Sisu:

 1. Kingitused aktiivsele isale
 2. Elegantsed kingiideed isadepäevaks

Isa on üks tähtsamaid inimesi enamiku meie elus – kohe algusest peale. Just tema valvsa ja hellalt jälgiva pilgu all astume oma esimesi samme, õpime uusi oskusi ja omandame elutarkusi. Otsite kingiideed isale? Pepcos leiate palju huvitavaid ettepanekuid – uurige, mis teie isale kõige rohkem meeldib!

Kingitused aktiivsele isale

Kas teie isa armastab spordiüritusi ja naudib ise neis osalemist? Kas talle meeldib olla pidevalt liikvel ja avastada uusi kohti? Kingituse isale võite valida just seda silmas pidades. Kinkige isale midagi, mis võimaldab tema spordi- või matkakirge arendada – see teeb talle kindlasti rõõmu! Pepco pakkumises leiate palju huvitavaid vidinaid ja aksessuaare, mis sobivad aktiivsele isale kingituseks ideaalselt.

Pepco infograafika isadepäeva erinevate kuupäevade kohta Euroopas

Mõned isadepäeva spordikinkide ideed:

 • Spordirõivad – olenemata sellest, kas teie isa naudib jõusaalis käimist või pigem mugaval diivanil matše jälgib, on tal mugavaid tressipükse, trükisega T-särki või pusa nähes kindlasti hea meel. Need on valmis ja kontrollitud isadepäeva kinkiideed Pepcost.
 • Jooginõu, termokruus või veepudel – seda tüüpi tarvikud kuluvad ära kõigile aktiivse eluviisiga inimestele. Need on isadele mõeldud vidinad, mida ta saab kasutada nii treeningul kui jalutuskäigul, töökohal või kodus.
 • Lõunakarp – see ese ei pruugi ehk spordiga seostuda, kuid seda vaid näiliselt. Igaüks, kes enda vormi eest hoolib, teab väga hästi, kui oluline on tervislik toitumine. Õige mahuti või mahutite komplekt on isale ideaalne kingitus!

Need on vaid mõned paljudest esemetest, mille seast isale praktilist ja temaatilist kingitust otsides valida. Enama inspiratsiooni saamiseks külastage Pepco kauplust.

Sentimentaalsed kingitused isale

Kui teie isa on romantiline, unistav ja pisut sentimentaalne hing, on kõige parem kinkida talle midagi tõeliselt isiklikku – näiteks teie ilusasse pildiraami raamitud või efektsesse albumisse seatud ühised fotod. Pepcos ootab teid lai valik seda tüüpi artikleid:

 • Fotoraamid – ideaalsed isale, kui te kohe neisse teie ühise foto sisestate. Võite valida ükskõik millise suuruse ja stiiliga seina- või seisva raami või kaaluda perefoto kollaaži loomiseks mitme raami ostmist. 
 • Taim potis mõned inimesed lihtsalt armastavad kodus taimi kasvatada. Kui ka teie isa kuulub sellesse rühma, siis valige tema lemmiklill, ning samuti efektne pott. Potitaimed on isale sünnipäevaks või nimepäevaks suurepärane ja universaalne kingitus. Pepcos leiate väga suure valiku lillepotte ja vaase – mõni neist meeldib kindlasti ka teie isale. 

Te ei ole kindel, kas mõni neist ettepanekutest teie isale meeldib? Noh – me teame väga hästi, et iga isa on erinev ja täiusliku kingituse valimine on kahtlemata väga individuaalne küsimus. Laiaulatuslikus pakkumises leiate kindlasti midagi just teie isale sobivat. Kõigi meie kollektsioonidega tutvumiseks ja isale millegi eksimatult tema maitsele sobiva kinkimiseks külastage oma Pepco lemmik kauplust.

Elegantsed kingiideed isadepäevaks

Isa kallistab isadepäeval kahte last ja hoiab käes kingitust

Kas teie isa kuulub elegantsi austajate hulka? Suurepärane! Pepcos leiate isale klassikalise ja stiilse kingituse, ning seda ka mõistliku hinnaga! Vajate inspiratsiooni? Siit saab:

 • Elegantsed sokid – see on meie eriala! Pakkumises ootavad teid klassikalised (just ülikonnaga sobivad), aga ka mustrilised ja madalama lõikega sokid. Kõik erinevates suurustes ja värvides. Piisab pakkimisest ja kingitus isale on valmis! Meie poes leiate kõik vajalikud materjalid ka kingituste pakkimiseks!
 • Kruus – paljud inimesed kiinduvad tugevalt oma lemmik kohvi- või teekruusidesse. Sentimentaalsed momendid on väga olulised, just seetõttu tundub kruusi ostmine nii hea mõttena. Seda tüüpi kingitus võib olla nii elegantne kui ka praktiline. Pepcos ootab teid väga lai valik mitmesugustes stiilides ning värvides kruuse ja tasse. Siit saate hõlpsasti leida kruusi isadepäevaks või mis tahes muuks sündmuseks.
 • Klassikaline kampsun – meeste garderoobi aegumatu osa, mis ka isale kingituseks hästi sobib. Kui ta ei ole aga kudumite austaja, võite alati valida meeste garderoobi mõne muu elemendi või efektsed ja elegantsed aksessuaarid. 

Ideaalse kingituse leidmine isale võib tunduda keeruline, kuid seda vaid näiliselt. Tundes tema huvisid ja isiksust, saate selle ülesandega probleemideta hakkama. 

Isale kingituse ostmisel:

 • Pöörake tähelepanu, et see oleks kooskõlas tema huvidega – see on igaks sündmuseks ja mitte ainult isadepäevaks ideaalse kingituse kontrollitud retsept.
 • Mõelge kohe läbi, palju te saate sel eesmärgil kulutada – pole mõtet liiga kallite toodete seas kingituste otsimisele aega raisata. 
 • Juhinduge pigem oma isa kui enda maitsest – proovige panna end tema olukorda ja küsige endalt, kas talle tõesti meeldib teie valitud kruus, raam või vaas.

Ärge unustage, et tähtsam kui kingitus isale on meeles pidada oma isa, mitte ainult pühade ajal. Ideaalsed kingitused leiate Pepcos!