Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0
Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Riidenagid – sisustage oma esik ja vannituba

Nagid ei ole mitte ainult olulised riiete hoidmise aksessuaarid vaid ka dekoratiivsed elemendid, mis võivad teie esikule ja vannitoale iseloomu lisada. Pepcos leiate laia valiku eri mõõtmetes, värvi ja stiilides nagisid, mis on teie vajadustele ning sisekujundusele kohandatavad.

Olgu see siis püksipuu garderoobis, jope nagi esikus või riidenagi magamistoa seinal – Pepcol on lahendused, mis aitavad teil iga ruumi ära sisustada. Neile, kes otsivad funktsionaalseid lisasid, pakume paberrätikute hoidikuid ja kotinagisid, mis aitavad igapäevased esemed korrastatuna ning kergesti ligipääsetavana hoida.

Nagid – sisustage oma esik koos Pepcoga!

Nagid ei ole mitte ainult riiete hoiustamise olulised aksessuaarid, vaid ka dekoratiivsed elemendid, mis võivad teie koridorile ja vannitoale iseloomu lisada. Pepcos leiate laia valiku eri mõõtmetes, värvi ja stiilides nagisid, mis on teie vajadustele ning sisekujundusele kohandatavad.

Riidenagi on iga esiku oluline sisustuselement. Võimaldab jakke, mantleid, jopesid ja muid üleriideid mugavalt hoiustada. Esikusse sobivad ideaalselt nii seisvad riidepuud kui ka seinale kinnitatud nagid. Seinanagid on ideaalne lahendus väikestele ruumidele, kus iga sentimeeter on oluline, pakkudes ilma väärtuslikku põrandapinda hõivamata üleriietele mugava hoiukoha.

Pepcos leiate riidepuude erinevaid variante:

  • Seisvad riidepuud – ideaalsed suure hulga riiete hoiustamiseks.
  • Seinanagi – võtab vähe ruumi ja sobib ideaalselt väikestesse esikutesse.
  • Jopede nagi – tugevad konksud, mis suudavad jakkide ja mantlite raskust kanda.
  • Riidenagi seinale – saadaval erinevates vormides ja värvides, võib saada koridori kaunistuseks.
  • Uksenagi – praktiline nagi, aukude puurimiseta ustele riputatav.

Lai valik riidepuid

Riidepuude liigid on riiete hoiustamiseks erinevaid lahendusi pakkudes garderoobi korraldamise põhielemendiks.

  • Puidust riidepuud on vastupidavad ja stabiilsed, ideaalsed raskematele rõivastele, näiteks mantlitele või ülikondadele, vältides nende deformeerumist.
  • Plastist riidepuud on kerged ja ökonoomsed, sobivad paljudele riideesemetele.
  • Veluurist riidepuud väldivad riiete mahalibisemist, ideaalsed õrnadele kangastele.
  • Traadist riidepuud on küll vähem vastupidavad, kuid kuluvad ära, kui kapiruum on piiratud.

Iga riidepuu liik aitab garderoobi korras hoida, optimeerib ruumi ja tagades hõlpsa juurdepääsu ning garderoobi hea korralduse kaitseb riideid kortsumise eest.

Vannitoa rätikuhoidikud – stiilsed ja funktsionaalsed

Rätikuhoidik on iga vannitoa asendamatud element. See võimaldab rätikute mugava hoiustamise ja tagab nende kiire kuivamise. Pepcos leiate oma vannitoa sisekujundusega sobitatavaid erinevate suuruste ja stiilidega rätikuhoidikuid ja rätikuid. Metallist hoidikud tagavad vastupidavuse ning hõlpsalt puhtana hoidmise, samas kui puidust hoidikud lisavad interjöörile soojust ja looduslikkust. Seinanagid, nii üksikud konksud kui mitme hoidikuga liistud, on olemasoleva seinapinna kasutamist maksimeerides ideaalne lahendus piiratud ruumi jaoks. Kaasaegsed vannitoa nagid ühendavad sageli funktsionaalsuse dekoratiivsete elementidega, olles iga vannitoa, mitte ainult kasulikuks, vaid ka atraktiivseks lisandiks.

Laia valikut taskukohaste hindadega kodu- ja aiatarbeid pakkudes on Pepco kaupluseks kogu perele. Pepcos leiate kõik, mida teil hubase ja funktsionaalse kodu loomiseks vaja läheb.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus