Suvised sooduspakkumised / Pakkumised kehtivad al 18.06, kuni kaupa jätkub / Leia lähim kauplus

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Vannitoa tekstiilid - kodukaubad

Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Rätikud: väikesed, suured, vannirätikud

Rätikud on iga vannitoa varustuse oluline osa. Need on asendamatud vannis käimisel, käte ja näo pesemisel. PEPCO pakub neid laias valikus suurustes, värvides ja materjalides, tänu millele leiad kindlasti oma vajadustele sobiva rätiku.

Kõik meie pakkumises olevad rätikud on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja ilusa välimuse pikaks ajaks. Meie keskendumine kvaliteedile tähendab, et iga rätik jääb pehmeks ja vastupidavaks isegi pärast korduvat pesemist. PEPCO’st leiad oma nahale ohutud rätikud, mis on ideaalsed ka tundliku naha või allergiaga inimestele.

Rätikute liigid

Rätikud võib jagada kolme põhikategooriasse: väikesed, suured ja vannirätikud.

  • Väikesed rätikud on ideaalsed käte ja näo kuivatamiseks. Neid on saadaval erinevates suurustes, alates 30×30 cm kuni 50×50 cm.
  • Suured rätikud on ideaalsed kogu keha kuivatamiseks. Neid on saadaval erinevates suurustes, alates 70×140 cm kuni 100×150 cm. Tänu oma mõõtmetele sobivad need ideaalselt nii kehakatteks vannist väljudes kui ka alusrätikuks rannatoolile või randa.
  • Vannirätikud on suured ja pehmed, tänu millele tagavad nad mugavuse pärast vanni või duši võtmist. Need on saadaval erinevates suurustes, alates 70×140 cm kuni 100×180 cm. Selline vannirätiku suurus võimaldab Sul oma keha mugavat sissemähkimist, samas ei võta see vannitoas või rannakotis liiga palju ruumi.

Rätiku valik sõltub selle otstarbest. Kui otsid rätikut igapäevaseks kasutamiseks, vali puuvillast või froteest rätik. Kui otsid rätikut suplemiseks, vali puuvillasest froteest või bambusest rätik. Kui otsite rätikut reisile, vali mikrokiust toode.

Värvilised vannirätikud

Erinevate rätikute liikide seas on vannirätikutel eriline koht. Nad ei ole mitte ainult hädavajalik varustus igas vannitoas, vaid võivad mõjutada ka vanni võtmisega seotud mugavust ja naudingut.

Värvilised vannirätikud on suurepärane võimalus lisada oma vannitoale vitaalsust ja energiat. Sõltuvalt eelistustest saab valida erinevate värvide vahel. Selleks, et sobitada rätiku värv oma vannitoa stiiliga, pööra tähelepanu ruumis domineerivatele värvidele ja vannitoa aksessuaaridele. Tänu sellele saavutad ühsne ja harmoonilise sisekujunduse.

Lisaks värvitoonidele pöörake tähelepanu ka mustritega vannirätikutele, mis võivad lisada vannitoale iseloomu ja originaalsust. Sõltuvalt eelistustest võib valida mitmesuguste mustrite, näiteks geomeetriliste, lilleliste või abstraktsete mustrite vahel. Selleks, et rätik sobiks kokku vannitoa viimistluse stiiliga, tasub tähelepanu pöörata ruumis domineerivatele motiividele ja vormidele. Selle tulemuseks on silmatorkav ja ühtne sisekujundus. Tähelepanu tasub pöörata ka ühevärvilistele mustritele, mis võivad lisada vannitoale elegantsust ja klassi.

Vannirätikute komplektid on suurepärane valik neile, kes hindavad vannitoas harmooniat ja esteetilisust. Vannirätikute komplekti ostmine säästab aega ja raha, sest ei pea otsima üksikuid sobivaid rätikuid. Lisaks annab vannirätikute komplekt vannitoale ühtse välimuse, mis mõjutab vannitoa esteetikat. Samuti tasub märkida, et vannirätikute komplekt võib olla suurepärane kingiidee – näiteks noorpaarile.

Alates väikestest rätikutest, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks ja reisimiseks, kuni suurte vannirätikuteni, mis pakuvad mugavust ja luksust pärast iga vannist tulekut. PEPCO rätikud on saadaval mitmetes värvitoonides ja mustrites, mistõttu on neid lihtne kokku sobitada oma vannitoa stiiliga.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus