Sisu:

  1. Tutvuge Liv Lee'ga!
  2. Mille poolest uus Pepco by Liv Lee kollektsioon eristub?
  3. Kaasaegses väljaandes botaanilised motiivid otse Pepcolt!
  4. Elustage oma interjöörid Pepco Liv Lee sisekujunduse kollektsiooniga

Tere tulemast maailma, kus Pepco uues, Liv Lee projekteeritud lummavas kollektsioonis kohtuvad loodus ja loovus. Selle kollektsiooni iga elemendi erksad värvid ja orgaanilised motiivid juhatavad looduse ilu teie koju, muutes tavaruumi muljetavaldavaks, kunstilisteks puhkepaigaks. Kogege, kuidas see erakordne kollektsioon ühendab funktsionaalse disaini ja looduse metsiku võlu.

Tutvuge Liv Lee’ga!

Liv Lee on Austraalia kunstnik, kes tõestab oma loominguga, et tarbekunst võib värske ja originaalne olla. Liv Lee ammutab inspiratsiooni kohalikest maastikest ja taimestikust ning tema tööd on tulvil ekspressiivseid värve ja unikaalseid vorme, mis peegeldavad looduse ilu väga autentselt ning tavapäratult.

Liv Lee stiilile on iseloomulik vaba, peaaegu mänguline lähenemine taimede, lillede ja puuviljade kujutamisele. Tema töödel võib näha kummaliselt kõveraid banaane, õisi langetavaid tulpe või deformeerunud meloneid, mis ühelt poolt toovad naeratuse näole ja teisalt innustavad looduse ebatäiuslikkust hindama. Kunstnik loob vaatajatele rõõmu ja nostalgiat pakkuvaid teoseid.

Pärast turunduse, suhtekorralduse ja kommunikatsiooni õpinguid otsustas Liv oma loominguliste juurte juurde naasta. 2020. aastal lahkus ta mürarikkast Sydneyst, et mõne aasta möödudes oma kodulinna Port Macquarie’ naasta, mis suurendas tema artistlikku tundlikkust veelgi ja võimaldas kunsti tõsisemalt süveneda. Tema isa, samuti kunstnik, avaldas hindamatut mõju tema varaste kunstialaste huvide kujundamisel.

Tänu oma ainulaadsele stiilile ja sotsiaalsetele projektidele pühendumisele tõestab Liv Lee, et kunst võib olla nii kaunis kui ka kasulik. Tema töid ei saa näha ainult lõuenditel, vaid need kaunistavad ka igapäevaseid tarbeesemeid, nagu patju, rätikuid, voodilinu, kotte, T-särke, aga ka kruuse, klaase ja taldrikuid.

Kunstnik otsib pidevalt uusi viise, kuidas tema tööd laiemat publikut kõnetaks, säilitades samaaegselt sügavalt isikupärase olemuse. Liv Leele annab koostöö PEPCOGA laia publikuni jõudmise võimaluse ning meile on see lihtsalt puhas rõõm, et saame kunstnikuhingega sidestuda ja oma klientidele täiesti unikaalseid kodukaunistusi pakkuda.

Liv Lee ja tema tööde infograafika

Mille poolest uus Pepco by Liv Lee kollektsioon eristub?

Uus Pepco by Liv Lee kollektsioon eristub teiste taustal tänu otse Austraalia loodusest ammutatud inspiratsioonile. Veenduge, kuidas kajastub Austraalia maastiku unikaalne eripära selles erakordses kodukaunistuste kollektsioonis!

  • Botaaniline mitmekesisus – kollektsioon ammutab ainest Austraalia taimestiku rikkusest, kasutades selliste taimede nagu eukalüptid ja banksiad motiive. Nende unikaalsete taimede interpretatsioonid kantakse, unikaalseid ja äratuntavaid projekte luues, mustrite ning aplikatsioonidena tekstiilidele, keraamikale ja klaasile.
  • Maastikud – alates kõrbe tühermaadest kuni niiskete vihmametsadeni ja lummavate rannikualadeni – iga kollektsiooni element peegeldab Austraalia maastikest inspireeritud värve ning tekstuure, lisades kaunistatavatele esemetele sügavust ja mitmekesisust.
  • Intensiivne päikesevalgus – eredate ja elavate värvipalettide kasutamine kollektsioonis peegeldab julgeid ning väljendusrikkaid värvikombinatsioone pakkudes seda, kuidas looduslik valgus Austraalias värvitaju mõjutab.
  • Keskkonnateadlikkus – Pepco by Liv Lee kollektsioon osaleb dialoogis keskkonnakaitse ja jätkusuutlikkuse teemal, mis peegeldab Liv Lee pühendumust moe kaudu ülemaailmse keskkonnateadlikkuse edendamisel.

Iga Pepco by Liv Lee kollektsiooni toode ei ole mitte ainult Austraalia kultuuri ja looduse peegelduseks, vaid ka argiellu kätketud kunsti ja moele keskkonnasõbraliku lähenemise hindajate teadlikuks valikuks.

Kaasaegses väljaandes botaanilised motiivid otse Pepcolt!

Kunstniku poolt Pepcole loodud Liv Lee lummav kollektsioon on tõeline igapäevastesse kodutarbeesemetesse kätketud austusavaldus loodusele.

Kunstniku värvilistest, botaanilistest motiividest tulvil looming kajastub iga interjööri elurõõmsaks ruumiks muutvas laias tootevalikus. Erksad lilled voodipesul meenutavad suviseid aedu, samas kui dünaamilised mustrid tassidel ja taldrikutel muudavad iga söögikorra väikeseks pidusündmuseks. Kunstniku käe läbi kaunistatud klaasi- ja keraamikatooted ei ole mitte ainult funktsionaalsed nõud, vaid ka lauda elavdavad ning köögivalmististele võlu lisavad väikesed kunstiteosed.

Pepco uut kollektsiooni kirjeldav infograafika loodi koostöös Liv Lee'ga

Liv Lee kollektsiooni kodutekstiilid on mõeldud neile, kes soovivad kaasaegsusest loobumata oma korterisse looduse elemente tuua. Austraalia taimestikust inspireeritud mustritega kaunistatud padjad on ideaalseks elutoa kaunistuseks, mis sobitub harmooniliselt selle ruumi muretusse ja vabasse atmosfääri. Liv Lee käe läbi kaunistatud kvaliteetne voodilina on aga originaalne magamistoa kaunistus, mis tagab, et iga uni on nagu jalutuskäik eksootiliste taimede vahel.

Hankides oma koju Liv Lee kollektsiooni elemente, saate mis tahes ruumi hõlpsasti eksootiline varjundiga rahu ja lõõgastuse oaasiks muuta. Tema erakordne wonka stiil, kus igal lehel ja õiel on oma unikaalne vorm, jutustab looduse kaunist ebatäiuslikkusest ning muudab kodu hubasemaks ja isiklikumaks. See on midagi enamat kui järjekordne koduaksessuaaride kollektsioon! See on kutse maailma, kus loodus kohtub funktsionaalsuse ja esteetikaga, luues teile ruumi igapäevaseks rõõmu ja rahu nautimiseks.

Liv Lee esindatud wonka stiil on esteetiline kontseptsioon, mis rõhutab lihtsuse, tagasihoidlikkuse ja ebatäiuslikkuse ilu. Väärtustatakse orgaanilise, toore ja erakordselt autentse iseloomuga esemeid. Seda iseloomustab argiesemete ja looduslike materjalide, näiteks puidu, kivi ning keraamika tavatut ilu hindav minimalistlik lähenemine. Samuti on oluline iga objekti ja pinna detailidele ning eripäradele tähelepanu pööramine. Wonka stiil viitab sügavamale elufilosoofiale, mis innustab muutlikkust, ebatäiuslikkust ja ebapüsivust aktsepteerima.

Vaadake kõiki Pepco kauplustes saadaolevaid kodukaunistusi.

Elustage oma interjöörid Pepco Liv Lee sisekujunduse kollektsiooniga

Pepco uus Liv Lee kujundatud kaunistuste kollektsioon on tõeline pidu meeltele ja loomingulise energia elavdav puhang otse Austraalia mandri südamest. Iga kollektsiooni element on loovuse ja originaalsuse sünonüümiks. Pepco poolt elutuppa, magamistuppa, kööki ja söögituppa pakutavaid tekstiile ning dekoratsioone kaunistavad erksad värvid ja orgaanilised vormid on valmis teie koju unikaalsuse ning artistliku värskuse atmosfääri tooma.

Pole paremat viisi koduse ruumi muutmiseks kui selles visuaalselt loodust kajastavate aktsentide rakendamine. Liv Lee kollektsioon on mõeldud ilu, looduse ja kaasaegse kunsti austajatele, kes samuti ka keskkonnasõbralikku lähenemist hindavad. Liv Lee kollektsiooni erinevaid maitseid ja vajadusi silmas pidades projekteeritud aksessuaarid on ideaalsed kõigile disainihuvilistele, kes soovivad kvaliteedi osas kompromisse tegemata ennast iluga ümbritseda.

Liv Lee kollektsiooni aksessuaaridega keskkond väljendab isiklikku stiili ja teadlikke kujundusvalikuid. Pühitsege igat päeva ümbritsetuna alalisest inspiratsiooniallikast – loodusest – kantud kunstilistest esemetest. Puhkegu teie interjöörid koos meiega õitsele!