Sisu:

 1. Ideaalse jõulukingi kõigile leiate Pepco-s
 2. Jõulukingitused naissoost lähedasele
 3. Jõulukingitus koduperenaisele
 4. Jõulukingitused aktiivsetele naistele
 5. Jõulukingitus mehele
 6. Kingiideed moodsatele kodutöötajatele
 7. Jõulukingitused mänguritele ja entusiastidele
 8. Pühadekingitus lapsele
 9. Jõulukingituste ideed eelkooliealistele lastele
 10. Jõulukingitused kooliealisele lapsele
 11. Jõulukingitused teismelistele
 12. Ei taha kingitusi osta? Tehke need ise!

Jõulud on eriline aeg, mil me soovime oma lähedastele kingitusi teha. Paraku võib õige kingituse valimine keeruline olla, eriti kui te inimest, kellele te kingituse ostate, hästi ei tunne. Selles juhendis pakume mõningaid naiste, meeste ja laste jõulukinkide soovitusi

Jõulupuu rahustav lõhn, piparkookide ainulaadne vürtsikas maitse, kogu pere kogunemine maitsvate jõulutoitudega laua ümber… Nimekiri asjadest, mille pärast me jõule armastame, on tõesti pikk! Lisaks kõigile meelelistele, vaimsetele ja seltskondlikele elamustele on meie jaoks äärmiselt olulised ka jõulukingitused. Suurt rõõmu teevad meile nii jõulukingitused, mida leiame kuuse alt, kui ka need, mida oma lähedastele anname. Milliseid jõulukingitusi oma lähedastele sel aastal valida? Astuge läbi Pepco-st – meil on teile hulk inspiratsiooni!

Ideaalse jõulukingi kõigile leiate Pepco-s

Millised jõulukingitused toovad saaja näole laia naeratuse ja alati õnnestunud on? Eelkõige need, mis on valitud suure hoolega ning kingisaajate maitset ja huve arvestades. Igal teie lähedasel on oma individuaalsed kired ja huvid. Lastele võivad meeldida värvilised mänguasjad või raamatud, samas kui täiskasvanud võivad eelistada praktilisi või isikupäraseid kingitusi. Seetõttu hoolitsesime Pepco jõulupakkumist koostades selle eest, et see sisaldaks võimalikult palju nendele kriteeriumidele vastavaid tooteid!

Jõulukingitused naissoost lähedasele

Otsid jõuluks oma õele, emale või täiskasvanud tütrele kingi tegemise ideed? Anname teile hea meelega mõned huvitavad soovitused. Kõigepealt kaaluge, kas inimene, kellele soovite kingitust teha, on koduse eluviisiga või pigem väljakutseid armastav. Talle meeldib lugeda või ehk reisida? Tema huvide tundmine teeb täiusliku kingituse leidmise palju lihtsamaks.

Mees kingib naisele kingituse nõudega kaetud laua kohal.

Jõulukingitus koduperenaisele

Mis oleks ideaalne kingitus inimesele, kes oma vaba aja veetmist kodus naudib? Ennekõike selline, mis on seotud lõõgastumise, puhkuse ja naudinguga ning mis sobiks ideaalselt pühade atmosfääriga – näiteks lõhnakomplekt!

Õhtu koos sellise kingitusega on tõeline pidu meeltele… Valikus on atraktiivselt soodsate hindadega erinevad võimalused:

 • Jõuluokstega kaunistatud komplekt õlidifuuseriga, mis säilitab lõhna kuni 45 päeva, lõhnapulgad ja 2 klaasis küünalt, mille põlemisaeg on 9h ning mis on saadaval kahe ahvatleva lõhnaga: sandalwood või apple cinnamon.
 • Komplekt, mis koosneb klaasis küünlast, mille põlemisaeg on 9h, võimsast aroomipihustist ja kuni 45 päeva lõhna säilitavast õlidifuuserist, kolme lõhnavariandiga: wild berries, spices&love või midnight lilac.

Muud head ema või vanaema jõulukingi ideed võivad olla ka mugavad ja pehmed kampsunid, hommikumantlid või ööpesu. Lõppude lõpuks unistab igaüks meist mõnikord laisast päevast mugavas pidžaamas. Pepco jõulupakkumises on saadaval:

 • Soe ja puutel meeldiv naiste hommikumantel, millel on reljeefne muster ja mahukad taskud, saadaval kreemjas või punases värvitoonis (suurused S/M, L/XL).
 • Armsad jõulupidžaamad naistele mugavate ruuduliste, samuti ka muude jõulumotiividega, nagu piparkoogimehikesed või jõulupuud, flanellipükstega (naiste suurused S-XXL).
 • Naiste kampsunid, tähtede motiivi ja 3D-elementidega, näiteks põhjapõder Rudolfi punane nina (suurused S-XXL).

Siin ootab teid ka palju muid pehmeid ja sooje ideid, mis sobivad ideaalselt ema, vanaema või õe kingituseks!

Jõulukingitused aktiivsetele naistele

Teie sõbranna, tütar või ema eelistab aega veeta pigem väljasõitudel ja kohtumistel kui kodus? Selle asemel, et talle jõulukingituseks sussid või dekoratiivpadi ostavalige meene, mis on seotud tema kirega! Valikus on:

 • Raamatud – hea kirjanduse kollektsionäär ja armastaja on sellise kingituse üle kindlasti rõõmus.
 • Kinkekaart – näiteks tema lemmikpoodi või kinno, et ta saaks ise valida, millist filmi ta kingituse raames vaadata soovib.
 • Termokruus – ideaalne kingiidee inimestele, kes on sageli lennus. Pühade-eelsel ajal leiate jõulumotiiviga termokruusi hõlpsasti. Võite kaaluda ka selle tellimustööna valmistamist. Isikupärastatud trükis või graveering on meeldiv üllatus.

Need on vaid mõned teile lähedastele naistele mõeldud paljudest kingiideedest. Kingituse valimisel arvestage lisaks huvidele ka saaja vanust ja mõelge kohe alguses läbi, palju te raha soovite kulutada.

Jõulukingitus mehele

Puudub isale, abikaasale või vennale kingi tegemise idee? Meie Pepco-s oleme abiks. Ka meeste jaoks ei ole meil ideaalselt jõulukingituseks sobivatest toodetest puudus. Ükskõik, milline on teie kingisaajate maitse, leiate kindlasti neile rõõmu pakkuva kingituse.

Naine ja mees istuvad diivanil ja avavad kingitusi.

Kingiideed moodsatele kodutöötajatele

 • Soojad, kašmiirpehmest trikoost meeste sviitrid. Saadaval mitmetes moodsates värvitoonis (suurused M-XXL).
 • Jõulukujundusega pehmed pidžaamad koos soojade ruuduliste flanellpükstega (suurused M-XXL).
 • Klassikaline sinine ruuduline särk, mis sobib ideaalselt nii tööle kui ka igapäevaseks kandmiseks.

Need on vaid mõned näited meestele mõeldud kingitustest, mis meeldivad härradele, kes tahavad igas olukorras hästi välja näha. Pepco kauplustes on veel palju kingiideid!

Jõulukingitused mänguritele ja entusiastidele

Kui otsite jõulukingi ideed mehele, kellele meeldivad arvuti- või konsoolimängud või kes on reisi- ja spordihuviline, siis on meil teile mõned soovitused. Sellisel juhul õigustavad end suurepäraselt:

 • Elektrooniline kinkekaart, mida saab kasutada oma lemmik filmiteenuses või mängupoes (nt Netflix, Amazon, Steam või PlayStation Store) rõõmustab kõiki filmihuvilisi, mängureid ja mitte ainult.
 • Matkatarvikud – näiteks mahukas seljakott, veepudel või termos. Need on esemed, mis rõõmustavad igat reisihuvilist.
 • Spordirõivad ja aksessuaarid – midagi sobivat just neile meestele, kes ei taha sportlaste pingutusi ainult tribüünilt või diivanilt imetleda, vaid ka ise erinevates füüsilistes aktiivsustes osalevad. Sõltuvalt teie eelarvest võite valida sportlikud helkurid, T-särgi, mugavad treeningjalatsid või elastsed lühikesed püksid.

Pühadekingitus lapsele

Laste jaoks on jõulupuu all kaunilt pakitud, unistuste kingitused jõulude põnevust tulvil ootuse tipphetkeks. Pepco laiast jõuluvalikust leiate kindlasti midagi teie väikelapsele sobivat. Väikelastele mõeldes oleme ette valmistanud mänguasjade ja pidulike riiete mitmekesise valiku.

Tüdruk naudib jõulupuu all kingitust.

Jõulukingituste ideed eelkooliealistele lastele

Väikelastele mõeldud kingitused peavad olema sobivad nii nende huvidele kui nende vanusele. Mõned inimesed ostavad mänguasju veidikese kasvuruumiga, nii et need oleksid väikelapsele vajalikud mitte ainult kingituse lahti pakkimise hetkel, vaid ka mõned kuud hiljem. Pidage aga silmas ohutust – noorimatele lastele ei ole soovitatav osta väikeste osadega mänguasju. Mänguasja pakendilt leiate alati asjakohase vanusemärgistuse.

Mida võib jõuludeks eelkooliealisele lapsele osta?

 • Kolme autoga puidust kaldtee, mis aitab teie väikelapse motoorset koordinatsiooni arendada.
 • Mõnusad ja pehmed riided – näiteks lemmikmuinasjuttude tegelaste kujutistega või armsad jõulukujundusega pidžaamad poistele ning tüdrukutele.
 • Värskes õhus mängimise vahendid – pall, labidas koos ämbriga, hüppenöör, mullitaja ja paljud muud esemed.

Jõulukingitused kooliealisele lapsele

Noor õppur tunneb end sageli peaaegu täiskasvanuna, kuid sügaval sisimas on nad veel endiselt lapsed, kes rõõmuga maskottide, mänguautode või plastiliiniga mängivad. Kooliealisele lapsele kingitust valides mõelge tema praegustele huvidele – kui talle meeldib kool ja mõni konkreetne õppeaine, võib see inspiratsiooniks olla.

Mida võib koolilapsele jõuludeks osta?

 • Hot Wheels’i rada koos kahe ringiga ja autodega või garaaž koos diagnostikajaama ning teega, mis teeb rõõmu igale väikesele autosõbrale.
 • Barbie nukk koos Küpsetustöökoja komplektiga on vanema tüdruku unelmate kingituseks.
 • Hästi varustatud pliiatsikarp – soovitavalt koos värviliste markerite ja geelpliiatsite komplektiga.
 • Uus seljakott – näiteks oma armastatudmultifilmide või mängude tegelaste kujutistega.
 • Raamatud, värvimisraamatud, pusled või mängud – ehk meelelahutuslikud esemed, mis arendavad ja samal ajal ka vaba aega sisustavad.

Pepco infograafika - Mida eestlased leiavad jõulupuu alt.

Jõulukingitused teismelistele

Ideaalse kingituse valimine teismelisele poisile või tüdrukule ei pea olema keeruline. Arvestage lapse isiksuse ja huvidega ning leidke midagi järgnevast:

 • Moodne riietus – pusa, pluus või uued teksad. Alternatiiviks on osta valitud summale kinkekaart.
 • Kosmeetika – teismeline tüdruk, kellele meeldib hästi lõhnata ja välja näha, hindab värvilist vannivahtu või tuntud kaubamärgi deodoranti. Teismeline võib rõõmu tunda tema lemmiksportlase reklaamitud juuste stiliseerimise vahenditest või kosmeetikakomplektist.
 • Mängud ja raamatud – see on kingitus, mis sobib igale vanuserühmale, kui vaid lugeda või arvuti- või lauamänge mängida meeldib. Enne, kui te mõne konkreetse pealkirja välja valite, veenduge, et see on sellele vanuserühmale sobiv.

Vajate veel inspiratsiooni? Lugege läbi meie artikkel lastele mõeldud jõulukingituste kohta

Ei taha kingitusi osta? Tehke need ise!

Isikupärastatud ja isetehtud kingitused on jõulukingiks ning praktiliselt kõigile suurepärane idee. Selline kingitus näitab väga suurt pühendumust, nii et seda peaks hindama igaüks.

Milliseid jõulukingitusi saab ise teha?

 • Fotoalbum – ilmutage fotod ja paigutage need enda valitud albumisse. Võite lisada neile allkirjad, mõned väikesed meened (näiteks pilet ühiselt vaadatud filmile) ja pühenduse.
 • Ainulaadse roa retsept – kui teate inimese, keda soovite üllatada, kulinaarset maitset, töötage graafiliselt välja valitud roa retsept. Lisage kingitusele ka selle valmistamiseks vajalikud koostisosad.
 • Kodukaunistused – kui oskate õmmelda, tikkida või maalida, võite valmistada pildi, salvrätiku, tikandiga padja või muu pisiasja, mis kindlasti kõigile meeldib.

Pidage meeles, et olulisem kui jõulukingitused on lähedastega koos veedetud aeg. Kui te aga neile juba kingitusi valite, pühendage selleks piisavalt aega, et need oleksid huvidele ja kirgedele vastavad. Soovime teile häid jõule ja… ainult õnnestunud kingitusi!