Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

NAISTE ALUSPESU


Uus PEPCO naiste aluspesu kevadsuvine kollektsioon on kevadiselt värske ja pilkupüüdev. Valikus on kaunis pitskaunistustega aluspesu ja kuumadeks päevadeks sobilikud pidžaamad! Omavahel mänglevad erkroosad flamingod ning merehõngulised mustrid ja pealetrükid. Kollektsioon sisaldab ka uue lõikega pidžaamasid! Kõlab ju põnevalt? Meie oleme küll elevil!

MEESTE ALUSPESU


Jätkame samas tempos! Uues meeste aluspesu kollektsioonis tervitavad sind eksootilised palmid, merelained ja laevad. Värvidest oleme eelistanud ajatut sinist ja universaalset halli. Värvid ja disainid on moodsad, kuid siiski mugavad. Me teame, et see on tähtis! Iga mees leiab PEPCO laiast tootevalikust endale midagi mugavat – alussärke, sokke, meeste aluspükse, boksereid, pidžaamasid ja palju muud!

VAATA KA


Mood täiskasvanutele

Laste aluspesu

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood