Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Seebidosaatorid ja seebinõud

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €
Sordi tooteid:

Vannitoa seebidosaatorid ja seebialused

Ilus ja funktsionaalne vannituba on paljude inimeste unistus. Selle täitmiseks ei pea palju raha välja andma. Piisab vaid mõnest lihtsast lisast, näiteks seebidosaatoritest ja seebialustest, mis mitte ainult ei lihtsusta igapäevaseid hügieenitoiminguid, vaid lisavad sisustusele ka iseloomu. Pepcos leiate oma unelmate sisekujundusele laia valiku taskukohaste hindadega vannitoatarvikuid.

Valik seebidosaatori ja seebialuse vahel sõltub individuaalsetest eelistustest ning kasutaja vajadustest. Seebidosaatorid, eelkõige automaatsed mudelid, pakuvad, käte kokkupuudet seadmega minimeerides mugavust ja hügieeni, mis on bakterite ning viiruste leviku vältimiseks võtmetähtsusega. Need on ka ökonoomsemad ja keskkonnasõbralikumad, kuna võimaldavad seepi täpselt doseerida, mis aitab seda säästa ning jäätmeid vähendada.

Seebialused, eelkõige keraamilised, võivad olla vannitoa kaunistamisel ilusaks lisandiks, täiendades sellele iseloomu ja elegantsust. Need võimaldavad seebitükile korralikuks kuivamise ja säilivusaja pikendamise tagamiseks sobiva hoiukoha. Lõplik valik peab sõltuma sellistest prioriteetidest nagu hügieen, ökonoomsus, disaini ja vormi – vedela või tükiseebi eelistused.

Seebidosaatorid – praktiline lisand igasse vannituppa

Seebidosaator on iga vannitoa mitte ainult praktiline, vaid ka esteetiline täiendus. See võimaldab asjakohase koguse seebi doseerimist, mis ei ole mitte ainult hügieeniline, vaid ka säästlik. Pepcos leiate erinevates suurustes, värvides ja vormides seebidosaatorid, mis sobivad igale sisustusele. Meie seebidosaatorid ja seebialused ei ole mitte ainult praktilised aksessuaarid, vaid ka stiilsed dekoratiivsed elemendid, mis rõhutavad teie vannitoa iseloomu.

Pepcos leiate laia valiku vannitoatarvikuid, sealhulgas:

  • Seebidosaator seinale – võimaldab valamu peal ruumi säästa, sobib ideaalselt ühes stiilis sisustatud vannitubadesse.
  • Musta värvi seebidosaator – sobib ideaalselt kaasaegsesse ja minimalistlikku interjööri.
  • Valge seebidosaator – lihtne ja funktsionaalne, universaalses värvitoonis seebidosaator.

Seebialused – stiilne ja praktiline lahendus

Seebialus on seebi hoidmiseks ideaalne koht. Pepcos leiate eri suuruse ja kujuga, erinevatest materjalidest, näiteks keraamilisi, plastist või metallist seebialuseid.

  • Keraamiline seebialus – elegantne ja vastupidav, vannitoale šikki lisav seebialus.
  • Duši seebialused – praktilised, iminappadega dušiseinale kinnitatavad seebialused.
  • Nõrutiga seebialus – võimaldab seebil, selle pehmenemist vältides, kiiresti kuivada.

Ilus ja funktsionaalne vannituba Pepcost

Valige Pepco seebidosaatorid ja seebialused, mis mitte ainult ei lihtsusta teie igapäevaseid hügieenitoiminguid, vaid annavad teie vannitoale ka kordumatu iseloomu. Meie vannitoatarvikud, nagu seebidosaatorid ja seebialused, on kõrge kvaliteedi ning funktsionaalsuse tagamiseks hoolikalt välja valitud. Kutsume Pepcosse, kus leiate kõik vajaliku selleks, et luua oma unelmate vannituba – lõõgastumise ning pingetest vabanemise koht, mis on samas ka stiilne ja elegantne.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus