Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

VANNITUBA


Et sinu vannituba oleks alati stiilne, pead üht-teist meeles pidama. PEPCOst leiad laia valiku tarvilikke vannitoa aksessuaare, näiteks väikeste asjade hoiustamiseks mõeldud korve, vedelseebi dosaatoreid, seebialuseid, hambaharjatopse ja palju muud. PEPCO abiga kaunistatud vannituba vastab sinu vajadustele ja viimastele trendidele.

Piltidel on toodete näidised. Kauba saadavus võib poest sõltuvalt erineda.

PLASTIKKORVID

PUNUTUD KORVID

VANNITOATARBED ALATES

129

tekstylia łazienkowe


Tekstylia, takie jak dywaniki, zasłony prysznicowe czy ręczniki, to niezbędne elementy wyposażenia każdej łazienki. Dzięki nim niewielkim kosztem możesz wprowadzić kolor i zupełnie odmienić wygląd wnętrza. Oferta PEPCO obejmuje szeroki wybór kolorów i wzorów.

Zdjęcia prezentują przykładowe wzory produktów, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu.

DUŠIKARDINAD ALATES

499

VANNITOAVAIBAD

VANNILINAD

Vaata ka


HOIUSTAMINE

ELUTUBA

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood