Lemmikud

Minu kauplus

0

Pepco on ühinenud Better Cotton’iga

Better Cotton on üks suurimatest mittetulunduslikest organisatsioonidest, mis aitavad puuvillakasvatajatel üle minna keskkonnasõbralikumatele ning sotsiaalselt jätkusuutlikumatele põllumajandusmeetoditele. BC tegi ainuüksi aastatel 2019 ja 2020 maailmas koostööd 2,4 miljoni põllumehega ning õpetas neid tõhusalt vett kasutama, hoolitsema mulla ja looduslike elupaikade tervise eest, vähendama kõige ohtlikumate kemikaalide kasutust ning pidama lugu töötajate õigustest ja heaolust.

Varsti näete poodidel meie toodetel Better Cottoni logo. See ei tähenda siiski, et vastava märgisega tooted on valmistatud BC puuvillast. Better Cottoni kaudu hangitud puuvill seguneb teel põllult lõplikusse tootesse muu puuvillaga. Seda nimetatakse massibilansi süsteemiks, mis toimib nagu taastuvenergia ostmine: seda ostes aitate kaasa puhtama energia tootmise laienemisele, mitte ei taga teatud tüüpi elektri enda pistikupesadesse jõudmist.

Pepco hangib 2025. aastani vähemalt 25% meie puuvillast Better Cottoni kaudu.

BC kaudu puuvilla hankides osaleme puuvilla tootmise kvaliteetsemaks muutmises ning aitame põllumehi ja oma piirkonna keskkonda. Täiendavat teavet leiate veebilehelt https://bettercotton.org/

Jaga:

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus