Sisu:

  1. Traditsioonilised sõbrapäeva kingitused
  2. Väikesed sõbrapäeva meened
  3. Loovad ideed sõbrapäeva kingitusteks

Sõbrapäev, mida tuntakse ka armunute pühana, on ideaalne võimalus näidata oma kallimale, kui oluline ta teile on. Sõbrapäeva kingitused on lihtne viis oma tundeid väljendada… ilma sõnadeta. Võime valida traditsioonilised lilled ja šokolaadid, kinkida oma kallimale ehteid või väikese koduvidina, näiteks lõhnaküünla või pildiraami teie ühise fotoga. Vaadake, millise sõbrapäeva kingituse saate te kinkida 14. veebruaril!

Traditsioonilised sõbrapäeva kingitused

Sõbrapäeval peetakse teatud kingitusi klassikaks ja need on alati populaarsed. Neil traditsioonilistel kingitustel on lihtsal moel tunnete väljendamise tohutu vägi!

Lilli (eriti punaseid roose!) peetakse universaalseks armastuse sümboliks. Kimpu valides võite sellele isikliku kaardikese lisada ja piduliku üleandmise eest hoolt kanda. Kõrge kvaliteediga šokolaadikommide karp on samuti sõbrapäeva klassika. Selle kingituse erilisemaks ja isiklikumaks muutmiseks otsige ebastandardsete täidistega, ebatavaliste maitsekombinatsioonidega või originaalse kujuga šokolaadikomme. Ehteid valides võtke arvesse kingituse saajale kõige paremini sobivat stiili. See võib olla delikaatne käevõru, elegantne kaelakee või peen sõrmus. Kui te lisaks varustate selle graveeringuga, saab sõbrapäeva meene veelgi erilisem.

Väikesed sõbrapäeva meened

Isegi väike meene võib suurt tähtsust omada! Oluline on, et selline kingitus oleks selgelt romantilise alatooniga või seotud saaja huvidega. Millised väikesed, kuid tähendusrikkad meened sõbrapäeva kingitusena end kõige paremini õigustavad?

Pepco infograafika „Mida osta sõbrapäevaks?"

Küünlad on alati suurepärane idee! Need aitavad luua maagilist ja romantilist atmosfääri, täites interjööri sooja kuma ning meeldiva aroomiga. Valige küünlad, millel on teie mõlema jaoks eriline tähendus, meenutavad näiteks ühiseid hetki ja kogemusi. Võite otsustada ka ilusate, dekoratiivsete küünlajalgade kasuks, mis saavad mitte ainult praktiliseks, vaid ka elegantseks kujunduselemendiks. Suurepärane alternatiiv küünaldele ja küünlajalgadele võivad olla kaasaegsed lõhnadiifuusorid! Vaadake uusimat küünalde ja küünlajalgade kollektsiooni Pepcos.

Kui lähedane inimene armastab lugeda, võib hea raamat suurepäraseks sõbrapäeva kingituseks osutuda. See võib olla romantiline romaan (armunute pühaks ideaalne!), lemmikpoeedi uusim luulekogu või mõni armastatud kirjaniku uudisteos. Sõbrapäeva väikese meene universaalseks kingiideeks on romantilise sõnumi, isikliku kujunduse või ühise fotoga kruus.

Sõbrapäeva kingituse rollis õigustavad end hästi ka vannikosmeetika komplektid, sellised nagu vannisoolad, vannipommid ja eksklusiivsed dušigeelid. Sukulendid ja muud väikesed potitaimed või bonsaipuu on kingitus, mis… kasvab teie armastusega koos. Pildiraamid on veel üks suurepärane sõbrapäeva kingituse idee. Võite valida romantilise motiiviga raami ja lisada teie ühise foto. See ei ole mitte ainult meene, vaid ka ilus mälestus ühistest hetkedest.

Loovad ideed sõbrapäeva kingitusteks

Sõbrapäeva kingitused Pepcost

Sõbrapäev on ideaalne võimalus oma loovuse valla päästmiseks ja tunnete ainulaadsete ning isiklike kingituste läbi väljendamiseks.

Siin on mõned inspireerivad ideed ebastandardseteks ja käsitsi valmistatud kingitusteks:

  • Album ühiste mälestustega – looge ise teie suhte tähtsamaid hetki dokumenteerivate fotode ja märkmetega album. Selleks võib olla lihtne plokk kleebitud fotode ja lühikirjeldustega või albumi arendatum projekt.
  • Käsitsi valmistatud küünlad – looge oma partneri või partneri lemmiklõhnade ja -värvidega küünlad. See ei ole mitte ainult isiklik meene, vaid ka romantilise õhkkonna loomise viis – käsitsi valmistatud küünla sära ja lõhn soojendab kindlasti teie kallima südant.
  • Armastuse tõenditest tulvil purk – märkige väikestele kaardikestele, mida te teises inimeses armastate ja miks teda eriti hindate. Pange kaardikesed dekoratiivsesse purki – see on kingitus, mis saajale iga päev teie armastust meenutab.
  • Kulinaarne üllitis – kui teie kireks on toiduvalmistamine, valmistage erakordne eine või teie partneri lemmikhõrgutiste seeria. Selleks võib olla elegantne õhtusöök, kodused maiustused või eksklusiivne magustoit. Hoolitsege kohtumisele sobiliku keskkonna eest!
  • Isikupärastatud maal või plakat – looge või tellige maal, mis omab tähendust teile mõlemale. See võib olla olulise tsitaadiga graafiline leht, illustratsioon või foto kohast, kus te käisite või ühiseid huvisid kajastav plakat.

Pidage meeles, et sõbrapäeva kingituste puhul loeb eelkõige idee ja pühendumine, mis te sellesse panustate. Loomingulised, käsitsi valmistatud kingitused või isikupärastatud esemed on suurepärane viis näitamaks, kui väga te oma lähedase õnnest hoolite!