Ostes kaks mänguasja, saad teise 50% soodsamalt / kampaania kestab 15.05–02.06 / Kampaaniast lähemalt

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

Tarvikud ja küpsetusplaadid

Kingiideed
Kodukaubad
Laps
Naistele mõeldud tooted
Kõik tooted meestele
Mänguasjad
Lemmikloomad
Imikutele
Erilised sündmused

Hind

0 €
150 €

Tarvikud ja küpsetusplaadid

Otsite maitsvate küpsetiste loomist hõlbustavaid küpsetustarvikuid? Pepcos leiate laia valiku küpsetusplaate, koogivorme, röstimispanne ja muid kasulikke vahendeid, mis muudavad küpsetamise tõeliseks naudinguks. Tagame kvaliteetsed tooted taskukohaste hindadega.

Õige koogivormi valimine sõltub sellest, millist küpsetist te teha kavatsete. Populaarseimad vormide valmistamiseks kasutatavad materjalid on metall, silikoon ja klaas. Metallvorme, eriti alumiiniumist, eelistatakse nende ühtlase soojusjaotuse ja vastupidavuse tõttu. Need on ideaalsed paljude lemmiktoitude ja -kookide küpsetamiseks. Silikoonvormid seevastu võimaldavad kooki ilma vormi määrimise vajaduseta hõlpsasti välja võtta, mis on nende suureks eeliseks.

Küpsetusplaadid ja -vormid – hädavajalikud igas köögis

Pepco pakub laias valikus tarvikuid, tänu millele saadab igat küpsetamist edu. Meie kaupluses leiate erinevatest materjalidest valmistatud eri suuruse ja kujuga küpsetusplaate. Pakume plaate kookide küpsetamiseks, muffinite vorme, leivavorme ja palju muud.

 • Kookide küpsetusplaadid on saadaval ristkülikukujulises, ümmarguses või ruudukujulises versioonis. Need on valmistatud koogi välja võtmist hõlbustava mittekleepuva kattega teras- või alumiiniumplekist.
 • Küpsetusvormid on tortidele, kookidele, muffinitele ja muudele küpsetistele ideaalne valik. Need on saadaval eri kuju ja mõõtmetes, valmistatud terasest, alumiiniumist, silikoonist või keraamikast.
 • Leivavormid võimaldavad teil maitsvat koduleiba küpsetada. Need on saadaval eri kuju ja mõõtmetes, valmistatud terasest, alumiiniumist või kivist.

Küpsetusplaatide suurused on tavaliselt enamikele ahjudele sobivalt standardsed, populaarseimates mõõtmetes vahemikus 20×20 cm kuni 25×38 cm, mis võimaldab nii väikseid kui ka suuremaid kooke valmistada.

Vormi valimisel tasub tähelepanu pöörata sellele, millist liiki kooki küpsetada kavatsete – raskemad koogid, nagu näiteks juustukoogid või pärmikoogid, sobivad paremini metallvormidesse, samas kui kergeid biskviit- või puuviljakooke võib julgesti silikoon- või klaasvormides küpsetada.

Teie hädavajalikud küpsetamistarvikud

Lisaks küpsetusplaatidele ja -vormidele leiate Pepcos ka suure hulga küpsetamistarvikuid, mis köögis teie tööd lihtsustavad ning küpsetamise veelgi meeldivamaks muudavad.

 • Silikoonist küpsetusmatt on ideaalne toode kookide, küpsiste ja muude küpsetiste küpsetamiseks. Väldib koogi vormi külge kleepumist ja hõlbustab selle välja võtmist.
 • Silikoonist küpsetusvormid on elastsed ja kergesti puhastatavad. Ideaalsed muffinite, keekside ja muude küpsetiste küpsetamiseks.
 • Pitsa küpsetuskivi võimaldab küpsetada krõbeda põhjaga pitsasid, nagu puuküttega ahjus.
 • Küpsetusmatt kaitseb plaati määrdumise eest ja lihtsustab selle puhastamist.

Pepco – kõik küpsetustarbed ühes kohas!

Meie küpsetamise ja kaunistamise tarvikute abil võib igaühest küpsetusmeister saada. Kutsume tutvuma meie pakkumisega ning kõiki koduseid ja külalisi lummavaid küpsetisi nautima. Olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud küpsetaja, aitavad meie kookide küpsetusplaadid, küpsetusmatt ja muud tarvikud teil pagarikunstis täiuslikkuseni jõuda.

Miks tasub küpsetamistarvikud Pepcos osta?

 • Lai valik tarvikuid ja küpsetusplaate.
 • Töödete kõrge kvaliteet madalate hindadega.
 • Atraktiivsed mustrid ja värvid.
 • Praktilised ja funktsionaalsed lahendused.
 • Saadaval igas Pepco kaupluses.
 • Avastage küpsetamise rõõm koos Pepcoga!

Pepcos leiate kõik, mida maitsvate küpsetiste valmistamiseks vajate.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus