Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

TÜDRUKUTE MOOD


104–134 CM

Mugav, praktiline, maagiliselt värviküllane ja veetlevate mustritega. Kõlab ju nagu täiuslik tütarlastele mõeldud rõivakollektsioon? PEPCO lõi kaks kollektsiooni, mis rõõmustavad isegi kõige nõudlikumaid väikeseid moegurusid. Esimest kollektsiooni iseloomustavad Pariisist inspireeritud teemad nagu romantilised lilled, kirsid ja Prantsuse koerad. Värvidest on kasutatud tumesinist, heleroosat, punast ja beeži. Teine kollektsioon on loodud tüdrukutele, kes naudivad julgeid värve ja ootavad pikisilmi puhkust. Kasutatud on türkiisi, laimirohelist ja neoonset korallroosat. Leida võib ka troopilisi loomi. Need mustrid püüdavad pilke!

Sellest kategooriast leiad sa:

POISTE MOOD


104–134 CM

Ahoi, seiklus? Jah! Just kevad ja suvi on aeg, mil lapsed innukalt maailma avastavad. Just sellistele seiklejatele PEPCO uus kollektsioon loodud ongi. Väikesed meresõitjad märkavad kindlasti ookeani- ja mereteemalisi T-särke. Kollektsiooni kuuluvad ka särgid ja mugavad, pehmest kangast valmistatud šortsid. Palju on kasutatud erinevaid siniseid, punaseid ja kollaseid toone. Lõbusatel mustritel kohtuvad kaheksajalad, haid ja papagoid. Nende päralt, kes eelistavad merel seilamise asemel kahe jalaga maa peal olla, on julgetes värvides džungel, kus domineerivad türkiis, roheline ja kollane!

VAATA KA


Riided 68-98

Riided 134-164

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood