Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

AKSESSUAARID


Elutuba on iga kodu süda. Siin lõõgastume ja veedame aega koos perega. Seetõttu on tähtis, et elutuba oleks korralikult kaunistatud. Aksessuaarid ja nende värvivalik peavad olema läbimõeldud ja kokku sobima. Meie kaubavalikust leiad laia valiku dekoratiivesemeid, mis on disainitud viimaste trendide järgi.

Fotodel on tootenäidised. Toodete saadavus võib erinevates poodides varieeruda.

KELLAD

VAASID

FOTORAAMID ALATES

129

VALGUSTUS


Valgustust valides on väga tähtis teada, millist mõju soovime saavutada. Kas kõige tähtsam on loodav atmosfäär? Või soovime lihtsalt interjööri soojemaks muuta? Meie kaubavalikust leiad laia valiku küünlaid, küünlajalgu ja lampe, mis annavad sinu interjöörile uue õhkkonna ega pingesta liigselt sinu eelarvet.

Fotodel on tootenäidised. Toodete saadavus võib erinevates poodides varieeruda.

DEKORATIIVSED KÜÜNLAD ALATES

129

KÜÜNLAJALAD

TULED

Vaata ka


MAGAMISTUBA

HOIUSTAMINE

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood