Vähema eest rohkem... iga päev!

Kasutame küpsiseid turunduslikel ja statistilistel eesmärkidel, kohandades oma pakkumisi sinu vajaduste järgi. Võid oma brauseri seadeid igal ajal muuta, nõustudes meie küpsiste faile osaliselt või täielikult vastu võtma või neist loobuma. Kui sa oma vaikimisi seadeid ei muuda, salvestame ja kasutame sinu seadmesse (arvutisse, nutitelefoni jmt) salvestatud küpsiste faile eelnimetatud eesmärkidel. Täpsemat infot leiad meie privaatsuspoliitikast.

SÖÖGITOA TEKSTIILID


Söögituppa mõeldud dekoratiivsete tekstiilide seast leiad laudlinu, linikuid, lauamatte ja klaasialuseid, mida müüakse nii üksikult kui ka komplektidena.

Fotodel on tootenäidised. Toodete saadavus võib erinevates poodides varieeruda.

LAUDLINAD

RIIDEST MATID

KORKMATID ALATES

179

PADJAD JA PÜÜRID


Need on paljude naiste lemmik-kaunistused. PEPCO-st leiad mudeleid, mis sobivad pea iga interjööriga ja tänu soodsale hinnale saad need vajadusel kergesti välja vahetada. Pakume sulle eri värvi ning laias valikus patju ja padjapüüre, mis järgivad alati viimaseid trende.

Fotodel on näidised ja need võivad tegelikest toodetest veidi erineda.

PADJAD ALATES

499

PADJAPÜÜRID

TRÜKITUD MUSTRIGA PADJAD

TEKID JA VOODIKATTED


Kas on midagi meeldivamat kui pehme ja soe tekk, mis omale külmal õhtul ümber võtta? Pigem ei! Just sel põhjusel pakume sulle laia valikut tekke ja voodikatteid eri värvides ja suurustes.

Fotodel on näidised ja need võivad tegelikest toodetest veidi erineda.

VOODIKATTED

MIKROKIUST TEKID

FLIISTEKID ALATES

249

DEKORATIIVTEKSTIILID


Soovid midagi uut, aga ideed on otsas? Mõnikord piisab üksikutest elementidest, et anda ruumile täiesti uus välimus. Näiteks pitskardinatest või dekoratiivsetest karpidest. Vaata järele, mida meie poodidest leida võid!

Fotodel on näidised ja need võivad tegelikest toodetest veidi erineda.

DEKORATIIVKORVID ALATES

249

PUNUTUD KORVID

KARDINAD

Vaata ka


SÖÖGITUBA

Leia pood

Sisesta postiindeks/linn


Sinu pood