Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

Paku lapsele rõõmu!

PEPCOst leiad palju mänguasju igas vanuses lastele ja ka rohkelt ideid üheskoos ajaveetmiseks.
Heida pilk Pepco riiulitele ja leiad kõik vajaliku... vähema eest, kui arvatagi oskad!

Lase laps fantaasiamaailma!

Vaid mõned klotsid ja natuke fantaasiat viivad lapse võlumetsa või tallu seiklema. Või hoopis mõnda ehitist uurima? PEPCO pakub noortele aardeküttidele lõputult võimalusi!

Õues mängimine on parim viis igavuse peletamiseks!

Sellepärast pakubki PEPCO parimat valikut mänguasju, millega lastele terveks suveks tegevusi jätkub. Hüppepallid, täispuhutavad basseinid, korvpallirõngad! Need on vaid mõned näited meie mänguasjade valikust.

Vajad midagi unustamatult lõbusat?

Sparkle Girlz lõhnav haldjanukk just seda ongi, kuigi oleme kuulnud, et see on vaid üks paljudest lõbusatest asjadest PEPCO mänguasjavalikus. Tutvu ka meie mullitajate, puldiautode ja palju muuga!

Millised mänguasjad sobivad suvisteks väljasõitudeks, ega aja puhkuse eelarvet lõhki?
PEPCOst leiad palju ideid liivakastis, rannas ja mänguväljakul lõbutsemiseks või nädalavahetuste väljasõitudeks. 

Vaata ka


Mood 104-134

Mood 134-164

Kasutusjuhend