Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

TÜDRUKUTE MOOD


134–164 CM

Suurte tüdrukute rõivatrendides domineerivad värvid! Meie poodides leidub palju erksaid roosasid, kollaseid ja türkiissiniseid toone, mida tasakaalustab valge. Kollektsiooni läbivaks teemaks on humoorikad joonistused, millel kujutatakse teismeliste tüdrukute lemmiksuupisteid! Valikus on lühema lõikega topid, lühikesed püksid, seelikud ja kerged suvised kleidid. Seda stiili tasakaalustab tütarlapselik kollektsioon, mis on mõeldud väikestele romantikutele. See ühendab endas mugavad lõiked ja rüüsid, mis on sel hooajal iseäranis moes. Kollektsiooni kuuluvad ka stiilsed päikeseprillid ja moekad aksessuaarid, sealhulgas praktilised ja mahukad kotid.

Sellest kategooriast leiad sa:

POISTE MOOD


134–164 CM

Otsid teismelistele poistele midagi uut? Aga palun! Suvepuhkuse lähenedes vahetame rula surfilaua vastu ning suundume laineid püüdma või palmipuude varju puhkama. Terve kollektsiooni läbivaks teemaks on rannailm. Domineerivad taevasinised ja neoonkollased värvid, mida täiustavad tumesinine ja valge. Kogu kollektsioon on läbivalt ühtlase teemaga ja erinevaid esemeid saab omavahel kombineerida. Rõivastel figureerivate tegelaste sekka on nüüd lisandunud ka Simpsonid!

VAATA KA


Riided 68-98

Riided 104-134

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood