Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

Kas kodu koristamine on ka sinu jaoks ebameeldiv kohustus? On aeg seda muuta! PEPCOst leiad kõik vajaliku, et oma kodu korda teha. Sinu päralt on hulk abivahendeid, näiteks rõivakatted, korvid ja riidepuud. Sa ei loo nende abil ainult korda, vaid tood tubadesse ka disainielemente. Vali asjade hoiustamiseks vitstest korvid, puidust kastid või hoopis erksate mustritega papist karbid.

Kui soovid, et sinu kodus valitseks kord, vajad lisaks hoiustamiskarpidele ka põrandaharja ja väikest tolmuharja. See komplekt muudab koristamise palju lihtsamaks ning kodu on alati harmooniliselt korras!