Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Beebitarvikud

Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele

Hind

0 €
150 €

Beebitarvikud

Vastsündinu varustuse varumine on iga lapsevanema jaoks põnev, kuid ka nõudlik ülesanne. Olulised beebitarvikud, alates vooditest, pudelitest ja luttidest kuni vanni ja kosmeetikatoodeteni, mängivad peamist rolli lapse ohutuse, mugavuse ja õige arengu tagamisel esimestest elupäevadest alates.

Vastsündinute tooted on lapse elu esimestel kuudel ja aastatel äärmiselt olulised. Need hõlmavad tavaliselt laia tootevalikut, alates mähkmetest ja niisketest salvrätikutest kuni mähkimisaluste ja vannideni, mis on imiku igapäevaseks hoolduseks ja hügieeniks hädavajalikud. Beebitarvikute hulgas on ka toitmist abistavad tooted, nagu pudelid, lutid, aga ka riided ja tekid, mis tagavad lapsele mugavuse ja turvalisuse. Oluline on kvaliteetsete aksessuaaride valik, mis on ohutud ja funktsionaalsed, rahuldades nii beebide kui ka nende vanemate vajadused.

Beebitarvikud. Mida vastsündinu jaoks osta?

Beebitarvikud on komplekt põhilisi esemeid, mis on lapse jaoks hädavajalikud alates esimestest elupäevadest. Tasub meeles pidada, et beebi aksessuaarid tuleks kohandada lapse ja vanemate individuaalsetele vajadustele.

Pudeliga toidetavate imikute puhul on olulised pudelid koolikute vastaste luttidega pudelid, mis vähendavad koolikute ja ebamugavustunde tekkimise ohtu. Rinnaga toitvatele emadele on kasulikud imetamispadjad, mis tagavad mugava asendi toitmisel.

Vastsündinutele mõeldud olulisekstarvikute kategooriaks on aksessuaarid, mis on seotud hügieeni ja hooldusega. Võtmetähtsusega on mähkmed, niisked salvrätikud ja lööbevastased kreemid. Vastsündinu vannitamine nõuab õrnust, seega tasub varuda spetsiaalne vastusündinutele mõeldud vann ja õrnu, allergiavastaseid kosmeetikavahendeid keha ja juuste puhastamiseks. Veetermomeeter aitab olla kindel, et vee temperatuur on sobiv. Lisaks peaksid vastsündinute riided olema valmistatud pehmest, looduslikust materjalist, mida on lihtne selga panna ja ära võtta, mis on oluline mähkmete ja riiete sagedase vahetamise tõttu.

Kvaliteetsed beebitarvikud

PEPCO on populaarne pood beebitarvikutega, mis pakub laias valikus tooteid lastele taskukohaste hindadega. Poe tootevalikust leiate mitte ainult lasteriideid, vaid ka erinevaid aksessuaare, mis hõlbustavad lapse igapäevast hooldust.

PEPCO’s pakutavate lastekaupade hulgas tasub tähelepanu pöörata:

  • imikute ja laste riietele (bodid, kombed, pidžaamad, sokid, mütsid),
  • ühekordsetele ja korduvkasutatavatele mähkmetele,
  • imikute kosmeetikatoodetele (kreemid, õlid, niisked salvrätikud),
  • vannitoatarvikutele (vannid, termomeetrid, rätikud),
  • linadele ja tekkidele,
  • toitmiseks mõeldud luttidele ja pudelitele,
  • imikute hällitekkidele.

PEPCO kui beebitarvikuid pakkuv kauplus tagab, et pakutavad tooted on valmistatud kvaliteetsetest ja lastele ohututest materjalidest.

Beebidele mõeldud kvaliteetsete aksessuaaride valikul tuleks lähtuda mõnest põhikriteeriumist, näiteks ohututest materjalidest, sertifitseeritud kangastest ja lapse tundlikule nahale sobivatest toodetest. Tänu sellele tagame oma pisilaste mugavuse ja ohutuse, vältides samal ajal allergiatest või nahaärritustest tingitud terviseprobleeme.

Beebitarvikute nimekirja koostamine on tulevaste vanemate jaoks oluline ülesanne, mis aitab korrastada lapse varustusega seotud vajadusi ja prioriteete. PEPCO pood pakub laias valikus beebitarvikuid soodsate hindadega.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus