Sisu:

 1. Kuidas jõulukinke pakkida?
 2. Viisid kingituste loominguliseks pakkimiseks
 3. Kui palju kingituste efektne pakkimine maksab?
 4. Kuidas lihtsalt ja esteetiliselt kingitusi pakkida?
 5. Kuidas pakkida ebatüüpiliste kujude ja suurustega kingitusi?
 6. Kingituseks pakkimine: voodipesu, kruus ja küünlad

Jõulud on aeg, mil me kingime üksteisele kingitusi. Soovime, et need oleksid mitte ainult kaunid ja praktilised, vaid ka kaunilt pakitud. Lõppude lõpuks on see esimene asi, mida näeme, kui kingitust avame. Kuidas siis jõulukinke pakkida, et jätta hea mulje? Vaata meie nõuandeid!

Kuidas jõulukinke pakkida?

Milline on jõuluõhtu kõige põnevam hetk? Vastus saab olla ainult üks – see on loomulikult jõulupuu alla seatud kingipakkide avamine! Seega, et ergutada veelgi lähedaste uudishimu ja pakkuda neile sel oodatud hetkel veelgi rohkem rõõmu, tasub pöörata tähelepanu jõulukingituste kaunitele pakenditele. Kinkekott, kingikarp või ehk armas dekoratiivpaber ja värvilised paelad? Pepcos ootab sind lai valik kingituste pakendamise tarvikuid. Vaata, millised neist sulle kõige rohkem kasuks tulevad!

Viisid kingituste loominguliseks pakkimiseks

kingituse pakkimine pakkepaberisse.

Jõulukingituse kaunis pakend ei ole ainult esteetika küsimus. See on ka viis väljendada meie hoolt ja tähelepanu kingisaajale. Kui saame kaunilt pakitud kingituse, on kohe tunne, et inimene, kes selle tegi, pühendas sellele palju aega ja tähelepanu. See muudab kingituse veelgi erilisemaks ja rõõmustab meid veelgi enam.

Meie lähedastele mõeldud jõulukinkide pakkimine on paljude jaoks üks kõige meeldivamaid osi jõulude ettevalmistustes. Siis lähevad tavaliselt käiku käärid, teip ja mitmesugused tarvikud. Pepcost leiad palju kasulikke pakendamismaterjale, eriti järgmised:

 • pakkepaber – kasulik korrapärase kujuga esemete (näiteks raamatute, kosmeetikakarpide või lauamängude) pakkimiseks. Kingituste pakkimine dekoratiivsesse paberisse nõuab siiski veidi aega. Sul peavad olema teravad käärid ja teip;
 • kingikotid – valmis pakendid sinu kingitustele! Kui sul ei ole palju aega, tasub valik langetada kingikottide kasuks. Lihtsalt pane kingitus kotti ja ongi valmis;
 • dekoratiivsed kingikarbid – sama mugav ja huvitav valik kui kingikott. Pepco valikus olevad kingikarbid on vastupidavad, elegantsed ja saadaval paljudes suurustes. Tähtis on, et Pepco kingikarpi saab hiljem kasutada mitmel viisil – näiteks pisiasjade hoidmiseks;
 • siidipaber – kuigi mõnele seostub see peamiselt kooli kunstitöödega, võib see olla suurepärane materjal kingituse pakkimiseks. Sobib isegi ebakorrapärase kujuga esemete pakkimiseks – piisab, kui mässida see siidipaberisse ja siduda elegantse paelaga kinni;
 • paelad, nöörid ja muud kaunistused –kingituste loomingulistpakkimist on ilma selliste detailideta raske ette kujutada. Peen lipsuke või paelake on ilusa pakendi kroon.

Võid mõelda ka kingipakkide lisakaunistustele – selles rollis toimivad hästi näiteks kaneelipulgad, kuivatatud apelsiniviilud või värsked kuuseoksad.

kingituste pakkimismaterjalid: pakkepaber, nöör, käärid ja tarvikud.

Kui palju kingituste efektne pakkimine maksab?

Paljud inimesed mõtlevad sellele, kuidas kõige kavalamalt kingitust pakkida, et mitte kulutada pakendile rohkem kui kingitusele endale. Tänu Pepco pakkumisele ei pea sa pakendamismaterjalide hinna pärast muretsema!

Pakendamismaterjalide hinnad varieeruvad sõltuvalt tüübist ja kvaliteedist. Allpool on esitatud ligikaudsed hinnad valitud toodetele:

 • kingituste pakkepaber ja -kile: alates 0,5 eurost rulli kohta;
 • kingikotid: alates 1,2 eurost tüki kohta;
 • Pepco kingikarbid: alates 2,5 eurost tüki kohta;
 • pakkesiidipaber: alates 0,25 eurost lehe kohta;
 • paelad, nöörid ja muud kaunistused: alates 0,5 eurost tüki kohta.

Kuidas lihtsalt ja esteetiliselt kingitusi pakkida?

See ei ole nii raske, kui võib tunduda. Järgides vaid mõnda reeglit, saavad teie kingitused pakitud loovalt, esteetiliselt ja probleemideta.

 • Valige kingituse jaoks sobiva suurusega paber või kott. Kingitus peaks olema täpselt paberisse mähitud, kuid mitte liiga lõdvalt.
 • Veenduge, et kingitus oleks turvaliselt pakitud. Kaitsege seda kahjustuste eest, näiteks mullikile või paberi abil.
 • Kaunistused peaksid sobima kingituse tüübiga. Vältige liiga suuri ja kärarikkaid kaunistusi, mis võivad kingitusest endast tähelepanu eemale juhtida.

Kas teil pole aega või ei ole te kindel, kas teie käeline osavus on piisav, et kingitust kaunilt dekoratiivpaberisse pakkida? Meil on teile palju mugavam lahendus. Meie valikust leiate ka mitmesugused kartongkarbid, mis sobivad suurepäraselt kingituste pakkimiseks. Lisaks leiate Pepco valikust kingituste jaoks hulgaliselt eri suurustes ja kujudes dekoratiivseid karpe ja kotte!

Kuidas pakkida ebatüüpiliste kujude ja suurustega kingitusi?

Mõned kingitused nõuavad pakendamisel veelgi rohkem loovust, eriti suured ja ebakorrapärase kujuga esemed. Kuidas nendega toime tulla? See on lihtne:

 • ebakorrapärase kujuga kingituste jaoks võite kasutada pakkepaberit, kilet või siidipaberit. Need materjalid on lihtsasti lõigatavad ja neid saab loovalt ümber kingituste mähkida;
 • suuri esemeid on kõige mugavam panna pakkekottidesse või kasutada suurt kingikarpi;
 • kui soovite, et kingitus oleks keskkonnasõbralikum, võite kasutada taaskasutatud materjale. Kingituste pakkimiseks võite kasutada vanu ajalehti, kartongi või paberkotte.

Kingituseks pakkimine: voodipesu, kruus ja küünlad

Pepco jõuluvoodipesu beebi kingituseks Miki Hiire motiiviga jõulukingi kruusi kõrval

Voodipesu on praktiline ja elegantne kingitus, mis sobib kinkimiseks igaks sündmuseks, sealhulgas jõuludeks. Voodipesu kingituseks pakkimiseks tasub valida sobiv pakkepaber. Paber peaks olema piisavalt suur, et katta kogu voodipesu. Samuti võib kasutada halli kingituspaberit koos lisadega, nagu oksad, jõuluehted või salvrätikud. Voodipesu saab pakkida klassikalisel viisil, voltides selle kuubikuks ja mähkides paberisse. Samuti võib selle pakkida kingikarpi.

Kui kruusil on huvitav muster, tasub seda rõhutada, näiteks mähkides selle samavärvilisse või -mustrilisse paberisse. Kui see on valmistatud õrnast materjalist, näiteks portselanist, tasub seda kahjustuste eest kaitsta, asetades selle kartongkarpi.

Küünalt kingituseks pakkides tasub valida sobiv pakkepaber. Paber peaks olema piisavalt suur, et katta kogu küünal. Samuti võib selle pakkida kingikarpi.

Olenemata valitud pakendamisviisist tasub meeles pidada isiklikku puudutust. Kingitusele võib lisada õnnitluskaardi või pühenduse. Kingituste pakkimine ei ole ainult viis nende kaitsmiseks kahjustuste eest, vaid ka hoolivuse ja tähelepanu väljendus kingisaajale. Õige pakendamisviisi ja materjalide valimisega saate luua mitte ainult praktilise, vaid ka ilusa ja erilise kingituse. Pepcost leiate kõik vajalikud materjalid kingituste pakkimiseks!