Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

Koera- ja kassitarbed

Meie neljajalgsetele meeldib suur osa asju maailmas: magamine, söömine, mängimine ja ... nende omanikud. Ja meie omakorda armastame oma loomi! Seetõttu tahame neile pakkuda parimaid tingimusi lõbutsemiseks ja lõõgastumiseks! Appi tulevad PEPCO pakkumised neljajalgsetele! Pakume laia valikut tarvikuid, mida saab kasutada nii kodus kui ka jalutamise ajal. Nende abil muutub ühiselt veedetud aeg seikluseks ja teie lemmikloomast saab meie toodete innukas austaja.

Koristamine

Kodu, kus elab neljajalgne sõber, võib olla raske korras hoida. Kuid vaid mõne kasuliku tarviku abil saab koristamist olulisemalt lihtsamaks teha. Valikus on koolitusmatid kutsikatele, kausialused padjad, mis ei lase toidul põrandaid määrida; imav kassiliiv või hari, millega on karva lihtsam kammida ja mis sobib igasugusele karvale. Tänu nendele toodetele on lemmiklooma eest hoolitsemine puhas rõõm.

Pakkumised kehtivad valitud kauplustes. Sortimendi kogus ja saadavus võib erineda.

Pakkumised kehtivad, kuni kaupa jätkub.