Sisu:

  1. Traditsioonilised pulmakingid moest välja ei lähe
  2. Söögiriistad, klaasid ja lauanõud
  3. Elegantsed tekstiilid ja kaunistused
  4. Ebatavalised pulmakingid
  5. Noorpaari huvidele kohandatud kingitused
  6. Enne pulmakingi ostmist
  7. Kingitused ei ole aga kõik - ärge tervituskaarti ja kena pakendit unustage

Ideaalse pulmakingi valimine võib olla väljakutseks, aga ka pruutpaarile oma tunnete ja austuse väljendamise ainulaadseks võimaluseks. Käesolevas Pepco juhendis leiate parimad ideed pulmakingiks, mis noorpaarile kindlasti rõõmu teeb.

Traditsioonilised pulmakingid moest välja ei lähe

Kuigi paljud inimesed valivad tänapäeval pulmakingiks raha või kinkekaarte, ei tähenda see sugugi, et hoolikalt valitud kingitus pruutpaarile rõõmu ei tee. Mõnikord on just traditsioonilised kingitused need, mida kõige enam mäletatakse, aastaid hoitakse ja rõõmuga kasutatakse. Allpool leiate käputäie ideid traditsioonilises stiilis valmis pulmakinkideks.

Söögiriistad, klaasid ja lauanõud

Raske on ette kujutada kodu, kus sellised söögi serveerimise põhielemendid puuduvad. Soovides osta pulmakinki oma ühist elu alles alustavatele noortele, võite edukalt valida just need:

  • Roostevabast terasest söögiriistade komplektid. Eelistatavalt praktilises kohvrikeses.
  • Komplekt efektseid klaase, kristallpokaale või mis tahes muid jookide serveerimise nõusid on suurepärane pulmakingi idee. Pepcos leiate kõik vajaliku: klaasid, pokaalid ja kannud suurepäraste hindadega!
  • Lauanõude komplektid. Õhtusöögikomplekt või tee- ja kohviserviis on pulmakingiks suurepärane valik. Mis on tähtis, selline kingitus ei pea palju maksma. Pepcos leiate ilusad ja stiilsed taldrikud, kausid ning muud nõud pulmakingiks.

Aga kui haprad ja õrnad kingitused, mis võivad peole minnes puruneda, teid ei meelita, kaaluge tugevama köögitarvete komplekti ostmist – nagu näiteks toiduvalmistamise potid ja pannid. Ka need esemed ootavad teid meie sortimendis!

Pepco infograafika: kuidas pulmakink pakendada

Elegantsed tekstiilid ja kaunistused

Järgmiseks klassikalise pulmakingi ideeks on tekstiilid. Nii tähtsa pidupäeva kingituseks sobib ideaalselt elegantne rätikute, voodipesu ja patjadega komplekt. Mida valida? See sõltub sellest, kuivõrd tuttav noorpaar on. Teades hästi noorpaari vajadusi, on võimalik valida seda, millest nad kõige rohkem puudust tunnevad. Kui te selles kindel ei ole, on parem valida turvalisem kingitus – näiteks seinakaunistused, stiilne voodipesu või elegantsete rätikute komplekt. Mis on tähis, kõik need asjad ootavad teid Pepcos!

Ebatavalised pulmakingid

Mitte iga noorpaar ei rõõmusta kinkekaartide või söögiriistade komplekti üle. Mõned jäävad tüüpiliste meenete suhtes ükskõikseks, kuid hindavad kõrgelt midagi huvitavat kogeda võimaldavaid kingitusi.

Pulmakingiks võib ju kinkida nädalavahetuse spaas, kontserdipiletid või isegi lennu helikopteriga või langevarjuhüppe. Võimalusi on nii palju, et lausa raske on otsustada. Kõige tähtsam on sobitada seda tüüpi kingitus noorpaari tegelike huvide ja unistustega. Teine ebatavaline kingisoovitus noorpaarile on DIY-kingitus. Võite omakäeliselt teha isikupärastatud fotoalbumi, aga ka mõne muu eseme – kõik sõltub teie individuaalsetest andidest ja oskustest. 

Noorpaari huvidele kohandatud kingitused

Tüdruk annab pulmakinki üle

Mõnedel paaridel on ühised huvid – näiteks matkamine mägedes või mingi konkreetne spordiala. Teades neid huvisid, saate seda teavet pulmakingi ostmisel kasutada. 

Kirjandussõpradele saab nende lemmikautorite raamatute ilusates köidetes limiteeritud väljaandeid kinkida. Kaugete reiside huvilistele kuluvad ära riikide vaatamisväärsuste albumid, aga ka reisitarbed või kasvõi lennupiletite kupongid. Loomingulist ajaveetmist hindavatele paaridele võib pulmakingi suurepäraseks ideeks olla maalimise õpituba, foto- või kulinaariakursus. Võimalusi on nii palju – tuleb vaid otsustada, mis noorpaarile kõige rohkem rõõmu teeb ja valida just see.

Enne pulmakingi ostmist

Veenduge, et see osutub õnnestunuks. Kõik ei tunne pruutpaari nii hästi, et ise kingituste ostmisega hakkama saada. Just seetõttu koostavad noorpaarid kingituste nimekirju või volitavad oma lähedasi sellealast teavet edastama. Ärge häbenege küsida, mida pulmakingiks osta, sest hästi valitud kingitus on palju parem meene kui topelt raamat või üleprogrammeeritud mikser.

Kingitused ei ole aga kõik – ärge tervituskaarti ja kena pakendit unustage

Isegi suurepäraseim kingitus vajab õiget raamistust, eriti kui tegemist on kingiga nii olulisele sündmusele, nagu pulmad. Kinkide pakkimise võib usaldada professionaalidele – selliseid teenuseid pakkuvaid punkte on paljudes kohtades. Kindlasti on aga parem kingitus omakäeliselt pakendada.

Vajaminevateks asjadeks on pakkepaber, diskreetne kleeplint, efektne rosett, käärid ja muud sarnased tarvikuid. Kinkides pulmadeks mitu eset võite need lihtsalt kinkekotti panna. Ja ärge unustage õnnitluskaarti – kirjutage sellele kindlasti oma nimi, sest see on suurepärane pulmamälestus. Kõik vajaliku pulmakingi pakkimiseks leiate oma Pepco lemmikpoest.

Pulmakingi valimine ei pea olema keeruline. Olenemata sellest, kas valite midagi traditsioonilist, isikupärast või noorpaari huvidega seotut, valige kingitus neid silmas pidades ja mis noorpaarile tõesti ära kulub ning rõõmu teeb. Lõppude lõpuks on parimad kingitused asjakohased, inimeste, kellele neid ostetakse, huvide ja maitsega kooskõlas.