Sisu:

  1. Mida peaks vastsündinu varustus sisaldama?
  2. Vastsündinu varustus - riided
  3. Suvel sündinud laste riidevarustus
  4. Riidevarustus talvel sündinud lapsele
  5. Varustuses ära kuluvad beebi aksessuaarid
  6. Kui palju beebivarustus maksab?

Lapse sünni ootamine on tulevastele vanematele erakordselt põnev aeg. Viimased nädalad enne sünnitust on tavaliselt tulvil ärevaid ettevalmistusi, et kõik oleks käepärast, kui laps lõpuks ilmale tuleb.

Kuid tegelikult ei pea vastsündinu varustuse komplekteerimine üldse palju aega ja energiat võtma. Pepco kauplustes leiate kõik vajaliku – alates mugavatest orgaanilisest puuvillast riietest kuni praktiliste aksessuaarideni, mis lihtsustavad vastsündinu eest hoolitsemist oluliselt!

Mida peaks vastsündinu varustus sisaldama?

Perekonna noorim liige vajab palju tähelepanu ja seda juba mõnda aega enne koju jõudmist. Parim aeg vastsündinu varustuse komplekteerimiseks on raseduse ajal – siis saate rahulikult vajalikke esemeid otsida ja neid soodsa hinnaga osta. Mida peab vastsündinu kodune varustus sisaldama? Millised esemed on hädavajalikud ja mida tasub juurde osta?

Vastsündinu varustus – kõige vajalikumate esemete loend:

  • Mähkmed
  • Tekid – soovitavalt kaks: õhem ja paksem
  • Beebikookon
  • Voodi kaisukaitse
  • Voodi
  • Madrats ja sellega sobivad voodilinad
  • Aluslinad
  • Voodipesu
  • Riided: pidžaamad, lühikeste ja pikkade varrukatega bodid, sipupüksid, pluusid, sokid, mütsid, voodriga kombinesoon lapsevankrisse, fliiskombinesoon
  • Kaisulelu: kaltsunukud või plüüšlelud

See on vaid vastsündinu baasvarustus. Loend sisaldab ainult kõige olulisemaid esemeid – sellele tuleks lisada täiendavad aksessuaarid ja riided (sõltuvalt hooajast, asukohast või individuaalsetest vajadustest). Ärge unustage ka väikelapse mänguasju – esimestel elunädalatel kuluvad talle eriti hästi ära pehmed kaisulelud.

Vastsündinu varustus – riided

Üks tähtsamaid punkte vastsündinu varustuse loendis on riided – beebi vajab neid palju, sest väikelaps võib üsna sageli vahetamist vajada. Vastsündinu riidekapi üksikasjalik sisu sõltub aastaajast. Talvel sündinud laps vajab veidi erinevaid riideid kui suvel sündinu.

Vastsündinule riideid valides pöörake tähelepanu mitte ainult nende lõikele ja suurusele, vaid ka teostuse materjalile. Vastsündinu nahk on väga õrn – seega tasub valida puuvillast, viskoosist ja meriinovillast valmistatud riided ning vältida neid, mis on valmistatud karedatest materjalidest, mis ei lase õhku läbi ja ei lase nahal hingata.

Suvel sündinud laste riidevarustus

See peab sisaldama rohkem õhulistest materjalidest lühikeste varrukatega riideid.Pepcost leiate laia valiku orgaanilisest puuvillast beebiriideid . Miks tasub väikelaste garderoobi komplekteerimisel just sellele materjalile panustada? Orgaanilist puuvilla iseloomustab eelkõige selle erakordne pehmus, mis tagab lastele täieliku mugavuse. Sellest valmistatud riided on ka hüpoallergeensed ja võimaldavad nahal hingata, kaitstes seda igat liiki ärrituste eest. Enamgi veel, need on väga vastupidavad ja säilitavad oma omadused pikaks ajaks.

Siia peavad kuuluma: lühikeste varrukatega bodid ja pidžaamad, sipupüksid, retuusid, lühikeste varrukatega särgid, õhukesed pusad, õhukesed sokid.

Riidevarustus talvel sündinud lapsele

Peab sisaldama riideid, mis võimaldavad lapse kihiliselt riietamist ja mis on valmistatud soojadest materjalidest: villast, paksemast puuvillast, fliisist.

Pepcost leiate laia valiku beebiriideid igaks aastaajaks. Nende seas on soojad sipupüksid, pusad ja kampsunid, soojad püksid, jakid ning kombinesoonid. Samuti on jalutuskäikudel ja külmematel päevadel hädavajalikud tekstiilist beebitarvikud – eelkõige soojad tekid.

Nende hulka peavad kuuluma: pikkade varrukatega bodid ja pidžaamad, pikkade säärtega sipupüksid, dressipüksid, pikkade varrukatega särgid, soojad kampsunid, paksemad sokid, mütsid ja kombinesoonid.

Varustuses ära kuluvad beebi aksessuaarid

Rase naine vaatab beebiriideid, mees keerab taustal beebivoodit kokku

Lapse esimestel elunädalatel peavad noored vanemad lühikese aja jooksul palju uusi asju õppima. Imiku eest hoolitsemine nõuab palju hoolt, täpsust ja tähelepanu. See osutub aga palju lihtsamaks, kui meie käsutuses on asjakohased  aksessuaarid. Oleme Pepcos, eelkõige noori vanemaid silmas pidades, beebivarustusse hulga kasulikke esemeid ette valmistanud – meie ettepanekute hulgas on muuhulgas:

  • Beebitekid – saadaval erinevates suurustes ja variantides
  • Lutid kõige noorematele
  • Lutipudelid, joogipudelid ja eri liiki tarvikud lapse toitmiseks
  • Orgaanilisest puuvillast mähkmed
  • Toidunõud kõige noorematele
  • Beebimänguasjad

See on vaid valik paljudest teie käsutuses olevatest noorimatele mõeldud aksessuaaridest. Beebivarustusest ei tohi ju puududa tekstiiltooted, mähkmed ja esimene kaisulelu. Vastsündinu komplektne varustus peab sisaldama ka lastetoa sisustuselemente: võrevoodit, madratsit, hälli, voodi kaisukaitset, lapsekäru ja paljusid teisi esemeid. Suure osa neist leiate Pepcost ja sealhulgas soodsa hinnaga.

Kui palju beebivarustus maksab?

Varustuse erinevate elementide ostuhinnad sõltuvad mitmest tegurist – võtmetähtsusega on siiski nende esemete tootja. Looduslikest materjalidest valmistatud ja teie lapsele õigeks valikuks olevad kvaliteetsed tooted ei pea sugugi kallid olema!

Selles veendumiseks külastage lähimat Pepco kauplust – meie pakkumises leiate taskukohased beebiriided, riidest mähkmed ja tohutu valiku laste mänguasju, ning seda kõike suurepäraste hindadega!