Vähema eest rohkem... iga päev!

See veebileht kasutab küpsiseid, mis on kooskõlas Küpsiste poliitikaga. Küpsiste salvestamise ja nendele ligipääsemise tingimusi saad kohandada veebisirvija seadistuste all.

BEEBIDELE


62-92 CM

Poisteosakonna riiulitel mängivad lõbusad metsloomad! Siit leiad karu ja tema sõbrad koos lõbusate mustrite ja värvidega, alustades hallist ja sinisest kuni oranžini välja. Teine kollektsioon koosneb lõbusatest draakonitest laimirohelisel, hallil ja sinisel taustal.

Väikeste tüdrukute kollektsioonist leiab metsaelanikud seiklemas tumedatel sinistel ja mahedamatel roosadel kangastel. Särtsakuse lisamiseks on kasutatud sätendavaid detaile. Kollektsioonist leiad rõõmsad öökullid ja jänesed. Riietel on unikaalsed lõiked ja elavad värvid – neoon- või tumeroosa, valge ja hall.

Piltidel on tootemustrite näidised. Kauba saadavus võib poest sõltuvalt erineda.

Sellest kategooriast leiad sa:

Aksessuaarid

Aksessuaarid

Aksessuaarid

BEEBIDE ALUSPESU


56-92 cm

Beebipoiste kollektsioonist leiad erinevaid toone sinist ja halli särtsaka kollase kõrval. Põhitemaatika on sõbrad metsast – karu ja kaaslased. Nad on sinu pisikesele avastajale suurepärased seltsilised.

Tüdrukutele pakume valikut tagasihoidlikest roosadest, valgest ja beežist elavamate tumesiniste ja tumeroosade toonideni. Ka selles kollektsioonis on kangelasteks loomad – hiired, kassid ja jänesed, aga ka teisi armsaid motiive!

Meilt leiad bodisid, retuuse ja kohustuslikke aksessuaare külmadeks päevadeks – mütsikesed, kindad ja soojad sokid.

Piltidel on tootemustrite näidised. Kauba saadavus võib poest sõltuvalt erineda.

VAATA KA


Riided 98-128

Riided 128-164

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood