Sisu:

 1. Lõõgastavad kingitused emadepäevaks
 2. Ideaalne idee emadepäevaks - isikupärastatud kingitus
 3. Kuidas valida emale õnnestunud kingitus?
 4. Mõned muud emadepäeva kingiideed Pepcost

On vajadusel alati teie jaoks olemas. Toetab teid teie plaanides, meeletutes ideedes ja halvematel hetkedel. Võite temale loota, sõltumata sellest, mis teie elus ka ei toimuks. Teie ema on kahtlemata erakordne inimene, kes väärib parimat. 

Ja kuigi te püüate talle kindlasti oma armastust ja tänulikkust mitte ainult pidulikel puhkudel näidata, on emadepäev suurepärane võimalus tema rõõmustamiseks väikese, südamest tuleva meenega. Mida emadepäeva kingituseks valida? Siin on mõned põnevad soovitused, mis on saadaval Pepco pakkumises!

Lõõgastavad kingitused emadepäevaks

Tänapäeva hõivatud maailmas on lõõgastumine, puhkus ja aeg vaid enda jaoks, defitsiidiks. Heaks kingiideeks emale võivad seega olla pisiasjad, mis võimaldavad tal endale kammerliku koduse lõõgastumis- ja puhkeala luua.

Lõõgastavate kinkide ideed emadepäevaks:

 • Lõhnaküünlad – levitavad enda ümber imelist lõhna ja tekitavad kohe kõigile parema tuju. Seda tüüpi küünlad võivad olla mitte ainult aromaatsed, vaid ka visuaalselt elegantsed. 
 • Küünlaalused – veel üks idee emale kingituseks, küünlaalused ja laternad hajutavad hämarust ning sobivad suurepäraselt eri stiilis interjööridesse. 
 • Kaunis kruus aromaatse tee jaoks – kui teil pole emadepäevaks kingiideed, tuleb appi Pepco kruuside lai valik. Nende hulgas leiate erinevaid mustreid ja värve – mõni neist meeldib kindlasti ka teie emale. Komplekti täienduseks saate osta ka maitsva tee.

Mis te arvate, milline neist kingitustest teeks teie emale kõige rohkem rõõmu?

Pepco infograafika emadepäeva kohta Euroopas

Ideaalne idee emadepäevaks – isikupärastatud kingitus

Kui teile on oluline, et kingitus emale oleks väga isikupärane, panustage järeleproovitud ja usaldusväärsele valikule. Valige üks või mitu teie lemmikfotot – praegused või ilusate mälestustega seotud, näiteks ühisest puhkusest – ja valige neile kaunis raam. Pepcost leiate erinevates stiilides, värvides ja suurustes stiilsed pildiraamid. Naeratus teie ema näol ja liigutuspisar silmanurgas – garanteeritud!

Kui teil on aga palju vaba aega või suurem eelarve, võite emadepäeva kingituseks pakkuda oma emale põneva reisi, ühise õhtu väljas, või sponsoreerida talle spaa nädalavahetuse või juuksuri külastuse. Selline kingitus võib olla veidi ebatavaline, kuid võimaldab see-eest emal täielikult lõõgastuda ja unustamatuid hetki kogeda. 

Kuidas valida emale õnnestunud kingitus?

Emadepäev on eriline sündmus, mida tuleks tähistada asjakohaselt valitud kingitusega. Selleks, et teie valitud kingitus oleks õnnestunud, valige ese, mis:

 • On kooskõlas teie ema huvidega – ehk meeldib talle raamatute lugemine, kinos käimine või maalimine? Püüdke leida midagi nende huvidega seotut. 
 • On tema maitse järgi – tavaline viga kingituste ostmisel on oma maitsete järgimine. Vaadates läbi võimalikke emadepäeva kingitusi, kaaluge, kas need meeldivad talle. 
 • Mahub vastuvõetud eelarvesse – ärge laske end petta veendumusest, et ainult kallis emadepäeva kingitus võib olla muljetavaldav. Ostmiseks eraldatud rahasummast palju tähtsam on oma ema maitset tabada ja teda ka tegelikult meeldivalt üllatada. Sellise eesmärgi saavutamiseks ei ole tohutuid rahasummasid vaja. Toredad ja õnnestunud soodsa hinnaga kingitused leiab Pepcost ja seda ilma suurema vaevata.

Kui teil mingil põhjusel tekib emale kingituse valimisel raskusi, võite alati valida universaalse olemusega kingituste seast: lilled, šokolaad, kaunilt lõhnavad küünlad ja muud sarnased pisiasjad. Veelgi parem valik on külastada Pepco kauplust, kus on ootel tohutul hulgal inspiratsiooni ja emale mõeldud kinkide parimad ideed.

Mõned muud emadepäeva kingiideed Pepcost

Täiskasvanud tütar kingib eakale emale lillekimbu

Lõhnavad kingitused ja võluvad pildiraamid ei ole emadepäevaks muidugi kõik Pepco ettepanekud. Teame hästi, et iga ema on erinev – seega võib igaühele midagi erinevat meeldida. Pepco laiast valikust leiate kindlasti midagi sobivat! Võib-olla sobivad kingituseks hästi:

 • Pehmed tekstiilidnäiteks ilupadjad, millega ema saab oma magamistuba kaunistada. Võib-olla kuluvad talle ära ka soe fliistekk või uued kardinaid? 
 • Uus pluus, kaelarätt või käekott – selline emadepäeva kingitus ei saa ebaõnnestuda. Kui te ei ole kindel, millise suurusega rõivad võiksid sobida, valige turvalised riideesemed, näiteks kaelarätid, käekotid või oversize tüüpi riided.
 • Kodu- või köögitarvikud – kui te teate, et teie ema unistab uutest küpsetusnõudest, pilkupüüdvatest kohvitassidest või muudest praktilise kasutusega esemetest, võib see emale emadepäevaks samuti tabavaks kingituseks osutuda.
 • Ilutarvikud – näiteks elegantne peegel või vannitoa mahutite komplekt, milles ema saab oma kosmeetikavahendeid või muid pisiasju hoida. 
 • Lilled, potid ja vaasid – kui teie ema on üks lillede ja ilusate esemete armastajatest, rõõmustab ta kindlasti efektses vaasis lillekimbu üle. Sarnase tulemuse saavutate ostes potitaime ja sellele esteetiliselt kauni katte valides. Selline kingitus sobib mitte ainult emadepäevaks, vaid ka ema sünnipäevaks või nimepäevaks.

Külastage meie täieliku valikuga tutvumiseks ja millegi just teie emale valimiseks oma Pepco lemmik-kauplust! Õnnestunud tähistamist!