Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Dekoratiivsed padjad ja padjakatted

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Dekoratiivsed padjad ja padjapüürid

Dekoratiivsed padjad ja padjapüürid on sisekujunduse lahutamatu osa, mis võimaldab meil kiiresti ja lihtsalt värskendada ruumi välimust. Tänu neile saame oma interjööridesse lisada värvi, mustreid ja hubasust. Tasub tutvuda erinevate padja- ja padjatüüpidega, et valida teadlikult just see, mis vastab kõige paremini teie ootustele ja vajadustele.

Padjakomplekti loomine on suurepärane võimalus lisada oma interjöörile iseloomu ja ühtekuuluvust. Näiteks kui soovite luua boho-stiilis padjakomplekti, võite kombineerida pommipadjad etniliste mustritega padjadega ja looduslike tekstuuridega kangastega, näiteks lina või puuvillaga. Oluline on leida tasakaal mustriliste ja ühevärviliste padjakeste vahel, et paigutus ei oleks liiga ülevoolav.

Dekoratiivsed padjad

Dekoratiivsed padjad on suurepärane võimalus lisada igale interjöörile võlu ja hubasust. Nende hulgast leiate erineva kuju, suuruse ja kujundusega padjad. Suurt dekoratiivpatja saab kasutada diivanil mugava seljatoena, väiksemaid padjakesi aga dekoratiivse elemendina. Otsige lihtsaid patju, mis sobivad hästi teiste mustrite ja värvidega.

Lillepadjad ja värvilised padjad toovad tuppa kevadist atmosfääri ja elavdavad paigutust. Dekoratiivpadjad on väiksemad padjad, mida on hea lisada diivanile või tugitoolile. Mitmevärvilised dekoratiivpadjad sobivad suurepäraselt boho- või eklektilisest stiilist inspireeritud kujundustesse. Pepco padjad võimaldavad luua äärmiselt mitmekesiseid kompositsioone, mis kindlasti elavdavad iga interjööri.

Ümmarguse padja või muu dekoratiivpadja valimisel tasub tähelepanu pöörata selle kujule, suurusele, materjalile ja mustrile. Hästi valitud padi võib sisustuse välimust ja tunnetust oluliselt muuta. Pidage meeles, et dekoratiivpadjad võivad oluliselt muuta teie elutoa või magamistoa välimust, tuues sinna uue atmosfääri ja meeleolu.

Dekoratiivsed padjapüürid

Dekoratiivsed padjapüürid on suurepärane võimalus värskendada oma interjööri välimust. Sõltuvalt padjapüüri tüübist saame oma elutuppa või magamistuppa tuua erinevaid stiile ja atmosfääri. Muu hulgas materjali, mustri ja värvi poolest varieeruvate padjapüüride valik on suur: nende hulgas on nii tavalisi, tepitud, veluurseid kui ka ühevärvilisi dekoratiivseid padjapüüre. Padjapüüride vahetamine on lihtne viis oma interjööri väljanägemise värskendamiseks.

Elutoas tasub panustada elutoa padjapüüridele, näiteks jalakate dekoratiivsetele padjapüüridele, mis toovad interjöörile hubase ja sooja atmosfääri. Magamistoas seevastu tasub tähelepanu pöörata padjapüüridele, mis sobivad ruumi stiili ja värvilahendusega, samuti magamistoa tekstiilid. Näiteks võib tuua karusnahast padjapüüri, mis lisab magamistoale elegantsust ja luksust. Kui otsite laste padjapüüri, siis tasub vaadata litsentseeritud tooteid, mis sobiksid teie lastetoa kujundusega.

Padjapüürid tuleb valida vastavalt toa värviskeemile ja stiilile. Värvilised padjapüürid võivad lisada interjöörile elujõudu ja energiat, samas kui sinine või must padjapüür toob rahu ja elegantsi.  Padjapüüri valimisel on oluline suurus, kusjuures kõige populaarsemad on 45×45 suurused padjapüürid või 40×40 suurused dekoratiivsed padjapüürid. Padjapüürid on saadaval vastavalt patjade ja mööbli suurusele.

Pidage meeles, et õigesti valitud dekoratiiv padjapüür võib muuta kodu välimust ja tunnetust märkimisväärselt. Huvitava ja harmoonilise kujunduse loomiseks on hea katsetada erinevate stiilide, mustrite ja materjalidega. See aitab saavutada harmoonilist ja sidusat paigutust, mis on silmale meeldiv ja toob interjöörile meeldiva atmosfääri.

Pepco dekoratiivpadjad ja padjapüürid pakuvad lõputuid võimalusi oma kodu interjööri isikupärastamiseks ja värskendamiseks. Need väikesed esemed võivad teha märkimisväärset vahet, lisades igale ruumile stiili, mugavust ja elu. Alates elegantsetest, peentest kujundustest kuni elavatest, värvilistest motiividest on meie tooted loodud igale maitsele ja sisustusstiilile. Pepco usub, et hästi valitud kaunistused ja aksessuaarid võivad kodu iseloomu täielikult muuta, muutes selle veelgi erilisemaks ja meeldivamaks elukohaks.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus