Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Toidu ja joogikonteinerid

Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele

Hind

0 €
150 €

Toidu- ja joogipakendid

Toiduainete mahutid on igas kodus hädavajalikud tarvikud, mis aitavad toitu hoida ja organiseerida. Tänu neile säilib toit kauem värskena ning köök muutub funktsionaalsemaks ja esteetilisemaks.

Toiduainete mahutid on oluline osa iga köögi mis võimaldab tooteid hügieeniliselt ja organiseeritult säilitada. Need on mõeldud mitmesuguste toiduainete, alates kuivainetest kuni toidujääkideni, värskuse ja pikaajalise säilitamise tagamiseks.

Toiduainete mahutid

Arvestada tuleb materjaliga, millest mahutid on valmistatud. Kõige populaarsemad on plastist, klaasist, metallist valmistatud mahutid. Neid kõiki saab osta Pepco kauplustest.

 

  • Plastist mahutid on kerged, neid on lihtne puhastada ja tavaliselt odavamad, kuid võivad olla vähem vastupidavad kui teistest materjalidest valmistatud Need on populaarsed oma kerge kaalu, lihtsa puhastatavuse ja madalama hind tõttu.
  • Klaas on vastupidav, hügieeniline ja ei mõjuta säilitatava toidu maitset, kuid see on raskem ja võib kergesti puruneda. Klassmahutid sobivad ideaalselt selliste toitude säilitamiseks, mis vajavad erilist kaitset niiskuse või lõhnade eest.
  • Metallmahutid on vastupidavad, kuid ei pruugi sobida teatavate toodete, näiteks happeliste puuviljade või köögiviljade säilitamiseks.
  • Keraamika on esteetiliselt meeldiv ja vastupidav, kuid võib olla raske ja habras.

Mahutite suurus ja kuju on samuti oluline kaalutlus. Saadaval on eri suurused ja kujud, mis sobivad teie vajadustele ja köögiruumi suurusele. Soovitatav on valida eri suurusega toiduainete mahutid, et hoida erinevaid toiduaineid, näiteks puuvilju, köögivilju, liha, kala või lahtiseid tooteid.

Toiduainete mahutite valimisel jälgige nende õhukindlust. Õhukindlad konteinerid mahutid pakuvad paremat kaitset niiskuse, lõhna või putukate eest, mis tähendab, et säilitatav toit jääb kauem värskeks. See on eriti oluline lahtiste toodete, näiteks jahu, suhkru või tangu säilitamisel.

Külmutatud toidu säilitamisel on hea mõte valida sügavkülmikusse toidupakendid, mis sobivad külmale temperatuurile. Hommikusöögimahutid ja lõunamahutid tööks on veel mõned näited toidupakendite kohta, mida tasub köögis hoida. Nende abil saate toitu hõlpsasti säilitada ja transportida, näiteks kooli või tööle. Lastele mõeldud hommikusöögikonteineritel on sageli atraktiivne disain ja kuju, mis julgustab lapsi tervislikult sööma.

Joogipakendid

Jookide mahutite hulka kuuluvad kruvikorgiga mahutid ja lahtiste toodete mahutid.

Kruvikorgiga mahutid on ideaalsed selliste jookide, nagu mahlad või piim, säilitamiseks, mis peavad olema õhukindlad. Tänu kruvikorgile on joogid kaitstud roiskumise ja värskuse kadumise eest. Plastikmahutid seevastu sobivad hästi lahtiste jookide, näiteks kohvi või tee säilitamiseks. Nende mahutite puhul tasub tähelepanu pöörata tihedusele ja doseerimise lihtsusele. Lekkekindlad joogipakendid on hädavajalikud, kui soovite säilitada gaseeritud või rõhu all olevaid jooke. Need pakuvad piisavat kaitset lekete eest ja säilitavad joogi omadused.

Samuti peate kaaluma joogipakendite komplekti ostmist, et hoida erinevaid jooke ühes kohas. Mis puutub väikestesse joogikonteineritesse, siis need on ideaalsed jookide hoidmiseks lühikeste reiside või pikniku puhul. Tänu oma väiksemale suurusele mahuvad need hõlpsasti kotti või seljakotti, pakkudes samas piisavat kaitset lekete eest.

Pepco toidu- ja joogipakendite kollektsioon pakub praktilisi ja stiilseid lahendusi teie lemmiktoitude ja jookide hoidmiseks ja transportimiseks. Alates õhukindlatest lõunasöögimahutitest kuni elegantsete veepudeliteni ja spetsiaalsete toidu säilitamise mahutiteni – iga toode on loodud selleks, et hoida teie toidud värskena ja maitsvana. Olenemata sellest, kas vajate mugavat viisi lõunasöögi tööle kaasa võtmiseks või otsite tõhusat viisi oma köögiruumi korrastamiseks köögis, meie toodetes on ühendatud funktsionaalsus ja esteetiline disain.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus