meeldiva interjööri loomise võti.

Moodne minimalistlik dekoratiivne valgustus on ideaalne lahendus neile, kes hindavad lihtsust ja funktsionaalsust. Minimalistlik sisekujundus põhineb põhimõttel “vähem on rohkem”, seega tasub valgustuse puhul valida lihtsad vormid, vaoshoitud värvid ja kvaliteetne teostus.

Dekoratiivlambid

Valgustid ja dekoratiivsed lambid on saadaval mitmesugustes vormides ja stiilides, mis sobivad igasse interjööri. Nende hulka kuuluvad dekoratiivsed lambid ja laualambid.

Retro dekoratiivlambid on valgustid, mis viitavad mineviku stiilidele, nagu 1960. või 1970. aastad. Neid iseloomustavad originaalsed vormid ja need on sageli valmistatud sellistest materjalidest nagu messing, klaas või puit. Laualambid on väiksemad lambid, mis asetatakse lauale või riiulile. Need teenivad nii valgustamise kui ka sisekujunduse eesmärki.

Dekoratiivlampide valimisel on oluline aspekt ka lambipirnide tüüp. Soovitatav on valida lambipirnid, võttes arvesse kriteeriume nagu valguse tüüp (soe, neutraalne või külm), võimsus, valgustusnurk ja eluiga. Dekoratiivlampide puhul kasutatakse sageli LED-pirne nende energiatõhususe, pika eluea ja erinevate valgustusefektide saamise võimaluse tõttu.

Dekoratiivlampide kasutamine on väga mitmekülgne. Neid saab kasutada elutoas, magamistoas, köögis või lastetoas. Värvilisi dekoratiivlampe saab kasutada üldvalgustuseks, punktvalgustuseks või täiendusena teistele sisekujunduse elementidele. Tasub katsetada erinevate värvide ja mudelitega, et leida parim lahendus teie interjööri jaoks.

Dekoratiivsete värviliste lampide või spetsiaalsete dekoratiivsete valgustite abil saab interjööri atmosfääri ja väljanägemist oluliselt muuta. Dekoratiivse valgustuse valik peab olema hästi läbimõeldud ja kohandatud individuaalsete vajaduste ning interjööri stiiliga. Tasub pöörata tähelepanu disainile, materjalidele ja lambipirnide tüübile, et luua harmooniline ja funktsionaalne valgustuspaigutus.

Pepco dekoratiivvalgustuse kollektsioon on enamat kui lihtsad valgusallikad – need on tooted, mis muudavad iga ruumi, luues ainulaadse atmosfääri ja lisades võlu igale ruumile. Valides hoolikalt iga toote meie tootevalikusse, tagame, et leiate valgusti, mis mitte ainult ei valgusta teie kodu, vaid väljendab ka teie individuaalset stiili ja esteetikat.

Funktsionaalsetest laualampidest kuni kunstiliste valgustiteni – meie dekoratiivsed valgustid sobivad ideaalselt igasse interjööri, olenemata suurusest või stiilist. Tutvuge meie mitmekesise valikuga ja valige unikaalsed valgustuslahendused, mis peegeldavad kõige paremini teie kodu iseloomu, luues teile ja teie lähedastele mugava ja sooja atmosfääri.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus