Lemmikud (0)

Minu kauplus

0
 1. Täpsustavad reeglid kehtivad kõikidele “Pepco Eesti” Facebooki lehel organiseeritud võistlustele. Organiseerija – Pepco Estonia OÜ (edaspidiselt – organiseerija), Sõpruse pst 145C Tallinn, Harjumaa 13417.
 2. Võistlusest saavad osa võtta kõik, kes on õigesti täitnud kõik tingimused, mis on täpsustatud Facebooki lehel “Pepco Eesti” olevas võistluses (välja arvatud need osalejad, kes on võistluse väljakuulutamise päeval alla 18 aastased) . Võistlustel ei tohi osaleda võistluse korraldaja töötajad ja nende pereliikmed.
 3. Auhinnale kandideerimiseks peavad osalejad täitma võistluste kirjelduses (postituses) olevad ülesanded, näiteks: kirjutama täpsustatud teema kohta kommentaari, jagama fotot, märkima teise inimese jne. Võistluste ülesanded võivad erineda.
 4. Facebooki võistluse tavapärane kestus on üks nädal alates võistluse avaldamise päevast (kui võistluse kirjelduses pole teisiti öeldud).
 5. Osaledes Facebooki lehel „Pepco Eesti” korraldatud võistlustel, kinnitavad võistluses osalejad, et nad on reeglitega tutvunud, nõustuvad ja kohustuvad neid järgima. Osalejateks lubatakse ainult neid isikuid, kes vastavad kõigile nimetatud nõuetele.
 6. Võistluse võitjad valitakse kasutades arvutiprogramme, mis valivad võitjad juhuse alusel (välja arvatud juhul, kui osalejaid saab järjestada esimesest kohast viimase kohani).
 7. Võitjad avaldatakse konkreetse võistluse postituse kommentaarides üks nädal pärast selle avaldamist, kui võistluse kirjelduses pole öeldud teisiti. Võitjate nimed avaldatakse nende sotsiaalmeedia profiilidel avalikult kättesaadava teabe põhjal.
 8. Pärast võistluses osalenud võitjate väljakuulutamist peavad võitjad auhinna saamiseks pöörduma privaatsõnumi kaudu  „Pepco Eesti” klienditoe poole, kirjutades privaatsõnumina enda täisnime ja võistluse, mille võitjaks nad osutusid.
 9. Kui võitja ei võta 30 kalendripäeva jooksul pärast võitja väljakuulutamist privaatsõnumiga ühendust, tühistatakse auhind ja võitja kaotab õiguse nõuda auhinna kättesaamist, muutmist või muul viisil hüvitamist.
 10. Auhind toimetatakse võitjani kullerteenust kasutades. Auhinna saamiseks on võitja kohustatud võistluse korraldajale kirjutama enda täpse aadressi, postiindeksi, telefoninumbri ja muu vajaliku teabe, et auhind võitjani jõuaks. Kui võitja esitab valed, ebatäpsed või puudulikud kontaktandmed, on võitja kohustatud kandma kõik auhinna kättetoimetamisega seotud kulud.
 11. Võitja on kohustatud auhinna ise vastu võtma. Kui võitjal pole võimalust ise auhinda vastu võtta, peab ta võistluse korraldajale andma teise isiku nime ja kontaktandmed, kes auhinna vastu võtab.
 12. Auhinna võitjad lepivad kokku ning annavad korraldajale ja korraldaja partnerile õiguse kasutada auhinna võitjate väljakuulutamiseks nende isikuandmeid, nagu nimi, perekonnanimi ja foto. Sellist teavet võib avaldada sotsiaalmeedias, ajakirjanduses ja muudes meediakanalites vastavalt seadustele.
 13. Võistluse korraldaja jätab endale õiguse võistluse reegleid muuta, pärast võistluse reeglite muudatuste avalikustamist.

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus