Sisu:

 1. Mänguasjad, mis teie lastele meeldima hakkavad
 2. Kingiideed kõige väiksematele lastele
 3. Eelkooliealiste ja vanemate laste kingiinspiratsioonid
 4. Mida osta kingituseks teismelisele?

Jõulud on peresoojusest ja koos veedetud hetkest tulvil aeg. Samuti on see tavaliselt oma lähedastele kingituste tegemise aeg. Keegi ei oota jõupühi ja kingitusi rohkem kui lapsed. Kui soovite osta lapsele õnnestunud jõulukingituse, vaadake läbi meie soovitused!

Mänguasjad, mis teie lastele meeldima hakkavad

Lastele jõulude ajal kingituste tegemiseks on palju põhjusi. Üks olulisemaid põhjusi on see, et see teeb lastele rõõmu. Lapsed armastavad saada kingitusi, eriti neid, mis on valitud spetsiaalselt nende jaoks. Kingituste avamine jõulude ajal on nende jaoks kauaks meeldejääv maagiline hetk.

Lastele jõulude ajal kingituste tegemine on samuti neile armastuse ja hoole näitamise viis. Kingitused on meie armastuse ja hoolimise sümbol. Tehes lastele kingitusi, edastame neile, et nad on meile olulised ja et me tahame neid õnnelikuks teha. Lõpuks on lastele jõulukingituste tegemine ka üks peresidemete ülesehitamise viise. Kingituste ühine avamine on suurepärane võimalus koos perega aega veeta ja üksteise kohalolekust rõõmu tunda. Kingitused võivad saada ka esemeteks, mis meenutavad lastele nende õnnelikku lapsepõlve ja perearmastust.

Iga lapse jaoks on jõulude põnevaimaks hetkeks kahtlemata… kingituste avamine! Mida peidavad need suured, ääreni täis kingikotid? Mis on peidus krabiseva paberi ja sädelevatest paeltest rosettide all? Tavaliselt on need unistatud ja oodatud erakordsed mänguasjad, mis rikastavad peatselt väikelapse kollektsiooni ning talle suurt rõõmu teevad. Vaadake, millised kingituste inspiratsioonid oleme Pepco-s teile ette valmistanud!

Kingiideed kõige väiksematele lastele

Kingitused mõne kuu vanustele ja veidi vanematele väikelastele peaksid eelkõige toetama nende harmoonilist arengut. Tasub panustada harivatele mänguasjadele, mis lõbustavad ja õpetavad samal ajal, toetavad väikelapse sensoorset arengut ning valmistavad teda ette järgmisteks eluetappideks. Pepco-s ootab teid lai valik selliseid soodsate hindadega mänguasju! Olenemata sellest, kas otsite jõulukingitusi üheaastasele või kaheaastasele lapsele, astuge läbi Pepco-st ja teil õnnestub need kindlasti hea hinnaga osta.

Pepco infograafika mänguasjade kohta beebidele jõuludeks.

Pepco unelmate mänguasjade kataloog pakub laia valikut mänguasju igas vanuses lastele. Mänguasjad on jagatud mitmesse kategooriasse, sealhulgas:

 • Nukud ja aksessuaarid – selles kategoorias leiate erinevat tüüpi nukke, beebinukke, moenukke, interaktiivseid nukke, samuti nukutarvikuid, nagu riided, mööblid ning lapsevankrid.
 • Autod ja võidusõidurajad – selles kategoorias leiate eri tüüpi autosid, nagu sõiduautod, veoautod, ehitus- ja võidusõiduautod, samuti võidusõidurajad ning muud autotarvikud.
 • Klotsid – selles kategoorias leiate erinevate kaubamärkide ja erinevaid tüüpe klotse, nagu ehitusklotsid, õppeklotsid ja mustrite koostamise klotsid.
 • Mänguasjad imikutele – selles kategoorias leiate kõige väiksemate laste mänguasjad, nagu kõristid, närimislelud, õppematid ja kaisukarud.
 • Õppemänguasjad – selles kategoorias leiate mänguasjad, mis aitavad lastel õppida, nagu pusled, peamurdjad, harivad mängud ja raamatud.
 • Interaktiivsed mänguasjad – selles kategoorias leiate lapse suhtlemisele reageerivad mänguasjad, nagu rääkivad plüüškarud, robotid ja interaktiivsed mängud.

Lisaks eespool nimetatud kategooriatele võib Pepco kataloogis leida ka muud liiki mänguasju, nagu lauamängud, spordi-, aia- ja muusikalised mänguasjad.

Jõulukingitused lastele.

Laste jõulukingituste näidisideed:

 • Roheline või roosa hariv mängulaud eri kujuga värviliste nuppudega, mis teevad erinevaid helisid ja on varustatud helitugevuse regulaatoriga; seda saab riputada ka võrevoodile (läbimõõt 30 cm, patareid müüakse eraldi).
 • Värviline traktor taluniku kujukese ja 2 haagisega, milles on kana, hobune, lehm ja siga, koos helide ja loomahäältega (patareid müüakse eraldi).
 • Kriit-magnet tahvel 100 magneti komplektiga, inspireeritud Põrsas Peppa muinasjutust, varustatud lisaks markeri ja kriidiga.
 • Interaktiivne kaisukaru Sorter, mis õpetab – poola keeles – mängu läbi värve, kujundeid ja numbreid; valikus on kas karupoiss- või tüdruk (patareid kaasas).
 • Plüüškaru Peppa – kui see on teie lapse lemmik muinasjututegelane, siis võite just selle erakordse mänguasja hankida. Plüüšist Peppa võib kiiresti teie lapse lemmikmänguasjaks saada
 • Muinasjutuline voodipesu – kõige väiksemaid lapsi ei rõõmusta ainult maskotid või piiksuvad vannimänguasjad, vaid ka pehme ja värvikas voodipesu. Suurepärane kingitus oleks ka sile ja soe, jõulumotiivi või muinasjututegelastega tekk.

Need on vaid mõned laste jõulukinkide ideenäited. Pepco kauplustes ja mänguasjade kataloogis leiate neid palju rohkem!

Eelkooliealiste ja vanemate laste kingiinspiratsioonid

Juba lasteaias või koolis käivad väikelapsed teavad tavaliselt väga hästi, mida nad jõulupuu alt leida tahaksid . Jõuluvanale saadetavasse kirja pandavaid ideesid vahetatakse eakaaslastega nädalaid ette… Konsulteerides hõivatud punarüüs habemiku jõulumehe abilistega, oleme seetõttu koostanud Pepco jõulupakkumise, mis on kindlasti laste südameid võitvatest mänguasjadest tulvil. Soovides lastele neid lummava jõulukingi osta, kaaluge järgnevat:

 • Hot Wheels võidusõidurada kahe 360-kraadise ringiga ja kahe autoga, mis võimaldab kahte lõbusat võimalust – kaskadöörirada või paralleelselt kulgev võidusõit.
 • Värviline komplekt Enchantimals Troopiline kohvik koos nuku ja erinevate tarvikutega – võimaldab troopiliste puude latvades oma kohviku ehitada.
 • Komplekt, laste armastatud muinasjututegelase Põrsas Peppaga, tänu millele saab ehitada omaenda, täielikult varustatud mobiilse meditsiinikeskuse.
 • Liikuva poomi ja hõõrdeajamiga tuletõrjeauto, mis väljastab helisid ning valgussignaale, komplektis 50 cm pikkuse reguleeritava elastse rihmaga tuletõrjekiiver (patareid kaasas).
 • Õppekomplekt Elektroonika saladused koos CD-l olevate juhenditega, mis võimaldab läbi viia 180 erinevat elektroonilist eksperimenti, ühendades edukalt õppimise ja lõbu (patareid müüakse eraldi).
 • 10-in-1 pusle! Kui teie laps kuulub puslesõprade hulka kaaluge suure 10-in-1 komplekti ostmist. Pakett sisaldab kõige populaarsemate multifilmide, sealhulgas Koerapatrulli piltidega puslesid.
 • Kalapüük – see on teile kindlasti tuttav, sest on aastaid püsivalt populaarne olnud. Leiate selle Pepco jõulupakkumises hinnaga 7 eur. See on mängu heliefektidega versioon!

Need on vaid mõned kümneaastase või veidi noorema lapse jõulukingi ideed. Tutvuge oma lapsele sobiva toote leidmiseks meie unelmate mänguasjade pakkumisega!

Jõulukaunistused ja kingitused.

Mida osta kingituseks teismelisele?

Selles vanuses lapsed teavad hästi, et jõuluvana on enamasti ümberriietatud isa, onu või sõbralik naabrimees. Teismelised on kingituste seisukohalt nõudlik sihtrühm. Ühest küljest tahavad nad, et neid võetaks täiskasvanutena, teisest küljest naudivad aga ikka veel “lapselikke” asju. Seetõttu on oluline valida ühtlasi nii praktiline kui lõbus kingitus.

Mida osta jõulukingituseks teismelistele?

 • Trendikas trükisega pusa – suurepärane jõulukingiidee nii teismelise eas tüdrukule kui poisile. Pusa võib olla inspireeritud nende lemmikfilmidest, telesarjadest või mängudest.
 • Arvuti- ja konsoolimängud teismelised armastavad mänge mängida, nii et kui te teate oma teismelise lemmikmängužanri, võite talle uusima menuki osta.
 • Värvilised kruusid – tee või kakao joomine trükise või teie lapse lemmikvärvidega talvisest kruusist on veelgi lõbusam! Need kruusid on tavaliselt kaunistatud neile pühademeeleolu lisavate pidulike mustrite ja motiividega. Ideaalsed kingitused tee, kohvi või kuumade jookide armastajatele.
 • Kontserdi või spordiürituse piletid – kui teie teismeline on huvitatud muusikast või spordist, on suurepäraseks kingiideeks kontserdi või spordiürituse piletid. See annab talle võimaluse oma lemmikartiste või -sportlasi elusast peast näha
 • Elektrooniline lauamäng Pinball – mäng pakub palju põnevust ja on arkaadmängude austajatele ideaalne. Leiate selle Pepco-s.
 • Kosmeetikakomplektid – suurepärane kingiidee, mis võimaldab kingisaajal oma ilu eest hoolitseda ja lõõgastuda. Sisaldavad mitmesuguseid kosmeetikatooteid, nagu kehakreemid, käekreemid, seebid, dušigeelid ja mõnikord ka parfüüme.
 • Jõulusokkide komplektid – lõbus ja praktiline kingitus. Sageli on selliste komplektide sokid jõuluteemalise kujundusega, näiteks põhjapõtrade, jõulupuude või jõuluvanadega. Need võivad olla soojad ja pehmed, sobides ideaalselt külmematel talvepäevadel kandmiseks.

Pepco kauplustes saadaval olev jõulukomplekt, jõulusokid ja -mugid ning Miki Hiire teemaline nõud.

Pepco tootevalikusse kuuluvad ka harivad kingitused, mis aitavad lapse loomingulisust ja kujutlusvõimet arendada. Need on tooted, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on abiks ka õppimisel ja oskuste arendamisel. Meie poed pakuvad ideid odavamateks kingitusteks, millest tunnevad rõõmu nii väikesed kui ka suuremad kingisõbrad. Lõppkokkuvõttes sõltub kingituse valik inimese huvidest ja maitsest, aga Pepco püüab jõulude ajal laste südamete rõõmustamiseks võimalikult palju võimalusi pakkuda. Astuge läbi oma Pepco kauplusest ja aidake jõuluvana tema õigeks ajaks jõulukinkide kogumise vastutusrikkas missioonis!