Plastkarbid – teine toode 50% soodsamalt / Kampaania kehtib 16.07.–29.07.2024 / Lisateave

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Elutuba

Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele

Hind

0 €
150 €

Dekoratsioonid elutuppa – looge hubane atmosfäär

Elutuba on iga kodu süda. See on koht, kus me pere ning sõpradega koos aega veedame, lõõgastume ja puhkame. Seetõttu ongi nii tähtis selles hubase ja mugava õhkkonna loomine. Pepco pakutavad elutoa kaunistused võimaldavad luua erakordse atmosfääri, mis peegeldab iga interjööri individuaalset iseloomu. Meie pakkumises leiate laia valiku erinevatele maitsetele ja eelistustele ideaalselt sobivaid elutoa kaunistusi.

Dekoratsioonid ja tekstiilid aitavad teil elutuppa hubase ja mugava atmosfääri luua. Kaunistuste valimisel pöörake tähelepanu interjööri värvistikule ja stiilile. Õigesti valitud elutoa kaunistused võivad optiliselt ruumi suurendada ning soojust ja hubasust lisada.

Elutoa seina-, akna- ja lauakaunistused

Elutoa seinakaunistused on elemendid, mis võivad toa välimust täielikult muuta, lisades sellele sügavust ja väljendusrikkust. Pepco pakub elutuppa nii metallist kui ka peenema sisekujundusega sobivaid delikaatsemaid seinakaunistusi. Tänu sellele leiab igaüks endale midagi, olenemata sellest, kas eelistate elutoa kaasaegseid kaunistusi või elegantseid dekoratsioone.

Ärge unustage dekoratiivelemente, millel on elutoa üldisele atmosfäärile tohutu mõju. Elutoa aknakaunistused ei ole ainult kardinad ja külgkardinaid, vaid ka mitmesugused akendele võlu lisavad vanikud ning ripatsid. Elutoa lauakaunistus on seevastu element, mis võib isegi tavalised kohvilaua kohtumised eriliseks muuta. Pepco pakub laia valikut tekstiile ja kaunistusi, mis aitavad teil elutuppa hubase atmosfääri luua.

Kaasaegsed ja elegantsed elutoa aksessuaarid

Pepco on koht, kus elutoa elegantsed kaunistused praktilisuse ja kättesaadavusega kokku saavad. Meie toodetes on ühendatud kaasaegne disain ja teostuse kõrge kvaliteet, tänu millele on need mitte ainult ilusad, vaid ka vastupidavad. Valides Pepco elutoa kaunistused ja tekstiilid, võite olla kindel, et teie kodu interjöör omandab iseloomu ning stiili:

  • Kardinad ja külgkardinad – lisavad intiimsust ning võivad ülejäänud interjöörile efektseks taustaks olla. Kardinad võivad elutuppa ka värve või mustreid tuua, mistõttu on need oluliseks dekoratiivseks elemendiks.
  • Vaibad ja vaipkatted – lisaks põranda soojendamisele võivad vaibad ja vaipkatted elutuppa värvide ning mustrite lisamise suurepäraseks viisiks olla. Vaipa valides pöörake tähelepanu selle tekstuurile ja värvile, et see ruumi üldise sisustusega sobiks.
  • Dekoratiivpadjad – on elutoa välimuse värskendamise lihtsaks ja odavaks viisiks. Need on saadaval erinevates värvides, kujundustes ja tekstuurides, võivad igale diivanile või tugitoolile iseloomu lisada.
  • Tekid ja pleedid – ideaalsed soojadel, hubastel õhtutel. Võivad diivanile või tugitoolile elegantselt paigutatuna kaunistuseks olla. Pakuvad värvide ja mustrite mitmekesisust, mistõttu on ülejäänud sisustusega lihtsalt sobitatavad.
  • Laudlinad ja linikud – kuigi neid seostatakse enamasti söögitoaga, on kasutavad ka elutoas, eriti kui seal on kohvi- või küljelaud. Laudlinad ja linikud lisavad elegantsi ning võivad huvitavaks dekoratiivseks aktsendiks osutuda.

Oma unistuste elutoa loomine ei pea olema kallis. Tänu Pepco pakkumisele saate oma interjööri sisustada pikki aastaid silma rõõmustavate stiilsete elutoa kaunistuste ja tekstiilidega. Kutsume tutvuma meie sortimendiga ning avastama inspiratsiooni, mis aitab teil muuta oma elutuba soojaks, stiilseks ja elegantseks ruumiks.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus