Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

TÜDRUKUTE JA POISTE MOOD


68–98 CM

Pole kahtlustki, et PEPCO uus loodusest ja džungliloomadest inspireeritud kollektsioon on väikestele seiklejatele meeltmööda. Nad võivad kohata ka oma lemmikuid superkangelasi. Teiste seas ootavad meie kauplustes lapsi vapra lõvi, võluva sebra, meretaimede ja purjetemaatilised motiivid. Veealuse maailma teema ja domineerivad sinised toonid annavad poistele võimaluse end meremeestena tunda. Tüdrukud armuvad pastelsetesse toonidesse ja leopardimustritesse! Erilise ja originaalse ilme annavad suured pealetrükid, sädelus, tutid ja 3D-elemendid.

Sellest kategooriast leiad sa:

BEEBIDE ALUSPESU


68–98 CM

Tüdrukute kevadsuvine aluspesu on värvidest pungil! Poodidest leiab õrnades pastelsetes toonides kollektsiooni, millel on ohtralt lilli ja armsaid jänkusid. Suvekuude lähenedes lisanduvad puuviljade ja jäätisega pealetrükid ning suvised neoonvärvid. Kõige rohkem on kasutatud maasikaid, kirsse ja arbuuse. Poiste jaoks on meil veeloomadega mereteemaline kollektsioon. Palju huvitavat leidub ka väikestele aardeküttidele ja piraadisõpradele. Kõik see helesinistes, tumesinistes ja punastes toonides.

VAATA KA


Riided 104-134

Riided 134-164

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood