Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Küsimused ja vastused

Sul on küsimusi millele sa vastust ei leidnud? Siit leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Kauplused

Palun kasuta meie Pepco kaupluste otsingumootorit. Seal on kaart, mis näitab kõikide meie kaupluste asukohtasid erinevates riikides.

Kauplustepõhiseid telefone meil ei ole. Küsimuste korral palume pöörduda lähimasse kauplusesse või võtta ühendust klienditoega: klient.ee@pepco.eu.

Palun kasuta meie Pepco kaupluste otsingumootorit. Seal on kaart, mis näitab meie kõikide kaupluste asukohtasid erinevates riikides koos täpsete aadresside ja tööaegadega.

Pepco tooteid saab osta vaid füüsilistest kauplustest. Oleme algusest peale keskendunud ideaalse asukohaga traditsiooniliste kaupluste loomisele. Soovime oma klientidele olla võimalikult kättesaadavad, paiknedes erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti.

Töötame igapäevaselt oma kaubandusketi arendamise nimel. Meie eesmärk on oma klientidele võimalikult lähedal olla. Loodame, et lähitulevikus tähistame uue Pepco kaupluse avamist ka sinu kodulinnas!

Muuda koduleht ülemisest menüüribast inglisekeelseks ja kasuta kaupluste otsingumootorit.

Kauba tagastamine, kaebused, garantii

Kõikides meie kauplustes kehtib raha tagasi garantii: toote võib tagastada 30 päeva jooksul. Toote tagastamiseks pöördu Pepco kauplusse koos tagastatava toote (siltidega ja kasutamisjälgedeta) ja ostutšekiga. Rohkem teavet raha tagasi garantii kohta leiad siit.

Jah, tooteid võib tagastada ükskõik millises Pepco kaupluses. Loe tagastamise kohta lähemalt siit.

Kui teil pole ostutšekki, kuid maksite pangakaardiga – saate toote tagastamisel esitada panga väljavõtte.

Kahjuks mitte. Tagastamiseks peab toode olema “nagu uus” – originaalpakendis ja koos kõigi siltidega.

Osasid isiklikuks kasutamiseks mõeldud esemeid ei saa tagastada. Täieliku nimekirja leiad SIIT.

Kui kaebus on rahuldatud või toode tagastatud, peaks tagasimakse pangakontole jõudma 14 päeva jooksul alates toote tagastusest või kaebuse rahuldamisest. 

Pepco kauplustes ostetud toodete garantiiaeg on 2 aastat. Kui leiad garantiiaja jooksul tootes kvaliteedivigu või defekte, soovitame sul täita sellekohane avaldus ükskõik millises Pepco poes. Rohkem infot leiad SIIT.

Kaebuse saab esitada igas Pepco kaupluses. Võta kaasa puudusega toode, tõend ostust (ostutšekk, pangakonto väljavõte) või ostu sooritamist kinnitav tunnistaja ja täida kaebuse esitamise avaldus. Vastuse esitatud kaebusele saad 14 tööpäeva jooksul. Lisainfot kaebuste esitamise kohta leiad SIIT.

Kui sinu kaebust ei rahuldatud ja sa meie otsusega ei nõustu, on sul õigus esitada apellatsioon. Protsess on samasugune nagu kaebuse esitamise puhul.

Tooteid saab tagastada 30 päeva jooksul alates täishinnaga toote ostmisest koos ostutõendi, sildi ja kviitungiga. Kaebuse saab klient esitada mis tahes hinnaga ostetud toote kohta 2 aasta jooksul pärast ostu sooritamist, kui tootel leitakse kvaliteedivigu. Kaebusi saab esitada ostutšeki või muu ostutõendi (pangakonto väljavõte) või tunnistaja ostu kinnitavate ütluste alusel. Tagastuse ja kaebuse esitamise avalduse saab teha igas Pepco Eesti kaupluses.

Tagasisidet saab anda meie kodulehel oleva kontaktivormi kaudu, kirjutades meile aadressil klient.ee@pepco.eu või kaupluses kohapeal, täites selleks tagasiside ankeedi, mida saab küsida kassast.

Tooted

Täname, et pöördusite meie poole oma küsimusega toote kättesaadavuse kohta. Me hindame teie huvi meie toodete vastu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, kuid meil ei ole praegu teavet toodete kättesaadavuse kohta.

Tooteid on võimalik kinni panna ainult kaupluses kohapeal.

Jah, reklaamlehes näidatud tooted on saadaval kõikides Pepco kauplustes, kuniks kaupa jätkub.

Veebipõhised (mitte reklaamlehe) pakkumised võivad kaupluste kaubavalikus erineda (mõned tooted võivad olla saadaval ainult valitud kauplustes). Pane tähele, et kodulehel olevad fotod on tootenäidistest ning võivad poes müügil olevatest tegelikest toodetest veidi erineda.

Kauplustesse tuleb uut kaupa 3-4 korda nädalas. Kauba saabumise päevad võuvad kauplustes erineda.

Informatsiooni meie pakkumiste kohta leiad veebipõhisest või paberkandjal reklaamlehest, meie kodulehelt, Facebooki kontolt.

Informatsiooni allahindluste kohta leiad veebipõhisest või paberkandjal reklaamlehest, meie kodulehelt, Facebooki kontolt.

Teenused ja maksevõimalused

Kahjuks hetkel Pepcost kinkekaarte osta ei saa.

Jah, teenuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Käibemaksuarvet on võimalik saada kõikidest Pepco kauplustest. Arveid väljastatakse ostutšeki alusel.

Jah. Selleks tuleb minna kauplusesse, kust toode osteti või võtta ühendust klienditoega: info.ee@pepco.eu.

Ei, tšekk prinditakse ühekordselt ostu sooritamisel ning seda ei ole võimalik dubleerida ega kopeerida.

Jah, kõikides Pepco kauplustes on olemas kasutatud patareide kogumise konteiner.

Koostöö

Palun võta meiega ühendust, kasutades kodulehel olevat ankeeti, mille leiad menüüst nime alt “KINNISVARA RENTIMINE”. 

Palun võta ühendust, täites meie veebilehel olev vorm. Leia veebilehelt valik “Juhtkond”. Taotlus saadetakse sobivasse osakonda. 

Kõik tööpakkumised on leitavad meie kodulehel valiku “KARJÄÄR” alt. Kandideerimisavalduse võid esitada meie kodulehe kaudu või otse poodi, kuhu soovid tööle asuda. Kui sul on tööpakkumiste või positsioonide kohta täiendavaid küsimusi, võta meiega ühendust kodulehel oleva kontaktivormi kaudu. Lisa pealkirja märksõna “värbamine”.

Kõik peakontori tööpakkumised on leitavad kodulehel valiku “KARJÄÄR” alt. Kandideerimisavalduse saad saata läbi meie kodulehe. Kui sul on värbamisprotsessi kohta küsimusi, võta meie ühendust kodulehel oleva kontaktivormi kaudu. Lisa pealkirja märksõna “värbamine”.

Palun külasta meie kodulehe alamlehte “KARJÄÄR”. Siit leiad meie ettevõtte erinevates valdkondades ja osakondades töötamist puudutava põhiteabe. Kui sul on mõne konkreetse positsiooni kohta küsimusi, võta meiega ühendust kodulehel oleva kontaktivormi kaudu. Lisa pealkirja märksõna “värbamine”.

Palun vaata meie kodulehe alamlehele “KARJÄÄR”. Sealt leiad kogu Pepco pakutavaid praktikakohti puudutava informatsiooni. Kui sul on praktika sooritamise kohta lisaküsimusi, võta meiega ühendust kodulehel oleva kontaktivormi kaudu. Lisa pealkirja märksõna “värbamine”.

Kui sul on värbamisprotsessi kohta küsimusi, võta meiega ühendust kodulehel oleva kontaktivormi kaudu. Lisa pealkirja märksõna “värbamine”.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus