Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

TÜDRUKUTE ALUSPESU


92–164 CM

Hea on leida parimad pakkumised kõik ühest kohast, sama kehtib ka lemmikute multikakangelaste kohta. Seda teab iga ema, kes ostab tütre aluspesu PEPCOst! Meie litsentseeritud piltidega pesust saad luua terviklikke komplekte või soovi korral neid omavahel kombineerida. Sellised kombinatsioonid võidavad iga tüdruku südame. Eriti arvestades PEPCO laia valikut, kus on palju erinevaid tooteid alates sokkidest ja aluspükstest kuni mugavate komplektide, rinnahoidjate ja pidžaamadeni.
Kutsume kõiki tüdrukuid oma salaaeda, mis on täis õrnu lillelisi mustreid ja armsaid jänkusid. Kontrastina on saadaval ka põnevate kirjadega erksavärviline spordirõivaste kollektsioon.

POISTE ALUSPESU


92–164 CM

Milline poiss ei unistaks oma lemmiku superkangelase läheduses viibimisest? Ja milline ema ei tahaks seda unistust täita? PEPCOs teame täpselt, kui olulised on lapse vajadused, isegi need kõige pisemad. Seetõttu hoolitsesime selle eest, et uus aluspesukollektsioon koosneks trendikatest litsentseeritud rõivastest. Valikus on mugavad magamisriided, aluspüksid, sokid, hommikumantlid ja alussärgid. Väikestele poistele on haikala piltidega kollektsioon, mille läbivateks värvitoonideks on valge, hall ja erinevad sinise varjundid. Suurtele poistele on sporditeemaline kollektsioon, kus on palju rulasid ja grafitit. Värvivalikus on hall, must, roheline ja valge või troopilistest metsadest ja soojadelt randadelt pärit päikselised toonid nagu sinine, tumesinine, laimiroheline ja oranž.

VAATA KA


Täiskasvanute aluspesu

Riided 134-164

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood