Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

TÄIUSLIK LASTETUBA


PEPCOl on ideid, mis aitavad sul lastetuba sisustada! Meie poodidest leiad aksessuaare ja kaunistusi, mis sinu lastele kindlasti meeldivad - erineva kujuga värvilised diivanipadjad, kujukesed, kellad ja palju muud põnevat.

Koolilaste rõõmuks leidub valikus praktilisi vidinaid, mis on teismelise toas asendamatud. Ah et mida? Näiteks märkme- ja kirjatarvete hoidjaid, mis aitavad laua korras hoida. Leia just enda laste tuppa sobivad aksessuaarid!

MUINASJUTULINE TUBA!


Võid lastetoa muuta täielikuks imedemaaks! Disney tegelastega kollektsioonist leiad pleede, kohvreid, karpe, valguskaunistusi, rahakassasid ja isegi äratuskella! Olemas on kõik vajalik, et pärast kooli lõbusalt aega veeta.