Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

TÜDRUKUTE MOOD


104–134 CM

Mugav, praktiline, maagiliselt värviline ja võluvate mustritega. Just selline peakski ju üks tüdrukutele mõeldud rõivakollektsioon olema? Meie arvame küll nii! PEPCO lõi kaks kollektsiooni, mis rõõmustavad ka kõige nõudlikumaid väikeseid moegurusid. Esimese kollektsiooni teemaks on mahlased puuviljad. Palju on kasutatud rohelist ning erinevaid oranži ja kollase varjundeid. Lisaks leiab riietelt lõbusaid Minni pealetrükke. Teise kollektsiooni disainisime tüdrukutele, kes on puhkust juba pikka aega igatsenud. Domineerib türkiis, mida täiustavad halli erinevad varjundid ja küpse virsiku toonid. Samuti pealetrükid, mis viivad mõtted kõige eksootilisematesse puhkuse sihtkohtadesse. Need mustrid on kahtlemata pilkupüüdvad!

Sellest kategooriast leiad sa:

POISTE MOOD


104–134 CM

Ahoi, seiklus? Jah! Suvel avastavad lapsed innukalt maailma. Pole siis ime, et PEPCO uus suvine kollektsioon on loodud spetsiaalselt väikestele maadeavastajatele. Neile, kes armastavad suuri laineid, oleme loonud ookeani- ja surfiteemalised T-särgid, maikad ja šortsid. Värvidest on esikohal sinise, kollase ja punase erinevad varjundid. Neile, kes eelistavad kahe jalaga maa peal olla, on meil savanniloomade ja lõbusate kaktustega kollektsioon. See sisaldab rikkalikku värvipaletti: rohelisi, türkiisseid ja neoonoranže toone!

VAATA KA


Riided 68-98

Riided 134-164

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood