Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

TÜDRUKUTE MOOD


134–164 CM

Suurtele tüdrukutele mõeldud kollektsioonis on esikohal romantika ja ilusad liblikad. Selles leidub palju lillemustreid ja pastelseid toone nagu õrnroosa ja helesinine ning erinevate disainidega kleite ja seelikuid. Kollektsiooni kuuluvad ka stiilsed prillid ja moekad aksessuaarid, näiteks praktilised vöökotid.
Kas meie seas on Metsiku Lääne austajaid? Neid rõõmustame kaktustega T-särkide ja pükste ning cowgirl’i stiilis narmastega pluusidega. Kõik moekates värvides nagu khaki, tumeroosa, must ja helekollane.

Sellest kategooriast leiad sa:

POISTE MOOD


134–164 CM

Midagi teismelistele poistele? Aga palun! Esimese kollektsiooni läbivaks teemaks on Aasia ja silmapaistvad tiigripildid. Teiseks kangelaseks on kamuflaaž, mida võib kohata nii T-särkidel kui pükstel. Neoonoranži ja helesinise kontrast lisab kollektsioonile värskust ja kergust.
Teisest kollektsioonist tunnevad rõõmu muusikasõbrad ja puhkusenautlejad. Haara rula ja kõrvaklapid ning lase käia! Kollektsiooni värvivalik tõstab su teiste seast esile. Seda kõike tänu sinistele, kollastele ja oranžidele toonidele.

VAATA KA


Riided 68-98

Riided 104-134

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood