Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

Salajases aias


Kas jahid soodsate hindadega trendikaid rõivaid? Oled õiges kohas! Just seda PEPCO uus, romantiline kollektsioon pakubki! Sel hooajal domineerivad lillelised pluusid ja kleidid, mis on hea valik nii tööl kandmiseks kui sõpradega kohtumiseks. Lisaks mustritele tõmbavad tähelepanu ka värvid. Palju leidub khaki ja romantilise roosa kooslust.

Sellest kategooriast leiad sa:

Linnasafari


Ühel pool rahulik harmoonia ja teisel pool silmatorkavad värvielemendid. Just nii võiks kirjeldada meie kuumast Aafrikast inspireeritud kollektsiooni. Erinevad pruunid toonid, beež ja valge on kummardus loodusele. Tagasihoidlike värvide vahelt kerkib esile korallroosa, mis on selle hooaja moevärv. Valikus on seotavad pluusid, omapärased särgid, avara lõikega püksid, mugavad lühikesed püksid ja naiselikud seelikud. Kõik tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest nagu linane riie, puuvill ja viskoos. Unikaalne kooslus värvidest, põnevatest lõigetest ja erinevatest materjalidest loob pilkupüüdvalt naiseliku komplekti!

Sellest kategooriast leiad sa:

Helesinise varjundid


Tundub, et ees ootab sinine hooaeg! PEPCO riiulid hõivavad erinevad moodsad sinised toonid. Sõlmed, tumesinised triibud ja lillekaunistused rõõmustavad naisi, kes hindavad värskust ja mugavust. Lisaks teksakleitidele, õhukestele särkidele ja lilletikandiga pükstele leiab valikust ka palju teisi põnevaid riideesemeid.

Sellest kategooriast leiad sa:

MEESTE MOOD


Sel hooajal viime sind Texasesse seiklema! Uuest kollektsioonist leiad hulga T-särke, millel on kujutatud mootorrattaid ja igavikulisi maanteid. Lisaks ruudulisi särke, polosärke ja mugavaid šortse. Moeka komplekti valimine on lihtne! Kõik on julgetes värvides nagu oranž, roheline või tumesinine koos kollasega. Sportliku stiili austajad leiavad valikust troopilistest Hawaii randadest inspireeritud rõivaid. Meeste rõõmuks on valikus tumesinised, punased ja hallid T-särgid, šortsid ning dressipüksid. Rannapuhkuse teema läbib ka lühikeste varrukatega särkide valikut. Aloha!

VAATA KA


Aluspesu täiskasvanutele

Mood 104-134

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood