Sisu:

  1. Seinakaunistused: maal, graafika, pildiraamid
  2. Tass või kruus
  3. Kodukaunistused: küünlad, lillepotid, taimed
  4. Sall, õlarätt, kaelarätik
  5. Märkmik, planeerija, kalender
  6. Raamat
  7. Vannikosmeetika komplekt
  8. Ehted
  9. Üheskoos kinno, kontserdile minek, spaas käimine

Otsite oma sõbrannale erilise sündmuse puhuks tabavat kingitust? Teda rõõmustava ja teie suhet meenutava täiusliku kingituse leidmine on keeruline ülesanne. Pakume välja mõned soovitused, mis võivad teie sõbranna ebatavalise kingituse inspiratsiooniks saada.

Teie lähim sõbranna on eriline inimene ja väärib kingitust, mis talle rõõmu teeb. Olenemata sellest, kas teie sõbranna armastab elegantseid aksessuaare, kulutab aega loomingulistele hobidele või hindab praktilisi ja isiklikke kingitusi, oleme ette valmistanud suure hulga inspireerivaid soovitusi – igaks juhtumiks ning igale eelarvele.

Seinakaunistused: maal, graafika, pildiraamid

Kollaaž, maal, plakat – teie sõbranna maitsele vastav graafika võib tema eluruumile huvitavaks täienduseks saada. Hoolitsege selle eest, et selline kingitus peegeldaks tema isikupära, huvisid ja võib-olla isegi unistusi. See võib olla näiteks maastik, mis toob tema korterisse harmoonia ja rahu, või dünaamiline abstraktsioon, mis lisab interjöörile energiat ning moodsa nüansi. Pilt, seinakaunistus või graafika koos lemmiktsitaadi või motiveeriva sõnumiga ei ole mitte ainult huvitav kaunistus, vaid ka igapäevane meeldetuletus teie sõprusest ja toetusest.

Sõbrale tehtava kingi populaarne inspiratsioon on ühiste fotodega raamid. Püüdke valida pilte teie sõpruse erinevatest hetkedest – alates naljakatest selfie’dest kuni võteteni olulistest sündmustest. Nende paigutamine elegantsetesse raamidesse loob mälestuste kollektsiooni, mille teie sõbranna saab oma kodus üles riputada. See on eriline kingitus, mis meenutab talle iga kord koos veedetud hetki, naeru, seiklusi ja tuge, mida te üksteisele pakute.

Pepco infograafika sõbrale kingituse tegemise kasulikkusest.

Tass või kruus

Tass või kruus sõbrannale on äärmiselt praktiline ja samas isiklik kingitus, mis tuletab talle iga päev teie sidet meelde.

Kui valikuks on tass või kruus, püüdke leida selline, mis kajastab tema lemmikvärve, mustreid või huvisid (nt mäemotiiv reisijale, tema armastatud lemmiklooma pilt). Inspireeriva tsitaadi või lõbusa graafikaga lauanõu võib hommikusele kohvi- või teerituaalile energiat lisada. Elegantsest, dekoratiivsest tassist võib seevastu saada täiendav pilkupüüdev ja originaalne sisekujunduselement.

Selle kingituse veelgi erilisemaks muutmiseks lisage kingile pakike lemmikkohvi või -teed, šokolaadi, kommikomplekti või lõhnaküünla. Kingite sel moel tassi lemmikjoogiga lõõgastavate ja nauditavate puhkehetkede valmisretsepti.

Naeratav naine kingib sõbrale kingituse.

Kodukaunistused: küünlad, lillepotid, taimed

Teie sõbranna sirvib vabal ajal sisekujunduse katalooge ja armastab end ilusate esemetega ümbritseda? Seinakaunistused, skulptuurid, küünlad ja küünlaalused, lõhnakomplektid – need on interjööri väikesed elemendid, mis loovad ruumi hubase atmosfääri. Valige oma sõbranna lemmiklõhnaga küünlad ja täiendage neid lõhnapulkadega. Aroomiteraapia eeterlike õlide ja lõhnakomplektidega võimaldab pärast pingelist päeva meeldivaid lõõgastushetki nautida.

Kui teie sõbranna on loodushuviline ja tema kodus valitseb linnadžungli stiil, siis võite talle kinkida taimeliigi, mida tal oma kollektsioonis veel ei ole. Tabamuseks kümnesse on kingitus lillepoti kujul, eriti kui sellel on originaalne kuju või värvitoon, olles mitte ainult praktiliseks, vaid ka dekoratiivseks aksessuaariks.

Sall, õlarätt, kaelarätik

Kaelarätik, sall või õlarätt on sõbrannale nii elegantseks, moekaks kui ka praktiliseks kingituseks. Sellise aksessuaari valimine näitab, et tunnete ning hindate tema maitset ja stiili. Püüdke valida kujundus, mis tema lemmikvärvide ja riietusega sobib. Selline kingitus võib olla mitte ainult ilus, vaid ka praktiline lisa garderoobile, mis annab talle külmematel päevadel sooja. Kaelarätikut saab kasutada ka stiilse ja originaalse juuksekaunistusena. Iga selline pisiasi lisab tema igapäevasele riietusele kübekese luksust, meenutades samal ajal teie sõprust.

Märkmik, planeerija, kalender

Kui teie sõbranna on ajakorralduse meister? Või hoopis vastupidi – igapäevane nimekiri asjadest, mida meeles pidada ja teha, on talle koormav? Võite teda selles aidata, kinkides talle kaunis väljaandes abistava planeerija või kalendri, mis hõlbustab tema igapäevaste ülesannete haldamisel ja aitab tal pikemas perspektiivis oma eesmärke saavutada.

Sõbrale kingituse planeerija, kõrval kimp kuivatatud lilli ja pliiats.

Valige märkmik või planeerija, mis ei ole mitte ainult funktsionaalne, vaid ka inspireeriv, eriti kui see teie sõbranna elustiili, huvide ja vajadustega kokku sobib. Elegantsest märkmikust, kuhu ta saab oma mõtteid, ideid ja plaane kirja panna, saab tema igapäevane kaaslane. Läbimõeldud paigutuse ja märkmete jaoks mõeldud lisaruumiga planeerija aitab tal oma igapäevaseid ülesandeid korraldada. Teisest küljest on kalender, eriti ilusa graafika või motiveerivate tsitaatidega, mitte ainult korraldamist lihtsustav, vaid iga kord, kui see kätte võetakse, ka silma rõõmustav.

Raamat

Raamat on kirjandushuvilisele alati sobiv kingitus. Õigesti valitud lugemisvara, olgu see siis bestseller või romaan armastatud žanrist, valmistab talle suurt rõõmu. Raamat võib olla ka lõõgastumise ja pingetest vabanemise viisiks, pakkudes talle argielust põgenemise võimalust.

Enesearendamise käsiraamat, kokaraamat, taimede entsüklopeedia, reisiromaan – püüdke leida teie sõbranna huvide ja harrastustega sobiv teema. Selline kingitus võib julgustada uusi kogemusi avastama ja tegudele innustada. Raamatut kinkides ei anna te üle mitte ainult füüsilise eseme. See on teadmiste ja uute ideede kaevandus ning võimalus oma lemmiklektüüriga meeldiv õhtu veeta.

Vannikosmeetika komplekt

Näete, kui hõivatud teie sõbranna on ja kuidas tal enda jaoks aega napib? Ta vajab kindlasti hetke lõõgastust ainult enda jaoks. Kinkides komplekti kaunilt lõhnavat vannikosmeetikat, annate talle samuti võimaluse oma vannitoas lõõgastava õhtu veeta.

Selline aromaatsetest õlidest, kihisevatest vannikuulidest, sooladest ja kreemidest koosnev kingitus võib igapäevase rutiini luksuslikuks spaahoolduseks muuta. Toodete valimisel pöörake tähelepanu tema lemmiklõhnadele ja koostisosadele, mis mitte ainult tema nahka ei hooldaks, vaid ka tema enesetunde eest hoolitseksid. Pehmet pesulappi ja elegantses pakendis lõhnaküünlaid sisaldav kosmeetikakomplekt, ei näe mitte ainult ilus välja, vaid on ka teie poolt pakutud rahu ning lõõgastuse sümboliks.

Ehted

Parima sõbrannana teate täpselt, millised ripatsid, kõrvarõngad ja käevõrud teie sõbranna maitsega ideaalselt sobivad, rõhutades samas tema individuaalset stiili ning ilu. Ehted on väga isiklik ja elegantne kingitus, mille emotsionaalne tähendus võib tegeliku rahalise väärtuse oluliselt üles kaaluda.

Valides oma sõbrannale ehteid, kaaluge eelkõige, mis võiks kõige paremini tema isikupäraga sobida – kas õrn käevõru, elegantsed kõrvarõngad või stiilne kaelakee. Originaalsuse ja ainulaadse disaini hindajale otsige midagi, mis on loodud käsitsi või sõltumatute kunstnike poolt huvitava mustri või värvika kiviga teostatud.

Üheskoos kinno, kontserdile minek, spaas käimine

Üheskoos spaasse minek kingituseks parimale sõbrale.

Kui teil on raske oma sõbrannale kingitust leida, siis võib-olla tasuks füüsilise eseme asemel kinkida talle kontserdi- või kinopilet, ühise restorani- või spaakülastuse vautšer. See on kingitus, mis ei paku mitte ainult kogemisrõõmu vaid eelkõige – hinnalist koos veedetud aega.

Valige film, mida teie sõbranna on juba ammu tahtnud vaadata. Otsige kontserti lemmikartistiga, keda ta on alati elusast peast näha tahtnud. Leidke ilusalong, kus saate koos lõõgastavaid protseduure ja massaaži nautides pärastlõuna veeta. Elamuskupong on suurepärane võimalus end argielust lahti rebida ja lõõgastuda, samal ajal koosveedetud aega nautides. Selline kingitus ei tugevda mitte ainult teie sidet, vaid on ka unustamatuks kogemuseks, mida veel kaua aega naeratusega näol meenutate.

Pepco on kauplus, kus leiate oma sõbrannadele palju soodsaid ja originaalseid kingitusi. Sõbrannale kingituse valimisel on soovitatav lähtuda tema maitsest ja huvidest. Kui talle meeldib süüa teha, võite talle kinkida köögikomplekti või kokaraamatu. Kui ta on moehuviline, võite talle osta uue salli või käekoti. Kui ta aga huvitub spordist, võite talle kinkida spordirõivad või -vahendid. See kõik on meie statsionaarsetes kauplustes saadaval. Külastage neid juba täna!