Vähema eest rohkem... iga päev!

See veebileht kasutab küpsiseid, mis on kooskõlas Küpsiste poliitikaga. Küpsiste salvestamise ja nendele ligipääsemise tingimusi saad kohandada veebisirvija seadistuste all.

VANEMALE TÜDRUKULE


128-164 cm

Selle hooaja peasuunaks suurematele tüdrukutele oleme loonud temaatika tõelistele mässajatele – lilled kõikvõimalikul kujul, piltidest T-särkidel kuni tikanditeni teksapükstel. Esindatud on ajatu leopardimuster. Tüdrukuid ootavad mõnusasti katsutavatest materjalidest soojad kardiganid, sahistitega kampsunid ja hulgaliselt muid õhulisi rõivaid. Värvidest on kasutatud mahedaid varjundeid roosast, halli, musta ja sügavat tumesinist. Lase oma tütrel nautida talle omast nooruslikku stiili!

Piltidel on tootemustrite näidised. Kauba saadavus võib poest sõltuvalt erineda.

Sellest kategooriast leiad sa:

Aksessuaarid

Aksessuaarid

Aksessuaarid

VANEMALE POISILE


128-164 cm

Koos aknast avaneva vaatega muutub ka meie valik noortele. Avasta meie uus, maalähedaste toonidega kollektsioon, kus keskset rolli mängivad sellised toonid nagu helepruun, tumehall ja must khakiga. Ära muretse, see ei muutu igavaks! Kogu kollektsiooni läbib neoonoranž. Mustritest kasutame geomeetrilisi kujundeid koos militaarstiiliga. See urbanistlik kollektsioon ei saa üle ega ümber laiast valikust mustrilistest kulutatud moega teksadest ja mugavatest vabaajapükstest.

Piltidel on tootemustrite näidised. Kauba saadavus võib poest sõltuvalt erineda.

VAATA KA


Riided 62-92

Riided 98-128

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood