Vähema eest rohkem... iga päev!

See veebileht kasutab küpsiseid, mis on kooskõlas Küpsiste poliitikaga. Küpsiste salvestamise ja nendele ligipääsemise tingimusi saad kohandada veebisirvija seadistuste all.

TÜDRUKULE


98-128 cm

Uuest kollektsioonist leiad kõik, mis ühele noorele ja trendikale tütarlapsele meeldida võiks! Peakangelane on armas laama, kes tahab sinu tütrega sõbraks saada! Riietelt leiad hulgaliselt 3D-elemente – tupsukesed, pallid ja tikandid. Värviküllus on suurepärane vastus süngele sügismeeleolule! Pilkupüüdvad neoonnüansid lisavad särtsakust valgele, hallile, sinisele ja roosale. Neile, kes eelistavad romantilisemat stiili, pakume pastelseid toone nagu roosa, mündiroheline, hall ja beež. Ning neil värvidel mängivad metsloomad – jänesed, rebased ja kitsekesed.

Piltidel on tootemustrite näidised. Kauba saadavus võib poest sõltuvalt erineda.

Sellest kategooriast leiad sa:

Aksessuaarid

Aksessuaarid

Aksessuaarid

POISILE


98-128 cm

Külmad ilmad on kohal ning on aeg varustada oma poeg soojade kampsunite ja mugavate pusadega. Meie kollektsioon pakub seiklust metsloomade ja lõbusate loosungitega. Peamised toonid on kollane, tumesinine ja hall, sekka rohelisi ja siniseid detaile.

Teine kollektsioon viib sind otse rallirajale, kus omavahel võtavad mõõtu dinosaurused! Lisaks pakume motiive mootorite maailmast ja lõputuid emotsioone! Seda eriti läbi elavate värvide nagu sinine, punane ja must!

Piltidel on tootemustrite näidised. Kauba saadavus võib poest sõltuvalt erineda.

VAATA KA


Riided 62-92

Riided 128-164

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood