Saa meie edust osa!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

Meist


Oleme rahvusvaheline ettevõte, kes tegutseb Poolas ja mujal Euroopas. Alates 2004. aastast toetab meid Lõuna-Aafrika Vabariigis asuv investeerimis- ja valdusettevõte Pepkor. 

PEPCO on algusest peale olnud seotud Poznańi linnaga, kus asub ettevõtte Poola ja Euroopa peakontor. Me anname tööd enam kui 12000 inimesele ning haldame enam kui 700 kauplust Euroopas ja rohkem kui 1300 poodi mujal Euroopas. Iga kuu külastab meie poode üle 12 miljoni kliendi, kes soetavad kogu perele riideid ja majapidamistooteid soodsa hinnaga. 

Meie edu saladus on inimesed ja nende panus.

Meie väärtused


Nemad aitavad paika panna väärtused, mida igapäevaselt järgime.

Edasiarenemine on meie jaoks oluline


Väärtustame oma töötajate arengut ja toetame neid igal karjääriastmel. Järjepideva arengu ja uute oskuste omandamise toetamiseks pakume oma töötajatele erilist koolituste programmi, mis vastab iga ametikoha vajadustele. Iga uut töötajat koolitatakse uute ülesannetega toime tulema. Meie koolituste süsteem hõlmab muu hulgas õppepraktikat poes, osalemist Pepco Akadeemias, juhatajatele ja spetsialistidele mõeldud väljaõpet ning inglise keele kursusi. Tagame töötajate erialase arengu mitmes valdkonnas.

Toetame oma töötajaid igal arenguastmel ja julgustame neid end pidevalt täiendama.

Pärast tööd


Tähistame üheskoos suuri ja väikesi kordaminekuid. Peame koos ka pühi ja tegeleme vabatahtliku tööga. PEPCO on hea keskkond, leidmaks sõpru, kellega pärast töödki kokku saada. Enne jõule on PEPCO-s tavaks saanud osaleda Szlachetna Paczka projektis. Toetame rõõmuga ka oma töötajate tööväliseid algatusi.

Liituge meiega!

Vaadake uusimaid tööpakkumisi PEPCO-s.