Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0
Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Hoiukarbid – ideaalsed koju ja kontorisse

Otsite praktilisi ja stiilseid hoiukarpe? Pepcos leiate laia valiku teie vajadustele sobitatavaid eri suuruses, kujuga ja värvi karpe, ostate meilt erinevatest materjalidest, näiteks papist, plastikust, puidust ning metallist karbid. Pakume karpe erinevates stiilides, kaasaegsetest kuni traditsioonilisteni, tänu millele leiate hõlpsasti oma interjöörile sobiva karpi.

Lai valik hoiukarpe

Unustage segadus riidekapis! Hoiukarbid on igale interjöörile erakordselt praktilised lahendused. Neid saab kasutada riiete hoiustamiseks, mänguasjade, ehete, kingade, kosmeetika ja paljude teiste asjade tarbeks.

Hoiukarbid on saadaval eri liiki ja mõõtmetes, vastamaks erinevatele korrastuslikele vajadustele. Pepcos on need plastist, papist, metallist, puidust ja tekstiilist. Plastkarpe iseloomustab vastupidavus ja niiskuskindlus, ideaalsed esemete hoiustamiseks niisketes ruumides. Pappkarbid on kerged ja hõlpsalt teisaldatavad, neid kasutatakse sageli harvemini kasutatavate esemete hoiustamiseks. Metallkarbid seevastu on tugevad ja tagavad täiendava kaitse, mis on ideaalne väärtuslike või habraste esemete hoiustamisel.

Pepcos leiate muu hulgas:

  • Kellakarbid: kaitske oma kellasid stiilsetes vutlarites, mis tagavad neile kaitse ja elegantsi.
  • Plastkarbid: vastupidavad ja praktilised, ideaalsed kodus erinevate esemete hoidmiseks.
  • Mänguasjakarbid: sisustage lastetuba meie värviliste mänguasjakarpidega.
  • Salvrätikukarbid: praktilised ja esteetilised, ideaalsed vannitoas või autos salvrätikute hoidmiseks.
  • Puidust karbid: lisage oma kodule elegantsi tänu meie stiilsetele puidust karpidele.
  • Kosmeetikakarbid: hoidke oma tualettlaud korras meie funktsionaalsete kosmeetikakarpidega.

Suuruste osas on saadaval erinevate mõõtmetega karbid, alates ehetele või muudele väikestele esemetele mõeldud väikestest, kuni suurteni, riietele, kingadele või tööriistadele. Tänu sellele saab karbid vastavalt teie asjade suurusele valida ja olemasolevale ruumile kohandada. On olemas ka moodulkarbid, mis võimaldavad suuruse paindlikku kohandamist, nende komplektidesse ühendamise läbi, mis võimaldab olemasolevat hoiuruumi parimal viisil ära kasutada.

Kellade ja ehete karbid

Kellade ja ehete karbid on oma aksessuaaride korrashoiust hoolivatele inimestele asendamatuks elemendiks. Kellakarbid ei kaitse mitte ainult kriimustuste ja kahjustuste eest, vaid aitavad ka teie kellade kollektsiooni korras hoida. Need võimaldavad hoida kellasid turvaliselt ja korrastatult, mis hõlbustab igaks olukorraks sobiva mudeli valimist.

Ehtekarbid võimaldavad meil oma lemmikehteid sortida ja ühes kohas hoida. Tänu erinevatele lahtritele ja korraldajatele saab ehetele igapäevases kasutuses korra ning lihtsa juurdepääsu tagada.

Riiete ja kingade hoiukarbid

Riiete ja kingade karbid on garderoobi korrastamisel ja selles hoiustamisel erakordselt kasulikud. Riiete karbid, tavaliselt pehmest materjalist või läbipaistvast plastist, võimaldavad teil oma riideid hoiustada, neid tolmu ja niiskuse eest kaitstes. Tänu neile saab riided hõlpsasti tüübi või hooaja järgi sortida, mis lihtsustab kapis korra hoidmist.

Kingakarbid on ideaalseks lahenduseks suure kingakollektsiooni omanikele. Tagavad kaitse tolmu ja kahjustuste eest ning aitavad kapis ruumi säästa kingade vertikaalselt hoidmise läbi. Tänu erinevatele suurustele ja kujundustele saate neid oma vajadustele kohandada ning sisekujundusega sobitada.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus