Sisu:

 1. Mida osta lastepäevaks?
 2. Lastepäev - kingitused kõige väiksematele Pepcos
 3. Lastepäev - kingitused lasteaia ja kooliealistele lastele
 4. Milline lastepäeva kingitus teismelistele?
 5. Mida osta teismelisele poisile lastepäevaks?
 6. Mida osta teismelisele lastepäevaks?
 7. Mida osta täiskasvanud lapsele lastepäevaks?

Iga lapsevanem teab väga hästi, et maailmas pole midagi kaunimat ja hinnalisemat lapse säravast naeratusest. Anname iga päev endast parima, et meie lastele õnnelikest mälestustest tulvil rahulik ja meeldiv lapsepõlv tagada. Siiski on aastas üks eriline päev, mida tasub tähistada. Jutt on muidugi lastepäevast! 

Lastepäev on kohe tulekul ja teil pole ikka veel ideed oma väikesele tehtava kingi suhtes? Tuleme appi! Pepcos leiate praegu erakordselt laia valiku suurepäraselt lastepäeva kingituseks sobivaid atraktiivseid lastemänguasju.

Mida osta lastepäevaks?

Enne kui moodsa mänguasja kasuks otsustate, kaaluge, on see ikka kindlasti õige valik. Parimad kingitused on need, mis on lapse tegelikele huvidele kohandatud. Seega valige ese, mis:

 • on seotud sellega, mis teie last kõige rohkem huvitab;
 • on teie lapsele üllatuseks;
 • talle meeldib.

Suur kiusatus on osta meeneid, mis on praktilised või pigem õppe kui meelelahutusega seotud. Siiski tasub meeles pidada, et lastepäeva kingitus peab lapsele eelkõige rõõmu valmistama ja eakohane olema.

Lastepäev – kingitused kõige väiksematele Pepcos

Otsite kingitust ühte oma elu esimest lastepäevadest tähistavale väikelapsele? Pepcos leiate tohutult ideaalseid kingiideid. Siin on mõned neist:

 • Teie lapse lemmikmuinasjuttudest inspireeritud pehme tekk.
 • Kõristi, närimislelu või kaisuloom.
 • Lapsele eakohased mänguasjad – näiteks maskotid või harivad mänguasjad kõige väiksematele lastele. 
 • Värvilised plastmahutid mänguasjadele, mängudele ja muudele vidinatele.

Nagu näete, väikelapsele lastepäevaks ostuideede puudust ei ole. Aga mida kooliealistele lastele või teismelistele valida?

Lastepäev – kingitused lasteaia ja kooliealistele lastele

Rühm pargis mängivaid rõõmsaid lapsi

Kuigi ahvatlevaks valikuks võib olla kooliealisele lapsele kingituseks värvilise seljakoti või uue pinali ostmine, aga kui see teie lapse hetkeunistustele ei vasta, on parem midagi muud valida. Lastepäev langeb esimesele juunile – vahetult kooliaasta lõpu eelsele ajale. Pealegi on see sündmus, mida tasub tähistada kingitusega, mis teeb lihtsalt rõõmu ja ei pruugi olla õppimisega seotud. 

Erandiks on olukord, kus laps ka tegelikult oma lemmikkangelase kujutisega pinalist või moodsast ranitsast unistab. Pepcos ootavad teid lasteaia- või koolilapsele lastepäevaks mitmesugused esemed:

 • Lapse vanusele sobivad loovmänguasjad – näiteks klotsid või muud kokkupandavad lelud.
 • Muinasjuttudest, filmidest ja kõigest sellest, mis lastele kõige rohkem meeldib, inspireeritud kollektsiooni kujukesed.
 • Nukud, autod ja paljud muud mänguasjad.
 • Pusled ja mängud.

Teie laps on pidevalt liikvel ja teile tundub, et tema energiavarud on lõputud? Otsides lastepäevaks ideaalset kingitust, võtke seda kindlasti arvesse. Teie väikelast rõõmustavad kõige rohkem mänguasjad ja vidinad, mis aitavad tal uusi liikumisviise avastada või neid, mida ta juba teab, arendada. Pepco pakkumises valmistasime ette mõned ettepanekud, mis talle kindlasti meeldivad: pallid, hüppenöörid, hüppekummid ja palju muud! 

Milline lastepäeva kingitus teismelistele?

Lastepäeva ei oota innukalt vaid ainult kõige väiksemad lapsed. Kui teie laps on juba teismelise eas, võite kindlasti kingiideede valikut laiendada. Sellisel juhul enam tavalistest mänguasjadest pigem ei piisa, see-eest võite valida esemeid, mis on seotud tema huvidega– need on vahel üsna spetsiifilised. Teismeliste seas populaarseteks kingitusteks on nutitelefonid, tahvelarvutid, juhtmevabad kõrvaklapid, aga ka Bluetooth-kõlarid. Kui teismeline on füüsiliselt aktiivne, kaaluge spordivarustuse, näiteks korvpalli, rula või tõukeratta ostmist. 

Mida osta teismelisele poisile lastepäevaks?

See sõltub tema huvidest! Mitte iga poiss ei rõõmusta arvutimängu või uue rula üle. Sobita kingitus tema huvidega. Kui need vahetuvad sageli või ei ole eriti spetsiifilised, võite panustada kingitusele riiete kategooriast. Põnevaks valikuks poisile võivad osutuda tema lemmikfilmidest või telesarjadest inspireeritud moodsad pusad, aga ka trükisega T-särgid. Loomulikult leiate neid Pepcos! 

Pepco infograafika: Kingitus teismelisele tüdrukule lastepäevaks

Mida osta teismelisele lastepäevaks?

Kingituse valimine teismelisele tütrele võib samuti väljakutseks olla. Sõltuvalt tema huvidest ja harjumustest võite kinkida talle tema unistuste kleidi, püksid või kingad, aga ka efektse käekoti, lemmikkirjaniku uue raamatu või lauamängu. Kohandage kingitus vastavalt teismelise huvidele ja sellele, kas see on talle tegelikult vajalik ning meeldib. 

Paljud inimesed arutlevad, mida lastepäeva puhul lapsele rõõmu valmistamiseks ja üllatamiseks kinkida. Keegi ei tunne ju teie last paremini kui te ise, seega otsige lisainspiratsiooni oma argielust. Mõelge, mida teie laps vabal ajal teha armastab – mängida mänge või ehk animafilme vaadata? Laste huvid võivad olla ajutised ja muutlikud, kuid siiski aitab nende jälgimine alati kingiideed omada, ning mitte ainult lastepäevaks.

Mida osta täiskasvanud lapsele lastepäevaks?

Teie laps on juba ammu pesast välja lennanud? Jääb aga ikkagi teie lapseks, seega pidage teda meeles ka lastepäeval. Pepcos on meil mitmeid ideid, mida täiskasvanud lastele lastepäevaks osta!

 • Sisekujunduse aksessuaarid – kui teie järeltulija elab juba iseseisvalt, võivad tal mõned interjööri detailid veel puududa: pehme tekk, dekoratiivsed padjad või efektsed valgustid või vaas.
 • Voodipesu või nõud – ehk veel üks praktilise iseloomuga kingitus. Elegantne voodipesukomplekt kulub ära igas kodus – nagu ka taldrikute või söögiriistade komplekt.
 • Pilet ühisele väljaminekule – näiteks kinno, teatrisse või kontserdile. Kaua on sellest möödas, kui te viimati linna peal midagi muud kui sisseoste tegemas või muid asju ajamas käisite? 

Selle asemel, et mõelda, mida lapsele lastepäevaks kinkida, kui ta on juba täiskasvanud, külastage Pepco poodi või ostke piletid mõnele valitud atraktsioonile ja valmistage talle erakordne üllatus!