Suvised sooduspakkumised / Pakkumised kehtivad al 18.06, kuni kaupa jätkub / Leia lähim kauplus

Lemmikud (0)

Minu kauplus

0

TUTVU MEIE MEESKONDADEGA 

Personal 

Kas soovid teada, kes tegeleb Pepco jaoks parimate töötajate leidmisega? Meie personalimeeskond tutvustab Sulle värbamist, sisseelamiskoolitusi ja töötajate arendamiskoolituste maailma, erinevaid administratiivprotsesse ja koostööd kõigi meie meeskondadega. Samuti saad teada, kuidas hoolitseda meeskondade heaolu eest.

Finants   

Kas mõte töötamisest arvudega paneb Su südame kiiremini lööma? Sellisel juhul on finantsosakond Sinu jaoks just see õige koht, kus näha, kuidas toimub suure ettevõtte raamatupidamine. Siin analüüsitakse ettevõtte raamatupidamisaruandeid, prognoositakse tulevasi kulusid ja veendutakse, et ettevõte täidab isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) nõudeid.

IT    

IT-meeskond on vaikne ja sageli märkamatu liige, ilma kelleta Pepco ei saaks igapäevaselt toimida. Just nemad hoolitsevad kõigi – nii kontori- kui kaupluste töötajate – eest, kas Sinu sülearvuti on rivist välja läinud või kassa ei tee täna koostööd? Igal juhul on abi kiiresti olemas!

Investeeringud      

Kui soovid teada, kes Pepco kaupluste ehitamisel imesid teeb, peitub vastus meie investeeringute osakonnas. Just nemad hoolitsevad kõigi kaupluste ehitustööde, paigalduste ja hilisema hoolduse eest. Nad saavad Sulle tutvustada ruumide ettevalmistamise protsessi A-st Z-ni.

Rent ja laiendus      

Kuidas oleks, kui guugeldamise asemel peaksid otsima reaalseid asukohti Pepco kaupluste avamiseks? Meie Pepco meeskonnas tegeleb selle ja palju muuga just nimelt rendi ja laienemise osakond. Siin saab süveneda pisidetailideni lepingudokumentidesse, samal ajal analüütiliste oskuste abil ette näha kulusid ning tegelda aruannetega. Ja kui sellest kõigest veel ei piisa, siis on meil eraldi protsess kaupluste avamiseks ning kaupluste opereerimise haldamiseks, kus üllatusi võib ette tulla pea iga päev.

Turundus      

Kas oled näinud Pepco reklaami televiisoris, Facebook’is või Instagramis? Mitte ükski nendest reklaamidest ei juhtu ilma meie turundusosakonna teadmata. Kõik Pepco turundustegevus toimub just nende koordineerimisel. Praktika selles osakonnas on suurepärane võimaluse näha, kuidas toimub suure jaekaubandusettevõtte turundustegevus.

VM      

See vau-efekt, kui Pepco kaupluseid külastad, on meie VM spetsialistide töö tulemus. Nemad hoolitsevad selle eest, et kõik kaupluses olevad tooted oleksid nutikalt ja esteetiliselt paigutatud. Igasugu pisidetailid, millega kauplused igapäevaselt töötavad, on loodud just selleks, et klientide kogemus oleks meeldiv alates kauplusesse sisenemisest kuni oma ostu sooritamiseni.

AVALDA MÕJU

lüües kaasa reaalse business case’I lahendamisel

KOHTU JUHTIDEGA

ja alusta esimesest päevast oma kontaktide võrgustiku loomisega

TUNNETA TOETUST

suurepärastelt Pepco mentoritelt

VÕTA RAHULIKULT JA KESKENDU

me tagame sulle tasustatud praktika

NAUDI

oma kahte suvekuud – juuli/august 2022

KANDIDEERI LIHTSALT

ja kiiresti, selleks saada oma sooviavaldus aadressile karjaar@pepco.eu

Mida on meie eelmistel praktikantidel öelda?

Lāsma

Minu kogemus Pepcos oli suurepärane! Mul oli võimalus töötada suures ettevõttes koos toredate inimestega, kellega ma siiani kontaktis olen. Minu praktika õpetas mulle, kuidas tõhusalt inimestega suhelda ning näitas, et kõik on võimalik, kui sa seda vaid soovid.

Karolina

Pepco praktikaprogramm on olnud suurepärane kogemus, kuna sain liituda väga sooja ja avatud meeskonnaga, proovida erinevaid personalivaldkonna ülesandeid ja õppida palju uut, samuti tuli astuda välja oma mugavustsoonist, et erinevate inimestega kontakti saada - seda e-kirjade, telefonikõnede ning isegi päriselu kohtumiste või poekülastuste kaudu. Võin kindlalt öelda, et see programm on aidanud mul koguda julgust (olgu selleks siis inimestega kontakti loomine või enesekindlate otsuste tegemine), õpetanud, mis on tegelikult ajajuhtimine ja aidanud mul mõista, et just personalitöö on valdkond, kus soovin karjääri teha.

Rugilė

Mul on hea meel, et sain palju teada Pepco sisemiste protsesside kohta. Olen ettevõttele tänulik, et mul oli võimalus veeta oma suvi produktiivselt ja saada rohkem teada, kuidas suur ja edukas ettevõte töötab. Pärast praktikat oskan paremini mõista, milline töökoht ja töökeskkond on mulle sobiv.

Gabrielė

See praktika oli meeldiv üllatus. Kõik, mida ma Baltikumi peakontoris kogesin, muutis täielikult minu arusaama ettevõttest ja aitas mul omandada uusi oskusi, millest on tulevikus kasu. Meeskond, kellega koos töötasin, üllatas positiivselt igal võimalikul viisil. Praktika lühidalt: need olid kaks kuud, mis olid täis pidevat kasvu.

Anna Marija

Praktika andis mulle võimaluse saada kogemusi selle kohta, mida tähendab töötamine suures, kiiresti kasvavas ja dünaamilises ettevõttes. Arvan, et minu Pepco-s töötamise ajal kõige enam paranenud oskused on suhtlemine, probleemide lahendamine, enesejuhtimine ja meeskonnatöö. Mul oli võimalus oma ideid jagada ja minu arvamust võeti alati kuulda, hoolimata sellest, et olen praktikant. Olen tänulik selle võimaluse ja kõigi armsate inimeste eest, kellega Pepco-s töötamise ajal kohtusin!

Pepcost ostmise eelised: 

Oleme alati lähedal

Üle 20 kaupluse kogu riigis. Oleme alati Sulle lähedal

Soodsad hinnad

Kõik vajalik soodsa hinnaga

Lai tootevalik

Lai valik tooteid endale, perele ja kodule

Turvaline ostukoht

Meil on 30-päevane tagastusõigus